П’ятниця, 27 Листопада 2020
3562 Талісман Божество Ебісу і Дайкоку
209
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Талісман Божество Ебісу і Дайкоку

Талісман Божество Ебісу і Дайкоку

Ебісу і Дайкоку є божествами удачі і щастя, рука об руку йдуть разом. Ебісу і Дайкоку рідко зображуються окремо один від одного, а коли вони знаходяться разом, то це є символом гармонії між матеріальними благами і духовним розвитком. Можна сказати, що це відповідний талісман для тієї людини, яка побоюється ставати багатшими, щоб не стати разом з тим і більш черствим.

Ебісу є божеством удачі, щастя і торгівлі (особливо важливо запам’ятати кожному, що займається торгівлею), це талісман, що допомагає вибрати життєвого супутника і досягти гармонії, захистити своє житло від зради і зрад. Ебісу часто зображують зі священною рибою Тай, що символізує удачу і духовність.

Дайкоку – це одне з сімки божеств щастя. Він є відмінним талісманом процвітання і багатства. Крім іншого, цей бог виступає покровителем сімейного вогнища і захисником будинку від різновидів несприятливої ​​енергетики Шу.

Статуетку Дайкоку легко дізнатися: він зображується з великим мішком, щуром і священної калаталом. Щур і мішок у випадку з Дайкоку не повинні вас лякати – вони є талісманами достатку. У своєму мішку Дайкоку зберігає багатства, а пацюк заводиться тільки в багатих будинках (в бідному вона просто не знайде для себе їжі). У мішку повно магічного рису, а коли щур прогризе в мішку дірочку, рисові зерна висипляться прямо в ваші руки. Дайкоку танцює, постукуючи священної калаталом. Так він виковує щастя: кожен удар священної калатала приносить в світ ще більше достатку і щастя. Так нехай же і ваш Дайкоку стукає на здоров’я калаталом щастя!

Активізувати цей талісман дуже просто: потрібно любити його і частіше дивитися на чарівні танці Дайкоку, таким чином, за вашу турботу про нього ви будете винагороджені посиленням дії цього талісмана, так що, врешті-решт, він наділить вас багатством, щастям і достатком.

Читайте також:  Талісман Божество Сфінкс

А коли Ебісу, Дайкоку і Шоусин розмістяться в будинку відразу втрьох, це буде означати, що перед вашим поглядом постійно знаходиться талісман потроєною сили: з його допомогою можна досягти довголіття, удачі і процвітання.

Отзывы и комментарии к статье Талісман Божество Ебісу і Дайкоку
Top