1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Купувати, Покійний, Повнота


До чого сниться Купувати, Покійний, Повнота

Покійний

Бачити покійного – несприятливий знак.После такого сну слід чекати отримання сумних звісток від тих, хто зараз далеко від Вас. Також можливі невдачі в комерційних справах. Якщо покійний приснився Вам лежачим в труні, то Вас будуть переслідувати біди і невдачі. Побачити уві сні мертвим когось із близьких може означати нещастя в родині або серйозну сімейну сварку. Для закоханих це знак зради. Якщо уві сні Ви кладете монети на очі покійного, то наяву Ви постраждаєте від безчесних дій Ваших ворогів, які скористаються Вашими стиснутими обставинами. Покласти монету тільки одне око означає, що частково Вам вдасться відстояти свої позіціі.Для молодої жінки такий сон є передвісником біди через її надмірну довірливість. Якщо Ви дізнаєтеся про чиюсь смерть, то чекайте від цієї людини неприємних звісток.

Купувати

Ви бачите, як ви робите покупки, очікуйте прибутку, успіхів у всіх починаннях і заслужених задоволень. Якщо Ви купуєте парфуми, то Вам слід тверезо поглянути на життя. Вважається, що якщо уві сні Ви купуєте килими, то такий сон обіцяє величезні прибутки. Купувати картини означає, що Ваша ділова активність не принесе Вам очікуваного результату. Купувати кави – знак того, що Ви з легкістю повернете вкладені в бізнес гроші. Якщо уві сні Ви купуєте смарагди, то Ви ризикуєте припуститися помилки, уклавши досить невигідну угоду.

Поле

Якщо сняться скошені поля, то смуга удачі у Вашому житті добігає кінця. Зелені колосяться поля обіцяють достаток і благополуччя. Свіжозораному поле символізує швидке поліпшення добробуту. Сон, в якому Ви бачите, як засівають поле, означає, що після впертої боротьби Ви все ж досягнете закономірного успіху.

Повзати

Уві сні Ви повзали по землі і пошкодили собі руку, то в реальному житті Вас очікують якісь обтяжливі обов’язки. Сон, в якому Ви повзаєте по камінню, означає, що Ви не зможете повною мірою скористатися тими можливостями, які надасть Вам доля. Молоду жінку такий сон попереджає про те, що вона ризикує втратити коханого через свого необережного поводження. Несприятливий сон, у якому Ви повзаєте по болоту, так як він попереджає Вас про застій у справах і складнощі в спілкуванні.

Поліція

Вам приснилося, що поліцейські намагаються Вас заарештувати за дію, якого Ви не робили, то наяву Ви зможете впоратися з конкурентом. Якщо ж Ви усвідомлюєте, що арешт правомочний, то у Вашому житті незабаром почнеться чорна смуга. Бачити уві сні поліцейський патруль означає, що Вам загрожують неприємні зміни в справах.

Повнота

Якщо Ви поповніли, то в найближчому майбутньому Ви прийміть рішення, яке кардинальним чином змінить Ваше життя. Бачити повними інших – до добробуту.

полоти

Якщо Ви польоті грядки, то наяву Ви неодмінно подолаєте всі труднощі, що виникли. Сон, в якому інші займаються прополкою, пророкує, що Ви будете побоюватися ворогів, які прагнуть перешкодити здійсненню Ваших планів.

Рушник

Ви витирати рушником, то в реальному житті Ви відчуваєте потребу в тому, щоб вилити комусь душу. Якщо Вам приснилося, що Ви боїтеся забруднити рушник брудними руками, то наяву Ви соромитеся вчиненого Вами вчинку. Для молодої жінки сон, у якому вона вишиває візерунок на рушник, означає, що вона дозріла для створення сім’ї. Сон, в якому Ви користуєтеся казенним рушником, пророкує, що Вас підстерігає хвороба, для лікування якої Вам, можливо, доведеться покинути свій будинок.

Помідори

Якщо приснилося, що Ви їсте помідори, то Вам буде дано міцне здоров’я. Якщо Вам приснилися помідори, зростаючі на грядці, то такий сон обіцяє радість. Для молодої жінки побачити уві сні стиглі помідори -до швидкого вдалому заміжжя.

