1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Тікати, Прибирання, Вуха, Удав


До чого сниться Тікати, Прибирання, Вуха, Удав

Тікати

Якщо Ви тікаєте з в’язниці, то Вам судилося велика удача, пов’язана Вашим бізнесом. Сон, в якому Ви намагаєтеся втекти, проте Вам це не вдається, означає, що в реальному житті Вам варто побоюватися пасток, розставлених Вашими ворогами. Якщо на бігу Ви спіткнулися і впали, то сон попереджає про можливу втрату власності. Тікати від небезпеки означає, що Вам загрожують втрати. Якщо інші тікають від небезпеки, то це є попередженням про те, що Вашим друзям загрожує небезпека. Для незаміжньої жінки сон, у якому вона тікає, може передвіщати розчарування в любові і невірність чоловіків. Якщо уві сні Ваш улюблений тікає від Вас з будь-ким, то це попереджає про його можливу невірності.

Вбивство

Сни про вбивство віщують смуток і біди, пов’язані, як правило, з підступами ворогів. Якщо Вам приснилося, що Ви робите вбивство, то Вам слід бути обережним, щоб не вплутатися в інтриги, які можуть заплямувати Ваше добре ім’я. Якщо ж навпаки Ви опиняєтеся жертвою, то остерігайтеся мереж, розставлених Вашими ворогами. Сон, в якому вбивають невинного беззбройного людини, означає наближення періоду печалі і отчаянія.Хорош сон, в якому Ви вбиваєте ворога, захищаючись від нападу. Це означає, що наяву Вам вдасться впоратися з усіма проблемами і домогтися успіху в суспільстві.

Прибирання

Для жінки сон, де вона робить прибирання в якомусь приміщенні, означає, що вона зможе утримувати любов чоловіка і прихильність дітей. Сон, в якому Ви бачите брудну підлогу, але з якоїсь причини не можете його підмести або вимити, то підготуйте себе до неприємностей і розчарувань.

Звільнення

Якщо Ви подаєте заяву на звільнення, то в реальному житті Ви стоїте на порозі прийняття будь-якого відповідального рішення. Якщо Вам приснилося, що Ви дізнається про своє звільнення заднім число, то Вам слід задуматися над відносинами в сім’ї. Можливо, назріває загроза скандалу. Для чоловіка сон, в якому він, будучи солдатом, йде в звільнення, означає, що Ви втомилися від рутини повсякденних обов’язків і прагнете до задоволень. Однак будьте обережні, щоб Ваші легковажні вчинки не стали причиною трагедії.

Вугілля

Ви бачите мерехтливі вугілля багаття, то доля приготувала для Вас багато приємних сюрпризів і подарунків. Якщо Вам сниться, що Ви помішує вугілля, то Вам судилося випробувати нічим не затьмарену радість. Згаслі вугілля – знак бід і розчарувань.

Удав

Сон, де Ви побачили удава – несприятливий знак.Он віщує серйозні проблеми. Вбити удава – зробити крок на шляху подолання перешкод.

їхати

Вам приснилося, що Ваш близький друг куди-небудь їде, то в реальному житті Вам не вистачає дружньої підтримки і доброго слова. Сон, в якому Ви збираєтеся виїхати з країни, означає, що Ви не знаходите розуміння в оточуючих і відчуваєте себе самотньо.

Вечеря

Якщо Ви бачите романтичну вечерю при свічках, то наяву Вам слід задуматися над тим, чи достатньо часу Ви приділяєте своїй коханій людині. Не виключено, що Ваша вічна зайнятість може стати причиною охолодження почуттів і навіть розставання. Якщо Вам приснилося, що Ви боретеся зі спокусою з’їсти що-небудь смачненьке на вечерю, то в реальному житті Ви втомилися від постійних умовностей і заборон, які на Вас накладає суспільство.

Вузол

Якщо бачите вузли, то Ви будете зайняті вирішенням десятка дріб’язкових проблем. Для закоханих побачені уві сні вузли віщують, що у них може з’явитися привід для ревнощів. Якщо Вам приснилося, що Ви зав’язуєте вузол, то такий сон говорить про те, що Ви досить самостійна і незалежна особистість, здатна постояти за себе і свої погляди.

Кріп

Кріп – сприятливий знак. Для сімейних людей бачити уві сні, як росте кріп, пророкує благополуччя їхніх дітей. Якщо уві сні Ви їсте кріп, то Ви проживете довге щасливе життя.

