Субота, 21 Травня 2022
1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця
440
0
Раздел: Тлумачення снів

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

До чого сниться Сокіл, Сонце, Сіль, Сорока

До чого сниться Сокіл, Сонце, Сіль, Сорока

Собор

Якщо Ви бачите величний собор з високими куполами, то Ви дуже заздрісна людина, що нерідко заважає виконанню Ваших бажань. Якщо ж Вам приснилося, що Ви входите в собор, то в житті Вас очікує надзвичайна удача.

Сова

Почути крик сови – несприятливий знак.Вам слід вжити максимальних заходів обережності. Бачити мертву сову означає, що Ви ледь уникнете важкої хвороби або навіть смерті. Сон, в якому Ви побачили сову, говорить про те, що за Вашою спиною Вас таємно оклевещут вороги.

Совок

Якщо бачите совок, то найближчим часом Вам належить зайнятися стомлюючої, але приємною роботою. Старий або зламаний совок віщує крах надій.

Сокіл

Ви бачите сокола, то в реальному житті у Вас з’явиться маса заздрісників і злостивців, яким зароблені Вами гроші не дадуть спокійно жити. Для молодої жінки сон, у якому вона бачить сокола, попереджає про те, що її добре ім’я буде обмовити суперницею.

Скарби

Якщо Ви є власником незліченних скарбів, то в реальному житті Ви зможете домогтися високого суспільного становища, якщо прикладете достатні зусилля.

Сонце

Сон, де Ви бачите яскраве сонце, висхідний на синьому небі, обіцяє процвітання і радість. Полуденне сонце – знак зрілих устремлінь і повного задоволення бажань. Постановка сонце означає, що краще залишилося позаді.Теперь необхідно звернути особливу увагу на здоров’я і задовольнятися тихими радощами. Сонце, що пробивається через хмари, означає, що біди і труднощі залишилися позаду, а Вас чекає багатство і процвітання. Якщо Вам приснилося сонячне затемнення, то готуйте себе до тяжких временам.Однако і чорна смуга скоро закінчиться, а Ваші справи підуть в гору.

Соловей

Ви насолоджуєтеся трелями солов’я, то Вам уготована багата безтурботне життя і міцне здоров’я. Особливо сприятливий такий сон закоханим і батькам. Побачити замовк солов’я – до легкої сварки між друзями.

Сіль

Якщо бачите сіль, то серед Ваших знайомих напевно назріває конфліктна ситуація, в яку будете залучені і Ви. Якщо Вам приснилося, що Ви соліть м’ясо, то в найближчому майбутньому у Вас з’являться проблеми, пов’язані з Вашими боргами. Для молодої жінки є уві сні сіль означає, що її коханий залишить її заради більш привабливою суперниці, завдавши їй тим самим глибоку душевну рану.

Читайте також:  До чого сниться Аромат, Армія, Кавун, Аптека, Ангел, Ананас

Сорока

Сон про сороку віщує сварки і разочарованія.После такого сну слід контролювати свої слова і вчинки.

Сусіди

Вам приснилися Ваші сусіди, то Вам слід менше часу витрачати на непотрібні розмови і плітки. Якщо уві сні Ви бачите сусідів, які викликають Ваше роздратування, то наяву про Вас можуть розпускати несправедливі чутки.

Сосна

Сосна обіцяє успіх, який незмінно буде супроводжувати Ваші починання. Для жінки сон, у якому вона бачить засохлу сосну, означає, що її очікують турботи і важкі втрати.

Вистава

Для молодої жінки сон, у якому вона присутня на виставі, означає, що її коханий незабаром стане її чоловіком. Якщо ж Вам приснилося, що під час вистави сталося яка-небудь подія, або якщо побачене на сцені жахнуло Вас, то в найближчому майбутньому на Вас чекає маса дрібних неприємностей.

Сірники

Якщо Ви побачили сірники, то в реальному житті доля обов’язково посміхнеться Вам у той момент, коли Ви втратите всяку надію на успіх. Запалювати сірник в темряві – до несподіваних новин і поворотам у долі.

Люди похилого віку

Сон, в якому Ви бачите дідів та бабусь, означає, що Вас очікують сумні обтяжливі турботи.

Прання

Ви перете одяг, то наяву Вас очікує серйозна сутичка, з якої Ви вийдете переможцем. Чисто випрана одяг – знак удачі. Якщо ж речі залишилися брудними, то Вас чекає несприятливий поворот у долі. Якщо Вам приснилася красива дівчина, що пере білизну, то Ви будете шукати задоволень на стороні. Якщо уві сні до Вас додому приходить хтось, щоб випрати Ваші речі, то в реальному житті Вам загрожує болезньЕслі уві сні Ви бачите себе в пральні, то Вам слід побоюватися конкурентів.

Страх

Уві сні Ви відчуваєте страх, то Ваші майбутні справи не будуть настільки успішними, як Ви очікували. Для молодої жінки такий сон віщує розчарування і нещасну любов.

Стригти

Якщо Вам стрижуть волосся – стережіться бути обдуреним. Якщо уві сні Ви самі стрижете когось, то в реальному житті завдяки своєму розуму і проникливості Ви досягнете вершин слави. Сон, в якому Ви бачите, як стрижуть овець, обіцяє процвітання і благополуччя.

