Субота, 21 Травня 2022
1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця
504
0
Раздел: Тлумачення снів

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

До чого сниться Птахи, Ґудзики, Бджоли, Пил

До чого сниться Птахи, Ґудзики, Бджоли, Пил

Прощання

Бачити прощання несприятливі знак. Ймовірно, Ви почуєте неприємні новини про тих, хто зараз далеко. Для молодої жінки сон, у якому вона прощається зі своїм коханим, означає, що наяву вона відчує його байдужість. Якщо при прощанні вона сама не відчуває смутку, то в її житті буде багато шанувальників.

Ставок

Сон, де Ви бачите ставок, означає, що Ваше життя ввійде в звичне спокійне русло. Якщо вода в ставку мутна, то чекайте сварок в будинку.

Стрибати

Якщо Ви перестрибуєте через яку-небудь перешкоду, то наяву Ви зможете домогтися успіху в усьому, за що б Ви не взялися. Однак якщо Ви стрибнули і впали, то невдачі позбавлять Вас впевненості в своїх силах. Сон, в якому Ви зістрибуєте зі стіни вниз, пророкує розчарування в любові. Також Вам слід задуматися над тим, наскільки розумно Ви ведете свої справи.

Прясти

Ви пряде, то наяву Ви будете залучені в якусь аферу, яка допоможе Вам досягти всього, чого ви побажаєте.

Птахи

Побачити птахів в яскравому оперенні – сприятливий сон.Для жінки він обіцяє багатого нареченого. Побачити уві сні пораненого птаха означає, що Ваші діти принесуть Вам засмучення. Чути спів і щебетання птахів означає, що Ви відчуєте утруднення при виконанні якогось справи, для якого потрібно акуратність і зосередженість. Вбивати птахів з рушниці -до стихійних лих і неврожаю. Якщо Вам присняться летять птахи – чекайте змін на краще.

Читайте також:  До чого сниться Абажур, Абрикос, Аванс, Аборт, Аварія

ґудзики

Ви пришиває яскраві блискучі гудзики на одяг, то наяву молоду жінку чекає неземна любов і щаслива сім’я, а юнака – блискуча кар’єра. Тьмяні або матерчаті гудзики віщують розчарування, втрати і слабке здоров’я. Якщо Вам приснилося, що Ви втратили гудзик і дуже через це переживаєте, то навряд чи в найближчому майбутньому Вам пощастить в справах.

Пустеля

Якщо Ви ходите по млявої пустелі, то наяву на Вас зваляться життєві труднощі як майнового, так і особистого характеру. Для молодої жінки сон, у якому вона опинилася одна в пустелі, попереджає її про те, що їй слід проявляти граничну обережність, щоб не заподіяти шкоди своєму здоров’ю.

Подорож

Сни про подорожі віщують прибуток і задоволення. Якщо сниться, що Ви подорожуєте крізь нетрі, то Вам слід побоюватися недругів і хвороб. Подорожувати по пустелі або в горах означає мінливість долі. Йти по безкрайніх квітучим полях, долинах або горбах означає процвітання і щастя. Сон, в якому Ви подорожуєте на автомобілі в поодинці, обіцяє цікаву поїздку. Якщо ж в машині купа народу, то чекайте пригод і нових знайомств.

Бджоли

Сон про бджіл обіцяє приємні і прибуткові заняття. Військовим такий сон обіцяє виконавчих підлеглих і міцне здоров’я, проповідникам обіцяє більшу кількість прихожан, діловим людям віщує великий прибуток, батькам передрікає слухняних дітей. Якщо ж уві сні бджоли покусали Вас, то будьте готові до втрат і інших неприємностей.

Пшениця

Якщо приснилося велике поле колоситься пшениці, то наяву перед Вами відкриються привабливі перспективи. Бачити зрілі колосся пшениці означає, що Вам неминуче посміхнеться удача.Крупние рівні зерна пшениці, висипаються з молотарки, обіцяють достаток у Вашому домі і закономірний успіх в справах. Сон, в якому Ви бачите мішки стиглої пшениці, означає, що у Вас дістане розуму і волі, щоб досягти будь-якої поставленої мети. Якщо уві сні Ви бачите, що в коморі, де Ви зберігаєте пшеницю, протікає дах, то Вам необхідно пам’ятати про те, що крім особистого життя існують ще й справи. Якщо Вам сниться, що Ви розтираєте в руках колоски пшениці і пробуєте зерна, то наяву Вам доведеться напружено працювати для того, щоб домогтися успіху. Якщо Вам приснилося, що Ви піднімаєтеся на пагорб, засіяний пшеницею, і, щоб не скотитися назад, хапається за стебла пшениці, то в реальному житті Ви досягнете багатства і слави.

Читайте також:  До чого сниться Тісто, Теща, Тканина, Тунель, Тонути

Пил

Вам приснилося, що навколо Вас в’ються клуби пилу, то наяву Вам доведеться постраждати через нерозторопність інших людей. Якщо уві сні Ви струшуєте з себе пил, то Ви зумієте уберегтися від потерь.Для молодої жінки перебувати в пилу означає, що її коханий покине її.

П’янка

Вживання алкогольних напоїв пов’язано з бажанням піти від реальності.Еслі уві сні Ви берете участь в будь-якої п’янці і це викликає у Вас негативні емоції, то наяву Вам слід контролювати свою поведінку, яке викликає масу пересудів. Якщо Вам приснилося, що Ви з друзями влаштували веселу гулянку, а, прокинувшись, навіть пошкодували, що все було не наяву, то в реальному житті Вам терміново необхідно влаштувати собі відпустку або хоча б повноцінно відпочити за вихідні.

Пляма

Сон, де Ви бачите плями на своїх руках або одязі, віщує, що на Вас зваляться дрібні неприємності. Плями на одязі або тілі інших людей – до зради.

Отзывы и комментарии к статье До чого сниться Птахи, Ґудзики, Бджоли, Пил
Top