Оцет

Сон про оцет, як правило, буває несприятливий. Якщо уві сні Ви п’єте оцет, то наяву Ви будете засмучені і роздратовані, оскільки Вас залучать до справи, що викликає у Вас погані передчуття. Якщо Вам приснилося, що Ви готуєте їжу, додаючи в неї оцет, то Ваші справи ще більше погіршаться.

Вулиця

Якщо Вам сниться, як Ви гуляєте по вулиці, остерігайтеся невдач. Ви ризикуєте впасти в розпач, намагаючись досягти нереальною мети, яку Ви поставили перед собою. Якщо Вам приснилося, що Ви перебуваєте ввечері на незнайомій вулиці в незнайомому місті, то наяву Вам уготовано подорож, яке не принесе Вам ні вигоди, ні задоволення. Якщо ж вулиця яскраво освітлена, то задоволення, до яких Ви прагнете, швидко промайнуть перед Вами, не залишивши сліду в Вашій пам’яті. Якщо Вам сниться, що Ви йдете по вулиці і боїтеся бандитів, то в реальному житті Ви зважитеся на ризик, щоб домогтися успіху в справах.

Ураган

Уві сні Ви чуєте шум ураган, який руйнує все на своєму шляху, то будьте готові до невизначеності і невпевненості, від яких Вам буде важко позбутися, коли Ви спробуєте вирішити свої проблеми. Сон, в якому ураган руйнує будинок, де Ви перебуваєте, означає, що долею Вам уготовані поневіряння, які не принесуть Вам ні морального, ні матеріального задоволення. Побачити уві сні руїни, які залишив після себе ураган означає, що над Вами нависла біда, відвести яку Вам допоможуть близькі Вам люди. Побачити уві сні людей, що постраждали від урагану, означає, що Вам доведеться вирішувати чужі проблеми.

Виродок

Сон, де Ви бачите виродка, попереджає Вас про те, що навколо Вас ходять недобрі чутки. Якщо ж виродків кілька, то Ви повинні бути гранично обережні, оскільки Ваші вороги задумали якийсь підступний план, щоб перешкодити здійсненню Ваших ідей. Якщо уві сні Ви бачите себе виродком, то в реальному житті Ви зробили якийсь вчинок, який мучить Вашу совість і заважає жити спокійно.

Унітаз

Якщо Ви сидите на унітазі і читаєте газету, означає, що у Вашому житті нарешті настав довгоочікуваний період спокою і благоденства, коли можна забути про проблеми. Якщо уві сні Ви миєте унітаз, то в реальному житті Вам належить звалити на свої плечі тягар турбот про благо всієї родини. Сон, в якому Ви бачите унітаз поза туалету в несподіваному місці, означає, що незабаром у Вашому житті відбудуться значні зміни, які позначаться на Вашій подальшу долю.

Врожай

Сон про врожай віщує процвітання і удовольствіе.Когда урожай щедрий, то подібний сон є сприятливим ознакою для країни і держави. Низький урожай попереджає про низькі доходи.

Вуса

Якщо Ви носите вуса, то Вам слід задуматися над своїм ставленням до людей, оскільки власним егоїзмом Ви ризикуєте створити собі проблеми. Для жінки сон, у якому вона захоплюється чоловічими вусами, означає, що їй слід бути обережніше в стосунках з чоловіками, щоб не обпектися. Для чоловіка побачити уві сні, що він збриває вуса, означає, що він спробує повернутися на шлях чесноти.

Ранок

Ви бачите ясну ранкову зорю, то у Вашому житті нарешті настає смуга радощів і задоволень. Бачити похмуре похмурий ранок означає, що турботи про важливі справи цілком поглинуть Вашу увагу.

Потопельник

Якщо бачите потопельника, то в реальному житті Вас очікують значні зміни. Можливо, Ви стоїте на порозі нового етапу у Вашому житті. Будьте відкриті змінам. Якщо Вам приснилося, що Ви бачите себе потопельником, то наяву Вас гнітить думка про те, що Ви не встигнете виконати в термін задумане Вами. Побачити потопельником кого-небудь із знайомих означає, що незабаром Ви отримаєте несподівана звістка.

вуха

Бачити вуха означає, що Вам слід бути обережніше в своїх висловлюваннях, бо Ваші недоброзичливці можуть звернути Ваші ж слова проти Вас.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Фабрика, Фартух, Квасоля, Фарш

До чого сниться Халат, Хвіст, Хатина, Хірург

До чого сниться Розкіш, Рум’яна, Струмок, Риба

До чого сниться Сад, Самовар, Салат, Саранча

До чого сниться Буряк, Свічка, Семена, Сережки

До чого сниться Тісто, Теща, Тканина, Тунель, Тонути

До чого сниться Сльози, Смерть, Сніг, Собака

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top