Неділя, 24 Жовтня 2021
1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця
424
0
Раздел: Тлумачення снів

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

До чого сниться Падати, Павук, Кат, Пальці, Паніка

До чого сниться Падати, Павук, Кат, Пальці, Паніка

Павич

Бачити павича – до складностей в спілкуванні з оточуючими. Якщо Вам приснилося, що Ви бачите, як павич розпустив свій хвіст, то наяву Вам не слід вірити обіцянкам, які дають Ваші знайомі. Якщо уві сні Ви чуєте крики павича, то Вам слід бути готовим до того, що неприємності можуть відбитися на добробуті Вашої сім’ї.

Падати

Сон, де Ви падаєте і відчуваєте при цьому страх, означає, що на Вашому шляху Вам зустрінуться серйозні випробування, але Ви з ними благополучно впораєтеся. Якщо Вам приснилося, що Ви впали і пошкодили собі що-небудь, готуйтеся до труднощів і конфліктів з друзями.

Кат

Якщо Ви бачите, як кат виконує свою роботу, то в реальному житті Вам доведеться змиритися з обставинами. Якщо Вам приснилося, що кат відмовився від дорученої йому завдання, то наяву Ваша бунтарська натура нерідко підводила Вас в непростих життєвих ситуаціях. Бути самому катом означає, що в глибині душі Ви незадоволені тією роботою, яку змушені виконувати, оскільки усвідомлюєте, що це не самий чесний спосіб заробляти гроші.

Палуба

Ви на палубі корабля під час шторму, то долею Вам уготовані серйозні випробування, щоб зломити Вашу волю. Можливо, похитнеться стійкість Вашого шлюбу. Однак якщо море спокійно і чітко видно світло маяка, то шлях до успіху відкритий перед Вами. Закоханим такий сон обіцяє щастя.

Пальці

Сон, де Ви бачите брудні або подряпані пальці, то сон означає, що Вас очікують неприємності і страждання. Вам не уникнути розчарувань і розпачу. Бачити уві сні красиві руки з білими пальцями – означає, що Ваша любов буде взаємною і Ваша щедрість виправдає себе. Якщо уві сні Вам відрізали пальці, то стережіться підступів ворогів, які намагаються позбавити Вас багатства і спадщини. Якщо Ви бачите, що у Вас на руці не вистачає пальця, то для жінки цей сон віщує нещастя, яке може трапитися з її дитиною, а для чоловіка це передрікає втрату поваги друзів або колег. Відсутність великого пальця пророкує нужду, позбавлення і самотність. Бачити уві сні великий палець означає заступництво деяких впливових людей, проте Ваше становище ще довго буде невизначеним.

Читайте також:  До чого сниться Чемодан, Черви, Чорт, Часник

Якщо ж великий палець поранений, то будьте обережні в бізнесі. Сон, в якому Ви з подивом виявляєте, що один з пальців набагато більше інших, означає, що долею Вам уготована ситуація, в якій Вам ще не доводилося опинятися. Якщо великий палець здається неприродно маленьким, то Ваші задоволення будуть скороминущі і короткочасні. Якщо ж він неприродно великий, то Вас чекає великий приголомшуючий успіх. Брудний великий палець сниться до задоволення Ваших пристрастей. Занадто великий ніготь на великому пальці пророкує, що в гонитві за сумнівними задоволеннями Ви потрапите в біду.

Паніка

Якщо Ви відчуваєте відчуття паніки, то в реальному житті Ви сумніваєтеся в правильності прийнятих Вами рішень і боїтеся взятої на себе відповідальності. Однак Ви неодмінно з усім впораєтеся. Якщо уві сні Ви бачите дитину, який виявився серед юрби, охопленої панікою, то в Вас глибоко сидить якесь неприємне враження дитинства. Для молодої жінки сон, у якому вона відчуває панічний страх перед батьками, означає, що її строгі моральні принципи заважають їй жити і отримувати від цього життя задоволення.

Пантера

Сон, де Ви бачите пантеру і відчуваєте при цьому страх, означає, що Ваші недруги намагаються зганьбити Вашу честь і гідність. Однак якщо Вам вдалося перемогти звіра, то і наяву Ви здолаєте всіх ворогів. Якщо уві сні пантера загрожує Вам, остерігайтеся розчарувань і не вірте даними Вам обіцянкам. Чути в сні рев пантери і відчувати при цьому жах означає, що наяву Вас очікують неприємні звістки, пов’язані зі зменшенням Вашого доходу. Також остерігайтеся суспільних конфліктів. Якщо ж Ви не злякалися її реву, то сподівайтеся на менше зло.

Папороть

Якщо Ви бачите папороть, то наяву на зміну білій смузі прийдуть сумні часи. Бачити сухий папороть означає, що погіршення здоров’я близьких заподіє Вам чимало занепокоєння.

