Неділя, 24 Жовтня 2021
1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця
463
0
Раздел: Тлумачення снів

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

До чого сниться Хмари, Обнова, Шпалери, Овес, Овочі

До чого сниться Хмари, Обнова, Шпалери, Овес, Овочі

Мавпа

Ви бачите мавпу, то будьте напоготові, так як підлабузники спробують втертися до Вас в довіру для виконання своїх підступних задумів. Побачити уві сні мертву мавпу – до благополучного розв’язання ситуації, в яку Ви потрапили. Ваші найлютіші вороги підуть зі сцени і не будуть заважати Вам. Для молодої жінки сон про мавпу означає, що її коханий сумнівається в її вірності. Тому якщо вона хоче зберегти відносини, їй слід погодитися на заміжжя.

Хмари

Якщо бачите на небі важкі хмари, то долею Вам уготовані різні перешкоди на шляху до заповітної мети. Якщо ж раптом з хмар починає капати дощ, то чекайте серйозних неприємностей як в справах, так і зі здоров’ям. Сон, в якому Ви бачите, як сонце просвічує крізь хмари, віщує, що нарешті-то після стількох бід і розчарувань до Вас прийде удача. Бачити світло зірок крізь хмари – до скороминущим радощів.

Обніматися

Якщо Ви обнімаєтеся зі своїм чоловіком або дружиною, то, можливо, наяву між Вами виникнуть проблеми. Також такий сон попереджає про наближення хвороби. Обійми родичів теж пророкують проблеми зі здоров’ям. Якщо закохані бачать уві сні, як вони обнімаються, переповнені при цьому щастям, то, швидше за все, вони будуть довго жити в злагоді. Якщо ж цього почуття вони не відчувають, то спільне життя буде їм в тягар. Сон, в якому Ви обіймаєте незнайомих Вам людей, обіцяє нежданих гостей.

Обнова

Бачити сон про обнову – сприятливий знак. Однак не слід сприймати його буквально як прогноз змін. Навпаки, найчастіше побачена уві сні обнова попереджає Вас про те, що Ваші надії на зміни можуть розбитися, як кришталева куля. Якщо уві сні Ви не раді обновці, то в реальному житті Ви не схильні тішити себе ілюзіями з приводу і без.

Шпалери

Ви наклеюєте шпалери, то в реальному житті Ви стоїте на порозі серйозних змін. Сон, в якому Ви довго вагаєтесь, обираючи шпалери, означає, що прийняте Вами рішення було єдино вірним. Якщо Вам приснилося, що шпалери змальовані дитячою рукою, то наяву Ви відчуваєте потребу в здійсненні будь-яких дурних витівок.

Читайте також:  До чого сниться Кактус, Кабак, Очерет, Канава

Обрив, урвище

Якщо приснилося, що Ви стоїте на краю обриву і відчуваєте страх, то в реальному житті Ви налякані якоїсь неординарною ситуацією, в якій від Вас потрібне прийняття рішення. Якщо ж Ви не відчуваєте страху, то Ви без праці здолає всі знегоди. Сон, в якому Ви, будучи за кермом, на величезній швидкості зриваєтеся з обриву в прірву, означає, що наяву Ви вплуталися в сумнівну авантюру і тепер не знаєте, як з неї виплутатися. Боротися уві сні зі спокусою кинутися вниз з обриву може бути ознакою того, що Ваші душевні переживання занадто обтяжують Вас і Ви перебуваєте на межі депресії. Вам необхідна допомога кваліфікованого фахівця.

Овес

Побачити овес – сприятливий знак. Такий сон передвіщає удачу всім, незалежно від роду діяльності. Бачити уві сні гниючих овес означає, що на зміну яскравим надіям прийде печаль.

Овочі

Ви їсте овочі, то Вам судилося велика удача. Однак не встигнете Ви в це повірити, як вона знову відвернеться від Вас. Якщо Вам приснилися гнилі або зморщився овочі, то чекайте розчарувань і прикростей. Для молодої жінки сон, у якому вона готує овочеве блюдо, означає, що через свою гординю вони втратить завидного нареченого. Також вона може бути розчарована ходом своїх справ.

Вівця

Якщо бачите отару овець, мирно пасуться на лузі, то в найближчому майбутньому Ви зможете насолодитися періодом задоволення і процвітання. Якщо Вам приснилося, що при Вас ріжуть вівцю, обробляють тушу і готують з баранини якесь блюдо, то Вам посміхнеться удача. Ваша ж задача буде вміло нею скористатися.

Обшук

Наснилося, що у Вас виробляють обшук, то наяву Ви стривожені тим, що деякі обставини можуть стати надбанням гласності, і докладаєте всіх зусиль для того, щоб приховати зайве від сторонніх очей. Якщо уві сні обшукують Вас особисто, то Вам слід бути готовим до сцен ревнощів, які Вам учинить супутник або супутниця життя. Сон, в якому Ви приходите додому і бачите, що там був проведений обшук, попереджає Вас про можливу небезпеку, яка виходить від Ваших близьких.