Допомога

Якщо Ви допомагаєте комусь, то наяву Ви зможете домогтися більш високого становища в суспільстві. Якщо уві сні допомагають Вам, то доля буде до Вас прихильна. Ви можете покластися на Ваших друзів.

Поп

Бачити попа – несприятливий знак. Якщо він сниться Вам під час служби, то над Вами нависла загроза важкої хвороби. Якщо жінці сниться, що вона закохана в попа, то цей сон попереджає її про невірність возлюбленного.Еслі ж поп домагається її любові, то наяву її звинуватять в легковажність.

Папуга

Вам сняться папуги, то Вам слід задуматися, чи не занадто Ви легковажні і в повній мірі виконуєте свої обов’язки. Бачити сплячих папуг означає, що в Вашій родині запанує мир і спокій. Для молодої жінки сон, у якому у неї з’явився папуга, означає, що вона дасть своєму коханому привід переконатися в своєму поганий характер. Якщо Ви вчите папугу розмовляти, то Ви ризикуєте накликати неприємності в особистому житті. Мертвий папуга сниться до того, що Ви будете відкинуті суспільством.

Порося

Бачити вгодованих здорових поросят – пророкування заслуженого успіху в справах. Якщо Ви бачите поросят, які валяються або бігають в грязі, то, можливо, Вам буде важко не піддатися поганому впливу оточуючих. Для жінки такий сон може передвіщати ревнивого і скупого чоловіка.

Кравець

Якщо Ви бачите кравця, то наяву плановане Вами подорож принесе Вам багато занепокоєння. Якщо Вам приснилося, що кравець знімає з Вас мірки, то в реальному житті Вам мають бути сварки з близькими людьми.

Портрет

Якщо уві сні Ви розглядаєте портрет якогось красивого людини, то наяву куштували задоволення не доставлять Вам тієї радості, на яку Ви розраховували через те, що Ви не зможете позбутися від занепокоєння.

Постіль

Побачити білосніжну постіль -до благополучного результату Ваших починань. Сон, в якому молодій жінці наснилося, що вона стелить свіжу постіль, обіцяє їй нового коханого. Якщо Вам приснилося, що Ви лежите в ліжку в незнайомій обстановці, то чекайте непроханих гостей. Якщо під час хвороби Вам приснилося, що Ви лежите в ліжку, чекайте погіршення состоянія.Спать в ліжку на відкритому повітрі – знак прекрасної можливості поліпшити своє становище. Якщо уві сні Ви бачите близької людини, що лежить в ліжку з блідим видом, то Вам слід бути готовим до проблем з Вашими рідними або близькими. Якщо матері сниться, що її дитина мочиться в ліжко, то їй слід бути готовою до тривожних новин. Мокра ліжко, побачена уві сні, попереджає про те, що Ваші плани може порушити несподівана хвороба або нещастя.

Посуд

Сон, де у Вас багато красивого посуду, говорить про те, що Ви будете акуратним і економним господарем. Якщо Вам приснилося, що Ви перебуваєте в посудній лавці, то завдяки увазі до дрібними деталями Ви зможете домогтися успеха.Для дівчини такий сон обіцяє добропорядного чоловіка. Якщо ж полки магазина порожні, а сам він має занедбаний вигляд, то остерігайтеся втрат. Бачити уві сні металевий посуд означає, що Ви потрапите в обмежені обставини.

Піт

Якщо Ви покривається потом, то, незважаючи на виниклі труднощі, Ви зможете домогтися бажаного.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Птахи, Ґудзики, Бджоли, Пил

До чого сниться Падати, Павук, Кат, Пальці, Паніка

До чого сниться Веселка, Руїни, Рана, Гребінець

До чого сниться Хмари, Обнова, Шпалери, Овес, Овочі

До чого сниться Озеро, Океан, Вікно, Оса, Орел

До чого сниться Особняк, Острів, Осика, Батько, Листівка

До чого сниться Стеля, Похорон, Поцілунок, Зачіска

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top