Читайте також:  До чого сниться Кінь, Луг, Калюжа, Люди, Любов

Будівництво

Будівництво передвіщає зміни. Бачити працює підйомний кран на будівництві говорить про те, що Ваші вчинки будуть схвалені, а до Вашої думки будуть прислухатися. Якщо Вам приснилося, що впав будівельний кран, то не чекайте підтримки навіть від самих відданих своїх прихильників. Якщо Ви претендуєте на керівну посаду, то не отримаєте його. Якщо Ви бачите уві сні, що Вам на будівництво підвезли неякісні будматеріали, то в реальному житті Вас чекають серйозні неприємності, але Ви, завдяки своєму розуму і кмітливості, зможете їх уникнути. Якщо уві сні Ви зводите стіну, то наяву Вам вдасться домогтися виконання поставлених завдань. Якщо Вам сниться, що Ви будуєте будинок, то наяву Ви зробите розумні зміни в своїх поточних справах. Будувати ганок – передвістя нових обов’язків. Будувати гараж означає неминучість виконання чужої роботи, спілкування з людьми іншої професії, необхідність налагодження контактів з новими людьми. Брати участь в будівництві барикади означає, що Ви є пішаком у чужій грі; Вам належить проаналізувати ситуацію і вийти з гри. Жінці такий сон пророкує, що вона потрапить під вплив поганої людини. Якщо уві сні Ви відмовляєтеся будувати барикаду, то такий сон говорить про те, що Ви знайдете єдино вірне рішення, відкинувши свої сумніви і коливання.

Сходинки

Якщо Ви піднімаєтеся сходами сходи, то незабаром Ваші переживання зміняться впевненістю в собі і в своїй правоті. Якщо ж Ви спускаєтеся по сходах, то Вам слід бути готовим до невдачі.

Суд

Якщо Вам викликають до суду, то наяву Вам слід побоюватися підступу ворогів, які намагаються спаплюжити Ваше чесне ім’я. Для молодої жінки подібний сон попереджає її про те, що їй слід критичнішою ставитися до вибору друзів.

Суп

Бачити суп – сприятливий знак.Такой сон символізує сите комфортне життя. Якщо уві сні Ви бачите, як інші їдять суп, то у Вас на горизонті з’явиться представник протилежної статі, який міг би скласти Вам прекрасну партію. Для молодої жінки сон, у якому вона варить суп, означає, що наяву вона буде врятована від виснажливої ​​домашньої роботи, так як її чоловік буде заможною людиною.

Судоми

Якщо Ви відчуваєте судоми, то не виключено, що наяву Вас здолають хвороби і Ви втратите роботу. Бачити судоми у інших людей означає, що у Вас буде безліч неприємностей через погані відносини з підлеглими.

Читайте також:  До чого сниться Сльози, Смерть, Сніг, Собака

Сумка

Для молодої жінки сон, де вона не може знайти в своїй дамській сумці щось потрібне, означає, що вона заплуталася в проблемах, з якими зіткнулася. Можливо, їй необхідно звернутися за порадою як старшого товариша. Якщо Вам приснилося, що Ви збираєте дорожню сумку, то в реальному житті Ви стоїте на порозі значних змін. Не бійтеся прийняти їх і повернути собі на користь. Сон, в якому Ви розсипали вміст сумки, застерігає Вас від нерозумної витрати грошей. Якщо уві сні Ви бачите, що в сумці сидить людина, особливо в тому випадку, коли Ви самі його туди посадили, то наяву Ви маєте справу з якимось секретом, який обтяжує Вашу душу.

Сутінки

Вам приснилося, як спускаються сутінки, то Вашу душу наповнить грусть.Не слід будувати грандіозних планів, так як їм навряд чи дано збутися.

Висип

Якщо у Вас на тілі з’явився висип, то Ви не можете прийняти і зрозуміти ситуацію, що склалася. Якщо Вам вдалося вилікувати висип, то в реальному житті Ви докладете максимум зусиль для того, щоб поліпшити своє становище. Якщо Ви відчуваєте, що покрите висипом місце свербить, то Вам слід приділити більше уваги проблемам всередині сім’ї.

Сир

Бачити сир – несприятливий знак. Якщо уві сні Ви їсте сир, то наяву Вам слід бути готовим до розчарувань і неприємностей різного роду.

Син

Сон, де Ви бачите свого сина красивим і слухняним, означає, що в реальному житті у Вас буде привід пишатися своїми дітьми. Якщо Вам приснилося, що Ваш син прийшов до Вас хворим або пораненим, то чекайте біди. Якщо матері присниться, що її син впав у колодязь і вона чує його крик, то її на її частку випадуть печаль, втрати і хвороби. Якщо ж їй вдасться врятувати сина, то і наяву вона зможе відвести біду.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Фабрика, Фартух, Квасоля, Фарш

До чого сниться Халат, Хвіст, Хатина, Хірург

До чого сниться Розкіш, Рум’яна, Струмок, Риба

До чого сниться Сад, Самовар, Салат, Саранча

До чого сниться Тютюн, Тамада, Митниця, Талісман

До чого сниться Тісто, Теща, Тканина, Тунель, Тонути

До чого сниться Тікати, Прибирання, Вуха, Удав

Отзывы и комментарии к статье До чого сниться Сокіл, Сонце, Сіль, Сорока
Top