Вогонь

Якщо приснився вогонь, то такий сон буде сприятливим знаком, проте лише в тому випадку, якщо він Вам не шкодить. Особливо гарний такий сон для моряків і мандрівників. Якщо Вам приснилося, що Ваш будинок охоплений полум’ям, то це обіцяє вірних друзів і слухняних дітей. Якщо Вам приснилося, що Ваш магазин або склад в вогні, то в бізнесі Вам буде супроводжувати удача. Але якщо Ви намагаєтеся погасити пожежу, то готуйтеся до суєти і клопотів. Однак і попелище на місці Вашого магазину не обіцяє нічого хорошого. Сон, в якому Ви намагаєтеся розвести вогонь, пророкує багато приємних несподіванок. Можливий візит друзів. Для літераторів вогонь обіцяє творчу удачу і славу; для ділових людей – необмежений успіх.

Читайте також:  До чого сниться Тікати, Прибирання, Вуха, Удав

Город

Якщо Ви виростили чудовий врожай овочів на своєму городі, то в реальному житті витрачені Вами зусилля будуть винагороджені. Сон, в якому Ви переживаєте через те, що на городі все росте не так, як Вам би того хотілося, означає, що Ви схильні більшою мірою до теоретичної діяльності, ніж до практичної. Якщо уві сні Ви бачите, як худобу топче город, то наяву Ваше легковажної поведінка може дорого Вам обійтися.

Огірок

Сон, де Ви бачите огірок, – сприятливий знак. Він обіцяє здоров’я і процвітання. Якщо хворим сниться, що вони вирощують огірки, то незабаром їх самопочуття набагато покращиться. Сімейним людям такий сон обіцяє приємні зміни в житті.

Одяг

Сон, в якому Ви бачите одяг, може мати як негативний, так і позитивне значення. Все залежить від того, як виглядає цей одяг. При тлумаченні таких снів варто бути уважним і звертати увагу на те, як виглядають речі: природно чи ні. Якщо крізь одяг пробивається яскраве надприродний світ, а особи людей, одягнених в цей одяг, перекручені, стережіться: на життєвому шляху Вас можуть чекати страшні нещастя. Якщо Вам приснилася красива, але вийшла з моди одяг, то цей сон означає, що Вас очікує удача, однак Ви ризикуєте втратити її через своїх консервативних поглядів.

Сон, в якому Ви відмовляєтеся від старомодною одягу, пророкує, що в житті Вас чекають нові друзі, нові справи, нова любов, і все це може зробити з Вас зовсім іншу людину. Бачити уві сні себе і оточуючих одягненими в біле – до печалі. Іти в сні разом з людиною одягненим в біле – до хвороби цієї людини. Однак якщо це молода жінка або дитина, то по життю Вас будуть оточувати тільки приємні люди. Якщо Ви бачите в сні себе й інших в чорних шатах, то будьте готові до сварок, розчарувань і підступам конкурентів. Жовті одягу – знак, що наближається веселощів, удачі, благополуччя.

Читайте також:  До чого сниться Сад, Самовар, Салат, Саранча
Сяйво

Однак будьте обережні, якщо від одягу виходить сяйво, так як це може попереджати про зміни до гіршого. Блакитна одяг – знак виправданості Ваших спроб домогтися успіху, а також символ вірності Ваших друзів. Малинова або темно-червоний одяг – знак благополучного позбавлення від підступів ворогів за умови внесення коректив у Ваші плани. Зелена одяг – знак щастя і процвітання. Одіж – знак швидких змін. Можливо, Вам буде важко розібрати, що є добро, а що – зло. Якщо Вам сниться, що Ваш одяг не подобається Вам, то це означає, що Ваші погляди на життя занадто мінливі. Через це Ви ризикуєте зробити помилку. Якщо молодій жінці сниться, що вона незадоволена своїм одягом, то це попереджає її про безліч дрібних перешкод на шляху до наміченого.

Якщо вона бачить себе в прозорих чорних шатах, то це ознака печалі і розчарування. Якщо ж вона захоплюється одягом інших, то їй не слід подавати привід для заздрості. Сон, в якому Ви втратили щось з одягу, попереджає про можливі занепокоєння як в любовних, так і в комерційних справах. Якщо Вам сниться брудна рваний одяг, то бережіться обману, уникайте незнайомих людей. Бачити уві сні чисту новий одяг – до успіху в справах. Якщо Вам сниться, що перед Вами безліч різних убрань і Ви ніяк не можете зупинити свій вибір на чому-небудь, то і в житті Вас будуть терзати сумніви. Для молодих людей такий сон може означати крах надій.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Озеро, Океан, Вікно, Оса, Орел

До чого сниться Особняк, Острів, Осика, Батько, Листівка

До чого сниться Падати, Павук, Кат, Пальці, Паніка

До чого сниться Павутина, Спів, Перо, Персики, Пісок

До чого сниться П’явки, Плавати, Пляж, Подруга, Пожежа

До чого сниться Купувати, Покійний, Повнота

До чого сниться Стеля, Похорон, Поцілунок, Зачіска

Отзывы и комментарии к статье До чого сниться Хмари, Обнова, Шпалери, Овес, Овочі
Top