1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Озеро, Океан, Вікно, Оса, Орел


До чого сниться Озеро, Океан, Вікно, Оса, Орел

Озеро

Для молодої жінки сон, де вона плаває в каламутному неспокійному озері, означає, що їй належить гірке каяття у своєму легковажному поведінці. Плисти по озеру в човні, яка поступово наповнюється водою, але не дивлячись ні на що досягти берега, означає, що Ви помиляєтеся в будь-яких основних моментах, однак незабаром вийдіть на справжню дорогу. Бачити, що разом з Вами вдалося врятуватися ще комусь, означає, що хтось із Ваших знайомих зробить нешляхетний вчинок, проте пізніше він зможе виправдатися перед Вами. Каламутне, оточене голими скелями і засохлими деревами озеро сниться до нещасливих прогнозами в справах і любові. Каламутне озеро в тіні зелених дерев означає, що Вам має бути важкий вибір між духовним і тілесним.

Сон, в якому Ви бачите чисте прозоре озеро, а навколо непоказний пейзаж, означає, що Ви будете надмірно захоплені задоволенням матеріальних і тілесних потреб. Побачити своє відображення в дзеркальній поверхні озера означає, що Вам мають бути радісні зустрічі і нові друзі. Бачити уві сні відображення дерев в озері означає, що наяву Вам буде супроводжувати успіх у коханні. Якщо Вам присняться моторошні мешканці підводних глибин, які загрожують Вам, то Ви належні зрозуміти, що ті неприємності, з якими Ви зіштовхнетеся в найближчому майбутньому безпосередньо пов’язані з тим способом життя, який Ви вели.

Океан

Для моряків сон, спокійні води океану – до вдалого плавання, для ділових людей – до вигідних угод, для закоханих – до успіху в сердечних справах. Якщо Вам сниться, що Ви перебуваєте у відкритому океані і чуєте, як хвилі б’ють об борт корабля, то наяву очікуйте невдач в комерційних справах, сварок і занепокоєння в родині. Якщо уві сні Ви перебуваєте на березі океану і милуєтеся пінливими хвилями, то в реальному житті Вам вдасться уникнути підступів ворогів. Якщо Вам здається, що океан настільки дрібний, що через товщу вод помітно його дно, то у Вашому житті на зміну чорній смузі завжди прийде біла і навпаки.

Вікно

Сон про вікна – несприятливий знак. Він віщує крах надій. Якщо Вам сняться закриті вікна, то це є знаком занедбаності. Якщо вікна розбиті, то Ви постраждаєте від необгрунтованих підозр в невірності. Сон, в якому Ви сидите на вікні, віщує, що Ви ризикуєте стати жертвою власної заздрості. Якщо з якої-небудь причини Ви заходите в будинок через вікно, а не через двері, то Вас напевно звинуватять у використанні нечесних засобів для досягнення цілей, які Ви вважаєте благородними. Якщо уві сні Ви змушені тікати через вікно, то остерігайтеся бути загнаним в кут. Заглядати в чужі вікна і бачити дивні фігури означає, що Ви зробили помилку при виборі професії.

Операція

Якщо Вам приснилося, що доктор призначив Вам операцію, а Ви відчуваєте з цього приводу страх, то наяву Вам доведеться звалити на свої плечі тягар відповідальності. Ваші ж побоювання з приводу того, чи зможете Ви впоратися, марні. У Вас дістане сил і розуму, щоб подолати всі труднощі, що виникли. Якщо уві сні Вам роблять операцію, проте Ви все бачите, все розумієте і розмовляєте з хірургами, то в реальному житті Вам необхідно зупинитися і озирнутися. Можливо, в повсякденній суєті Ви збилися в наміченого Вами шляху і захопилися хибними цінностями.

Тирса

Якщо Ви бачите тирса, то наяву Ви ризикуєте зробити непоправну помилку, яка стане причиною Ваших смутку і сімейних сварок.

