1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Розкіш, Рум’яна, Струмок, Риба


До чого сниться Розкіш, Рум’яна, Струмок, Риба

Родимка

Наснилося, що Ви виявляєте у себе нову родимку, то в реальному житті Вам вдалося щасливо уникнути серйозних неприємностей. Якщо уві сні Ви розглядаєте родимки на тілі коханої людини, то наяву Вас очікують тихі радощі сімейного життя.

Батьки

Вам приснилися померлі батьки, то цей сон попереджає про небезпеку, що наближається. Вам слід бути особливо обережним у справах. Бачити щасливих батьків в своєму будинку – символ приємних змін у долі. Дівчатам такий сон зазвичай обіцяє вдале заміжжя. Якщо ж батьки бліді, втомлені і одягнені в чорне, то Вас чекають розчарування. Якщо батьки в Вашому сні добре виглядають, здорові і задоволені, то сон обіцяє Вам сприятливі обставини. Ваші справи, як комерційні, так і особисті будуть вдалі.

Родичі

Бачити родичів може означати отримання будь-якого звістки. Якщо Вам приснилося, що Ви уникаєте зустрічі з кимось із родичів, то не виключено отримання спадщини. Якщо уві сні Ви бачите багато родичів в одному місці, наприклад, за святковим столом, то в реальному житті Ви будете замішані в сімейних конфліктах, які можуть стати причиною серйозного розладу в будинку.

Жито

Якщо Ви бачите жито, то доля буде до Вас досить прихильна. Якщо Вам приснилося, що стада бродять по житнім полях, то в реальному житті Вас очікує процвітання. Є житній хліб означає, що у Вас буде великий гостинний будинок.

Троянди

Сон, де Ви бачите квітучі і пахучі троянди, обіцяє радісну подію і вірність улюблених. Для молодої жінки сон, у якому вона зрізує троянди, означає пропозицію про заміжжя. Якщо ж троянд незліченна безліч і вона збирає їх в оберемки, то наречений буде багатим і шанованою людиною. Бачити уві сні засохлі троянди означає, що Ви ще не зустріли свого єдиного. Білі троянди віщують серйозну болезнь.Однако якщо Ви бачите їх сонячним ранком з ще не висохлими краплями роси, то Вам нема чого побоюватися. Вдихати уві сні аромат троянд – знак чистої радості.

Ромашка

Ромашки – сприятливий знак. Якщо уві сні Ви збираєте ромашки на величезній квітучої галявині, то в найближчому майбутньому ніщо не зможе затьмарити Вашого щастя. Сон, в якому у Вас розсипався букет ромашок, означає, що в реальному житті Ви ризикуєте одним необережним вчинком або навіть словом зруйнувати те, до чого Ви так довго прагнули. Якщо Вам приснилося, що Ви гадаєте по ромашці, то наяву Ваша невпевненість в собі може стати причиною Вашого розставання з коханим.

Розкіш

Якщо Ви оточені розкішшю, то не виключено, що на Вас звалиться несподіване багатство, однак безтурботний спосіб життя і егоїзм розорять Вас. Для бідної жінки сон, у якому вона радіє розкоші, означає, що намічаються докорінні зміни.

Сорочка

Уві сні Ви одягаєте сорочку, то наяву Ви ризикуєте втратити коханого через свого занадто легковажної поведінки. Втратити сорочку означає, що Вам буде важко уникнути ганьби в комерційних і любовних справах. Рвана сорочка означає невдачі і негідну оточення. Брудна сорочка означає, що Ви ризикує підхопити заразну хворобу.

Рудник

Якщо Ви бачите рудник, то Вам не доводиться розраховувати на удачу в справах. Якщо Вам приснилося, що Ви є власником рудника, то цей сон є знаком майбутнього багатства.

Рука

Красиві доглянуті руки означають, що Вам забезпечений успіх і здійснення бажань. Некрасиві ж руки – символ потреби і розчарування. Сон, в якому Ви бачите зранені руки, означає, що хтось доб’ється успіху раніше Вас. Якщо Ви бачите кров на своїх руках, то незабаром Ви віддалитеся від семьі.Обжечь руки означає, що Ви не розрахуєте свої сили і не зможете домогтися наміченого. Якщо Вам приснилася рука окремо від тіла, то це знак самотності. Вам буде важко знайти порозуміння з іншими людьми. Побачити свої руки покритими волоссям означає, що Вам не судилося зміцнити свої позиції там, куди Ви зараз потрапили. Якщо Вам сниться, що у Вас надмірно великі руки, то такий сон пророкує швидкий прогрес у Ваших справах. Бачити їх неприродно маленькими – значить, в справах Вас очікує застій. Брудні руки означають, що наяву Вас буде переслідувати заздрість. Мити руки – до наближається радісної події або вечірці.

