П’ятниця, 25 Вересня 2020
1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця
353
0
Раздел: Тлумачення снів

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

До чого сниться Шапка, Шовк, Шуба, Шампанське

До чого сниться Шапка, Шовк, Шуба, Шампанське

Шаль

Вам приснилася шаль, то Вам не слід надавати великого значення похвали, так як вона буде виходити з вуст підлабузників. Несприятливий сон, у якому Ви втратили шаль. Для молодої жінки він віщує жорстокий обман.

Шампанське

Шампанське – сприятливий знак.Еслі Вам приснилося, що Ви ніяк не можете відкрити пляшку шампанського, то наяву Ваше прагнення до легкого життя постійно натикається на розсудливість близьких. Якщо уві сні Ви поперхнулися шампанським, то в реальному житті Ваші необдумані вчинки можуть стати причиною трагедії. Сон, в якому Ви спостерігаєте за грою блискучих бульбашок в бокалі шампанського, означає, що Вам потрібен відпочинок.

Шапка

Якщо Ви одягаєте велику хутряну шапку, яка звалюється на обличчя, то в особистому житті у Вас виникнуть обставини, які Ви спробуєте приховати від близьких. Однак будьте обережні, щоб не втратити все. Для молодої жінки сон, у якому вона в’яже шапочку, означає її прагнення до створення домашнього затишку. Не виключено, що вона може прийняти поспішне рішення і вийти заміж за першого зустрічного. Якщо уві сні Ви одягаєте шапку і виявляєте, що це чужа річ, то наяву Вам необхідно бути обережніше, щоб не опинитися замішаним в чужих проблемах.

Шахи

Якщо Ви граєте в шахи, то наяву Вас очікує застій у справах і погіршення самопочуття. Програти партію в шахи – до підступів ворогів. Виграти – до подолання всіх труднощів.

Читайте також:  До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

Шахта

Якщо бачите себе у вугільній шахті серед шахтарів, то в реальному житті Вашому просуванню до багатства і слави протидіє якась незрозуміла сила. Сон, в якому Ви є співвласником шахти, означає, що наяву Ви вдало розмістіть свій капітал. Для молодої жінки сон, у якому вона бачить вугільну шахту, може означати, що вона вийде заміж за ріелтера або дантиста.

Вовна

Вовна- це сприятливий знак, який обіцяє здійснення Ваших планів. Бачити брудну вовну означає, що Ви будете змушені працювати з людьми, чиї погляди різко відрізняються від Ваших.

Шеф

Якщо Ви сидите в кабінеті свого шефа в його кріслі, то наяву Ваші амбіції не мають кордонів. Однак пам’ятайте, що не завжди далекосяжні плани є найкращим підмогою в справах.Якщо Ви тільки починаєте працювати в фірмі або на підприємстві, то для Вас сон, в якому Ви ругаетесь з шефом, означає, що Вам слід ще багато чому навчитися, а поки не дозволяйте собі робити поспішних висновків. Для молодої жінки сон, у якому у неї роман з шефом, означає, що в реальному житті у неї занадто багато комплексів, що заважають їй жити.

Шовк

Якщо Ви одягаєте одяг з шовку, то, можливо, наяву Вам вдасться задовольнити свої амбіції. У справах і дружбі Вам уготований успіх. Для молодої жінки бачити в сні старовинні шовкові вбрання означає, що наяву вона буде пишатися своїми предками. Крім того, її шанувальником буде літній заможний мужчіна.Однако якщо одяг брудна або рвана, то побачила цей сон жінка ризикує кинути тінь на добре ім’я своєї сім’ї.

Шипи

Бачити шипи і колючки, означає, що Вам буде нелегко досягти наміченої мети. Якщо ж серед шипів Ви бачите зелені листочки, то будьте пильні, оскільки Ваше благополуччя під загрозою.

Шити

Якщо Ви шиєте новий одяг, то наяву Ви зможете створити затишний будинок і наповнити його щастям.

Читайте також:  До чого сниться Євроремонт, Їжа, Їжачок, Їзда, Їхати

Шишка

Ви бачите що ростуть на деревах шишки, то в найближчому майбутньому Ви не зможете заробити шалені гроші, проте утримувати сім’ю на гідному рівні Ви зможете. Якщо Вам приснилося, що Ви варите варення з ялинових шишок, то наяву Ваша винахідливість і неординарність мислення нерідко Вас виручали. Сон, в якому у Вас від удару з’явилася на голові шишка, означає, що Ви ризикуєте припуститися помилки, яка буде Вам дорогого коштувати.

Шкура

Якщо Ви бачите шкуру якої-небудь тварини, то наяву Ви зможете зайнятися справою, яке приносить Вам задоволення.

Шоколад

Сон, де Ви бачите шоколад, означає, що Ви в силах забезпечити достаток тим, хто залежить від Вас. Бачити шоколадні цукерки – до гарних ділових партнерів і успішній роботі. Якщо шоколад виявиться неприємним на смак, то за цим сном підуть хвороби і розчарування. Якщо уві сні Ви п’єте гарячий шоколад, то доля заготовила Вам масу радостей після закінчення нинішнього періоду лих і позбавлень.

Шторм

Уві сні Ви чуєте звуки наближення шторму, то стережіться придбати будь-яке захворювання, бо воно може стати хронічним. Якщо в цьому ж сні шторм закінчується, то наслідки сну не будуть такими важкими.

Шуба

Для молодої жінки сон, де вона бачить себе в гарній шубі, означає, що її шанувальник буде людиною заможною, проте його душевні якості важко назвати суто позитивними. Якщо Вам приснилося, що Ви перебуваєте десь на півночі і носите шубу суто для тепла, то наяву Вас можна охарактеризувати як людину дуже практичного і здравомислящего.Еслі уві сні хтось хвалить Вашу шубу, то в реальному житті заздрісники розпускають навколо Вашого імені злі плітки.

Читайте також:  До чого сниться Гриб, Гроза, Груша, Губи, Гуси

Шум

Якщо Ви чуєте дивний шум, то наяву будьте готові до неприємних новин. Якщо ж Ви прокинулися від шуму, то Вас очікують важливі зміни.

Блазень

Уві сні Ви бачите блазня, то в реальному житті Ви пожертвуєте великими справами заради дрібниць.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Цілуватися, Ланцюги, Курчата, Цигани

До чого сниться Чемодан, Черви, Чорт, Часник

До чого сниться Щавель, Щебінка, Щока, Щеня

До чого сниться Іспит, Екіпаж, Екскурсія, Поверх

До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Розкіш, Рум’яна, Струмок, Риба

До чого сниться Сльози, Смерть, Сніг, Собака

Отзывы и комментарии к статье До чого сниться Шапка, Шовк, Шуба, Шампанське
Top