Орел

Якщо бачите високо ширяючого орла, то в реальному житті Ваше прагнення досягти висот буде реалізовано. Сон, в якому Ви бачите, як далеко орел сідає на вершину гори, означає, що Ви досягнете багатства, слави і високого суспільного становища. Бачити в орлиному гнізді пташенят означає, що Ви зможете зав’язати знайомства з впливовими людьми, чиї поради допоможуть Вам домогтися багато чого в житті. Убити в сні орла, а також є його м’ясо, означає, що наяву Вас “ніякі шторми з курсу не зіб’ють”. Ваші успіхи засновані тільки на Вашій залізній волі. Бачити уві сні орла, убитого іншим, означає, що хтось буде вдалим і хитрішим Вас. Якщо Вам приснилося, що Ви летите на спині у орла, то такий сон пророкує далеку тривалу поїздку, яка може принести збагачення.

Оса

Побачити осу означає, що вороги не дрімають. Укус оси попереджає Вас про те, що Ви станете жертвою заздрості й ненависті. Вбити осу символізує перемогу над недругами.

Зброя

Зброя є тривожним сигналом. Такий сон може попереджати про загрозу, яка нависла над Вашою родиною, над Вашим містом, над Вашою Батьківщиною. Якщо Вам приснилося, що Ви носите при собі зброю, то в реальному житті Ви відчули або Вам належить випробувати гірке розчарування. Якщо уві сні Ви стріляєте з вогнепальної зброї, то наяву Ви відчуваєте страх перед кимось або перед чимось. Спробуйте розібратися в собі і встановити причину Вашого страху, тоді Ваше життя зміниться на краще.

Віслюк

Якщо приснився віслюк, то в реальному житті Вас буде дратувати необов’язковість і неорганізованість в справах. Якщо уві сні Ви бачите нав’ючених ослів, то Ви зможете досягти бажаної мети завдяки наполегливій праці. Якщо Вам сниться, що Ви тікаєте від осла, який переслідує Вас, то наяву Ви станете жертвою скандалу або пліток. Якщо ж Ви не зі своєї волі їдете верхи на ослі, то в реальному житті можуть статися непередбачені сварки. Чути в сні крик осла означає, що Вам загрожує публічна образа. Бачити уві сні інших людей, що їдуть верхи на ослах, означає, що Вам доведеться прожити нелегке життя. Поганяти віслюка означає, що Ви зможете направити всю Вашу енергію на боротьбу з ворогами.

Впасти з віслюка означає, що Вам уготовані невдачі і розчарування у світському житті. Закоханих чекають сварки і розставання. Пити молоко ослиці означає, що Ваші забаганки будуть задоволені навіть на шкоду справі. Якщо Вам приснилося, що віслюк Вас брикнув, то Ви ризикуєте бути втягнутим в сумнівну аферу. Якщо уві сні Ви бачите чужого осла серед своїх, то незабаром Ви отримаєте спадщину. Купувати чи отримувати в подарунок осла – до досягнення високого соціального становища. Сприятливий сон, у якому Ви бачите білого віслюка, так як він обіцяє Вам тривалий успіх, що дозволить Вам домогтися задоволень і знань, до яких прагне Ваше серце. Жінці такий сон обіцяє входження в суспільство, в яке вона довго і наполегливо прагнула потрапити.

Осінь

Для молодої жінки побачити осінь означає, що їй доведеться боротися за своє право вести такий спосіб життя, який її влаштовує. Якщо жінці сниться, що вона виходить заміж восени, то її чоловік буде людиною гідним і заможним.

Уламки

Бачите уламки, то у Вашому житті настає новий період. Якщо Вам приснилося, що Ви збираєте уламки від розбитої вази, то Ви намагаєтеся утримати минуле, в чому немає жодного сенсу. Будьте відкриті для змін.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Птахи, Ґудзики, Бджоли, Пил

До чого сниться Особняк, Острів, Осика, Батько, Листівка

До чого сниться Падати, Павук, Кат, Пальці, Паніка

До чого сниться Павутина, Спів, Перо, Персики, Пісок

До чого сниться П’явки, Плавати, Пляж, Подруга, Пожежа

До чого сниться Купувати, Покійний, Повнота

До чого сниться Стеля, Похорон, Поцілунок, Зачіска

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top