Якщо уві сні жінка захоплюється своїми руками, то наяву вона заслужить щиру повагу людини, якого вона цінує найбільше. Захоплюватися ж руками інших людей означає, що вона потрапить в залежність від чоловіка, який буде її ревнувати. Для молодої жінки сон, у якому чоловік тримає її за руки, віщує непристойні предложенія.Еслі же чоловік цілує її руки, то їй слід побоюватися пліток. Сприятливий сон, у якому жінка розводить вогонь, не обпалюючи при цьому рук, так як він означає, що зуміє домогтися влади і суспільного визнання. Бачити себе в сні зі зв’язаними руками попереджає Вас про те, що Ви ризикуєте потрапити в скрутне становище. Однак якщо Вам вдасться звільнити руки, то Ви зможете підкорити інших своїй волі.

Рум’яна

Якщо Ви користуєтеся рум’янами, то Ви ризикуєте вдатися до не зовсім чесним методам для досягнення Ваших цілей. Якщо уві сні Ви бачите, що щоки інших людей нарум’янені, то наяву Вас майстерно використовують в своїх підступних намірах безчесні люди. Для молодої жінки сон, у якому рум’яна сходять з її обличчя, означає, що вона буде принижена перед своєю суперницею, а також втратить коханого через свого неприродного поведінки. Сон, в якому Ви бачите, що Ваші руки або одяг забруднені рум’янами, означає, що Вас звинуватять у причетності до якихось інтриг.

Струмок

Уві сні Ви бачите чистий весело дзюрчить струмок, то у Вас попереду період радості і удовольствій.На якийсь час Ви зможете забути про те, що в світі взагалі бувають проблеми. Якщо ж вода в струмку неспокійна або брудна, то Вам слід бути готовим до хвороб і іншим хворобам, які незабаром обрушаться на Вас. Бачити уві сні пересохлий струмок – до втрат і можливої ​​бідності.

Риба

Якщо риба хлюпається в прозорому водоймищі, то скоро Вам вдасться домогтися добробуту і влади. Побачити дохлу рибу – до фінансових втрат. Якщо молода жінка бачить уві сні рибу, це обіцяє їй красивого і талановитого молодого. Якщо Вам приснилося, що Ви спіймали рибу, то це означає, що, незважаючи на підступи недоброзичливців, у Вас вистачить мудрості уникнути неприємностей. Якщо Ви ловите рибу, перебуваючи при цьому не на березі, а в воді, то успіх і багатство прийдуть до Вас тільки завдяки Вашому таланту та кмітливості. Взагалі, рибна ловля – символ енергії. Однак якщо Вам не вдається зловити рибу, то годину Вашої удачі ще не настав. Якщо Ви їсте рибу, то це обіцяє ніжну і довгу любов.

Ринок

Вам приснилося, що Ви ходите по ринку, то в реальному житті Ви досить обережний і ощадливий человек.Пустой ринок віщує занепад в справах і похмурі перспективи. Якщо Ви бачите, що на ринку торгують зіпсованим м’ясом і гнилими овочами, то остерігайтеся збитків. Для молодої жінки побачити уві сні ринок – знак сприятливих змін у долі. Якщо Ви прийшли на ринок, де торгують рибою, то Вам судилося процвітання.

Горобина

Якщо Ви бачите, що гілки горобини провисають під вагою грон, то не виключено, що в найближчому майбутньому Ви отримаєте спадщину або виграєте велику суму грошей. Якщо Вам приснилося, що птахи клюють ягоди з грона горобини, то в реальному житті Вас буде супроводжувати удача. Сон, в якому Ви п’єте горобинову настоянку або їсте що-небудь, приготоване з горобини, застерігає Вас від вчинків, яких Ви потім Ви будете соромитися.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Сад, Самовар, Салат, Саранча

До чого сниться Буряк, Свічка, Семена, Сережки

До чого сниться Сльози, Смерть, Сніг, Собака

До чого сниться Сокіл, Сонце, Сіль, Сорока

До чого сниться Тютюн, Тамада, Митниця, Талісман

До чого сниться Тісто, Теща, Тканина, Тунель, Тонути

До чого сниться Тікати, Прибирання, Вуха, Удав

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top