Пар

Вам приснилося, що Ви спостерігаєте за клубами пара, проте з якоїсь причини не виключаєте чайник, то в реальному житті Ви ризикуєте втратити свою вигоду через те, що будете занадто довго думати, перш ніж приймете рішення. Бачити, як над ріллею піднімається пара, означає, що Ви можете бути спокійні в тому, що зробили все, що залежало від Вас.

Читайте також:  До чого сниться Озеро, Океан, Вікно, Оса, Орел

Парашут

Якщо Ви бачите парашут, то не виключено, що затівається Вами справу при найближчому розгляді виявиться занадто нереальним. Якщо Вам приснилося, що Ви летите з парашутом, то наяву Ваша схильність до ризикованих витівок приносить чимало занепокоєння Вашим близьким. Сон, в якому Ви стрімко наближаєтеся до землі, а парашут все не розкривається, означає, що, незважаючи на всі сумніви і страхи, Ви неодмінно досягнете успіху.

Парі

Якщо приснилося, що на скачках Ви укладаєте парі, то Вам слід бути гранично обережним при веденні Вашого бізнесу і підписання контрактів.

Перука

Наснилося, що Ви носите перуку, то наяву які б зміни Ви ні зробили, Вам не вдасться вплинути на ситуацію, що склалася. Сон, в якому Ви втратили перуку, означає, що Ви станете предметом насмішок. Якщо уві сні Ви бачите, що інші люди носять перуки, то Вам слід побоюватися зради.

Перукар

Вам приснився чоловічий перукар, то наяву Ви досягнете успіху, проте для цього Вам необхідно докласти масу зусиль. Для молодої жінки побачений уві сні перукар є символом досягнення заповітної мети. Відвідувати уві сні перукаря – до якоїсь скандальної історії, в якій може постраждати Ваша репутація. Для чоловіка це буде пов’язано з фатальною жінкою. Сон, в якому молода жінка фарбує волосся в інший колір, означає, що навколо її доброго імені заздрісники розпустять моторошні плітки. Якщо ж вона робить пишну зачіску, то її легковажну поведінку заподіє їй чимало клопоту.

Парк

Якщо Ви гуляєте по красивому доглянутому парку, то сон обіцяє Вам приємне проведення часу. Якщо при цьому Вас супроводжує Ваш улюблений, то чекайте швидкого щасливого шлюбу. Запущений парк з пожухлой травою і голими деревами віщує невдачу там, де Ви на неї найбільше розраховували.

Читайте також:  До чого сниться Злодій, Ворона, Воша, Вулкан, Постріл

Вітрильник

Ви спостерігаєте за вітрильником, красиво пливли по водних просторах, то в реальному житті Ви втомилися від повсякденної суєти і маси справ. Якщо Вам приснилося, що Ви керуєте вітрильником, то Вам слід бути готовим до того, що на Вас ляже важкий тягар відповідальності. Бачити уві сні, як тоне вітрильник, – до біди.

Пастух

Уві сні Ви бачите пастуха, пасе стадо, то наяву Вам посміхнеться удача. Якщо Вам приснилося, що пастух не виконує свої обов’язки, то над Вами нависла загроза хвороби.

Павук

Сон, де Ви побачили павука, означає, що Вам належить напружена робота, однак Ви будете винагороджені сторицею. Якщо Вам приснилося, що павук плете свою путину, то Вам судилося насолоджуватися спокоєм і радістю в своєму будинку. Особливо сприятливий сон, у якому Ви бачите навколо багато павуків, що плетуть павутину. Він пророкує удачу, міцне здоров’я і вірних друзів. Якщо ж Ви вбиваєте павука – це до сварок в сім’ї. Бути укушеним павуком означає, що Вас зрадять. Якщо уві сні на Вас нападає величезний павук, то такий сон обіцяє швидке кар’єрне зростання. Вам може приснитися сон, в якому Ви побачите двох наближаються до Вас павуків: великого і маленького. Такий сон обіцяє успіх. Якщо великий павук вкусив Вас, то вороги спробують перешкодити Вам. Укус маленького павука віщує злість і заздрість. Тікати від великого павука – до втрати удачі через принизливих обставин. Для молодої жінки побачити золотих павуків, плазунів навколо неї, служить пророкуванням удачі і щастя, які чекають її попереду. Її будуть оточувати нові друзі.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Птахи, Ґудзики, Бджоли, Пил

До чого сниться Особняк, Острів, Осика, Батько, Листівка

До чого сниться Веселка, Руїни, Рана, Гребінець

До чого сниться Павутина, Спів, Перо, Персики, Пісок

До чого сниться П’явки, Плавати, Пляж, Подруга, Пожежа

До чого сниться Купувати, Покійний, Повнота

До чого сниться Стеля, Похорон, Поцілунок, Зачіска

Отзывы и комментарии к статье До чого сниться Падати, Павук, Кат, Пальці, Паніка
Top