2678 Сниться Дитина

Сниться Дитина


Сниться Дитина

Бачити дитину уві сні, показує невинність, теплоту і новий початок. Немовлята символізують щось у Вашій власній внутрішній природі, яка чиста, вразлива, безпорадна та / або не зіпсована. Якщо Ви бачите, що дитина посміхається Вам, то це означає, що Ви відчуваєте чисту радість. Якщо Ви знаходите дитини уві сні, то сон означає, що Ви визнали свій прихований потенціал. Якщо Ви бачите, що забули, що у Вас була дитина, то сон означає що ви намагаєтеся приховати власні слабкі місця. Альтернативно, сон може служити нагадуванням того, що пора Вам застосувати в житті свої інтереси, хобі або проекти.

Читайте также: Мэрилин Керро поздравляют с беременностью

Якщо Ви бачите, що йдете / їдете в лікарню народжувати дитину, то сон означає що, Ви намагаєтеся піти від деякої відповідальності. Якщо Ви вагітні в реальному житті, то пряма інтерпретація сну може просто означати, що Ви відчуваєте деякі неприємності або хвилювання того, як добиратися до лікарні, коли прийде час народжувати.

Кричить дитина

Сон про кричущу дитину символізує вас. Ви бажає уваги і турботи. Альтернативно, це являє Ваші невиконані цілі в Вашому житті. Якщо Ви бачите, що дитиною нехтують, то сон означає, що Ви не звертаєте достатньо уваги на себе. Альтернативно, сон може представляти Ваші страхи про Ваших власних дітей.

Бачити голодну дитини уві сні означає Вашу залежність від інших. Бачити себе або кого-то дитиною, говорить про те, що ви хочете щоб вас плекали. Альтернативно, сон може означати, що Ви або хтось ведете себе незріло. Сниться, що дитина йде або танцює, відноситься до потенціалу і можливостям, які життя має для Вас. Майбутнє буде яскравим. Якщо у Вас є дитина в реальному житті, то сон – відображення Ваших надій на нього.

Сон про надзвичайно маленьку дитину символізує Вашу безпорадність. Бачити мертву дитину уві сні, символізує закінчення чогось, що було колись частина Вас. Сниться, що Ви народжуєте дитину в воді, показує регрес. Ви повертаєтеся в той час, де у Вас не було турбот. Повне сновидіння про порятунок потопаючої дитини означає, що Ви дозволяєте собі бути вразливими і приймаєте допомогу від інших.

Бачити злу дитини або дитину демона уві сні, має на увазі, що у вас є побоювання або боїтеся нового проекту, задуманого плану тд. Якщо Ви бачите, що у дитини третє око, сон означає що Ви дієте недбало.

По теме: ( из рубрики Психологічний сонник )

    Оставить отзыв

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    *
    *

    Top