Вівторок, 18 Травня 2021
1808 Чоловіче ім'я: Аваз
395
0
Раздел: Чоловічі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Чоловіче ім’я: Ангел

Чоловіче ім’я: Ангел

Ангел Перекладається з грецького як – “вісник радості”.

Він вічний борець за справедливість. Ангел має успіх у жінок, вміє красиво доглядати і розважити жінку. Уважний шанувальник, пристрасний коханець. Може зустрічатися відразу з декількома сексуальними партнерками, дуже темпераментний. Одружується пізно і дуже обережний у виборі дружини. Може до тридцяти п’яти – сорока років жити з жінками в цивільному шлюбі, поки не зрозуміє нарешті, що чергова партнерка – ідеал жінки в його розумінні. Шлюб його найчастіше вдалий, дружина щаслива поруч з ним.

В роботі Ангел фанатичний, відданий своїм ідеям, поглядам, фахівець в своїй професії. Легко робить кар’єру, рано отримує можливість керувати колективом. Поважаємо і авторитетний у колег. Ангел любить природу, проте “на природі” вважає за краще відпочивати, а не працювати в городі або в саду: у нього на це немає ні бажання, ні терпіння. Тому він просто виїжджає на вихідні дні з сім’єю в ліс, за місто, де любить збирати гриби, рибалити.

За характером не ловелас, не шукає випадкових зв’язків на стороні, але і не відмовиться від несподіваної пригоди. Поважає дружину, і ніхто не знає про його швидкоплинних захоплення. Не любить говорити з друзями про свої пригоди, не вітає, коли приятелі просторікують на таємні теми. Ангел – справжній чоловік.

“Літній” та “весняний” Ангел дуже талановитий, але дуже неорганізований і не завжди може реалізувати себе як особистість. Зате “зимовий” і “осінній” реалізують себе повністю. Наполегливості та сили характеру йому не позичати, впертість його надмірно, цілеспрямованість так велика, що часом він забуває про все, поки не доб’ється бажаного. Особливо важко в такі хвилини доводиться сім’ї, він нічого не бачить навколо себе, рідко буває з дітьми, робота поглинає його цілком. Такий Ангел домагається найбільших успіхів в просуванні по службі, займає чільне місце в суспільстві.

Читайте також:  Чоловіче ім'я: Прокофій
Отзывы и комментарии к статье Чоловіче ім’я: Ангел
Top