1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Щавель, Щебінка, Щока, Щеня


До чого сниться Щавель, Щебінка, Щока, Щеня

Щавель

Для жінки сон, де вона готує пиріжки зі щавлем, означає, що у неї вроджені схильності до ведення домашнього господарства. Однак, не виключено, що доля не надала їй нагоди проявити свої таланти.Еслі уві сні Ви бачите дикорослі кущі щавлю, то Ви можете розраховувати на успіх Вашого підприємства.

Щебінка

Якщо Ви бачите засипану щебінкою дорогу, то Вам належить короткочасна, але неприємна поїздка. Бачити, як щебінку висипають з вантажівки, означає, що Ви спробуєте піти по шляху найменшого опору, втративши тим самим свою вигоду. Якщо Вам доводиться лопатою перекидати щебінку, то життя поставить перед Вами важке завдання, яку Ви з честю дозвольте.

Щока

Ви тримаєте за щокою карамельку, то в реальному житті Ви переживаєте щодо стану Вашого здоров’я. Однак Вам слід було б не переживати, а в точності виконувати рекомендації лікаря, тоді б від недуги не залишилося і сліду. Якщо Вам приснилося, що Ваша щока розпухла через флюсу, то наяву Ви занадто багато уваги приділяєте одну проблему, абсолютно забуваючи, що подібна однобокість може позначитися вельми плачевно на ході Ваших справ. Сон, в якому Ви бачите, як хтось надуває щоки, означає, що Ваші недруги розпускають про Вас підступні плітки.

Щеня

Якщо Ви завели в будинку щеня, то в реальному житті Ви зіткнетеся з необхідністю вирішувати масу невідкладних проблем, які будуть не тільки віднімати Ваш час, але і заважати основній роботі. Для молодої жінки сон, у якому вона грає з цуценям, означає, що в глибині душі вона мріє про продовження рода.Еслі при цьому вона не одна, то вона навіть знає, кого хотіла б бачити батьком дитини.

Щетина

Для молодої жінки сон, у якому вона гладить коханого по щоці, покритою щетиною, означає, що їй слід поспостерігати за його поведінкою, так як, втративши момент, вона ризикує втратити і самого коханого. Якщо Вам приснилося, що Ви відчуваєте рукою щетину тварини, то Вам слід бути готовим до того, що неприємності можуть підкрастися абсолютно непомітно.

Щітка

Уві сні Ви користуєтеся щіткою, то в реальному житті Ви зазнаєте невдачі через погане ведення справ. Старі щітки означає, що Ваше здоров’я може Вас підкачати. Щітка для одягу означає, що Вам треба буде розв’язати якусь складну задачу. Чистити щіткою одяг означає, що Ви будете щедро винагороджені за Вашу нелегку працю. Бачити безліч різних щіток означає, що наяву Ви будете розриватися між сотнею невідкладних справ.

Щука

Якщо бачите красиво приготовлену щуку на блюді, то в реальному житті біди і неприємності обійдуть Вас стороною. Якщо Вам приснилося, що спіймана щука хлюпається у ванній, то наяву Ви зможете розкрити підступний задум Ваших ворогів. Сон, в якому щука вкусила Вас за палець, закликає Вас до обережності.

Щупальця

Якщо Ви бачите, як щупальця підводного тваринного тягнуться до Вас і намагаються Вас схопити, означає, що над Вами нависла серйозна небезпека. Вам необхідно проявити підвищену пильність, щоб не потрапити в мережі, розставлені ворогами. Сон, в якому Ви відчуваєте себе обвитим щупальцями, пророкує, що Вас підстерігає хвороба, для лікування якої Вам, можливо, доведеться покинути свій будинок. Якщо уві сні Ви обробляє щупальця кальмара, то наяву Ви з легкістю впораєтеся з поставленим перед Вами завданням.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Цілуватися, Ланцюги, Курчата, Цигани

До чого сниться Чемодан, Черви, Чорт, Часник

До чого сниться Шапка, Шовк, Шуба, Шампанське

До чого сниться Іспит, Екіпаж, Екскурсія, Поверх

До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Розкіш, Рум’яна, Струмок, Риба

До чого сниться Сльози, Смерть, Сніг, Собака

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top