1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Фабрика, Фартух, Квасоля, Фарш


До чого сниться Фабрика, Фартух, Квасоля, Фарш

Фабрика

Ви бачите роботу будь-якого з цехів фабрики, то наяву Вам належить зайнятися важкою, проте вигідною роботою. Якщо Вам приснилося, що Ви працюєте на фабриці простим робітником, то, незважаючи на Ваші сумніви, Ви зможете реалізувати свої честолюбні плани. Бачити далеко фабричні корпуси і труби означає, що Ви стоїте на порозі нового етапу у Вашому житті, але ніяк не зважитеся його переступити.

Факел

Якщо бачите смолоскипи, то наяву Вас чекають приємні розваги та удача в справах. Нести в руці факел є символом успіху в любові і заплутаних справах. Втім, якщо факел гасне, то чекайте бід і невдач.

Фартух

Для молодої жінки сон, де вона бачить фартух, означає, що в її житті відбудуться кардинальні зміни. Сон, в якому у школярки розв’язався або порвався формений фартух, означає, що Ви не проявляєте належної старанності у Вашій діяльності, ніж викликаєте нарікання з боку оточуючих.

Фарш

Якщо Ви робите фарш, то в реальному житті Вас очікують серйозні неприємності. Якщо уві сні Ви готуєте з фаршу якесь блюдо, то наяву Ви зможете обернути негативні обставини в свою користь. Остерігайтеся сну, в якому з фаршу починають виповзати черви. Це недобрий знак. Прийміть всіх заходів для збереження свого здоров’я, бережіть себе.

Квасоля

Уві сні Ви варите суп з квасолі, то в реальному житті Вам не вдасться заробити дуже багато грошей, однак забезпечити матеріальне благополуччя Ви зумієте. Якщо Вам приснилося, що Ви їсте недоварену квасоля, то наяву Вам не слід квапити події. В іншому випадку, Ви ризикуєте зіпсувати те, на що витратили стільки сил і времені.Перебірать квасоля – до виконання якогось відповідального завдання.

Фата

Побачити фату є попередженням про те, що не все гладко в справах сердечних. Для молодої жінки сон, у якому вона приміряє фату, означає, що вона ризикує полюбити людину, яка буде або не гідний її, або недоступний. Якщо Вам приснилося, що Ви вибираєте фату і не можете прийняти рішення, то в реальному житті Ви відчуваєте сумніви щодо вступу в шлюб.

Феєрверк

Феєрверки означає, що долею Вам уготовані радості і міцне здоровье.Для молодої жінки феєрверки пророкують розваги і приємні подорожі в далекі краї.

Ферма

Якщо Ви живете на фермі, то в реальному житті Ви будете щасливі у всіх починаннях. Якщо уві сні Ви купуєте ферму, то наяву незалежно від роду Вашої діяльності Вас буде супроводжувати успіх у справах. Сон, в якому Ви прийшли на ферму, пророкує приємне знайомство.

Фіалка

Бачити або збирати фіалки – сприятливий знак. Такий сон пророкує радісні собитія.Для молодої жінки сон, у якому вона отримує від незнайомця кошик з фіалками, закликає її до обережності, так як хтось намагається втертися до неї в довіру. Плести або надягати вінок з фіалок означає, що в любові Вам буде супроводжувати успіх. Для дівчини побачені уві сні фіалки обіцяють зустріч з судженим. Однак якщо вона бачить зів’ялі фіалки, то її коханий охолоне до неї. Сон, в якому Ви бачите людину, у якого на обличчі витатуйована фіалка, означає, що в реальному житті Ви зіткнетеся з проблемою, вирішити яку Вам допоможе тільки дуже впливова людина.

Фіга

Ви показуєте комусь дулю, то наяву Ви незадоволені ситуацією, що склалася, проте не в силах що-небудь змінити. Бачити, що хтось показує Вам фігу, означає, що Ви не впевнені в тому, що задумане Вами здійсниться в термін.

Фліртувати

Якщо Ви намагаєтеся фліртувати, то наяву Ваше легковажне поводження може стати надбанням гласності, що далеко не кращим чином позначиться на Вашій репутації. Для чоловіка сон, в якому він з подивом і нерозумінням ставиться до того, що жінка намагається з ним фліртувати, пророкує йому розчарування в любові.

Фокуси

Ви показуєте фокуси або бачите, як їх показують інші, то в реальному житті Ви потрапите в дуже ризиковану ситуацію, вибратися з якої Ви зможете лише за умови мобілізації всіх своїх сил.

Водограй, фонтан

Якщо Ви бачите фонтан, бризки якого грають на сонці всіма кольорами веселки, то такий сон обіцяє матеріальне благополуччя і безтурботне жізньЕслі побачений Вами фонтан немов повиті серпанком, то Вам не слід лишком довіряти Вашим знайомим і навіть коханим. Висохлий фонтан означає, що у Вашому житті настає чорна смуга. Для молодої жінки бачити фонтан в місячному світлі означає, що заради примарного щастя вона може пожертвувати реальної радістю і спокоєм.

Фортепіано

Фортепіано – до радісних подій. Якщо уві сні Ви чуєте звуки рояля, то Ви збережете міцне здоров’я на довгі роки. Якщо ж інструмент розстроєний, то Вам доведеться відволікатися на безліч дрібних клопотів. Якщо Вам приснилося зламане і засмучене фортепіано, то Ви будете незадоволені власними досягненнями і розчаровані тим, що Ваші діти не виправдали Ваших амбіцій. Побачити уві сні старовинний інструмент означає, що Ви схильні нехтувати досвідом і порадами старшого покоління, що нерідко підводило Вас. Для молодої жінки сон, у якому вона грає на фортепіано важку, але гарну п’єсу, означає, що в реальному житті у неї дістане розуму і такту виліпити зі свого супутника чоловіка своєї мрії.

Світлина, Фотографія

Фотографія попереджає про те, що Ви ризикуєте стати жертвою обману. Отримати фотографію від свого улюбленого означає, що він не любить Вас, а лише використовує для досягнення своїх цілей. Для сімейних людей сон, в якому вони розглядають фотографію, означає, що вони дізнаються щось непристойно про когось із знайомих. Якщо уві сні Ви фотографуєте або самі друкуєте свою фотографію, то, можливо, Ви заподієте неприємності іншим, самі того не бажаючи.

Фрукти

Вам приснилися стиглі фрукти на тлі зеленого листя, то Вам судилося блискуче майбутнє. Бачити незрілі фрукти означає, що Ваш час ще не настав. Для молодої жінки сон, у якому вона їсть нестиглі плоди, означає, що вона ризикує втратити спадщину через свого аморального поведінки. Є фрукти – зазвичай є поганою ознакою. Бачити або їсти стиглі фрукти – означає невизначене майбутнє і сумнівні задоволення. Торгувати фруктами – знак заморочливого, але неприбуткового справи. Бачити уві сні торговця фруктами означає, що наяву, намагаючись швидко поправити свої справи, Ви зробите невигідні угоди.

Футбол

Уві сні Ви присутні на футбольному матчі, то в реальному житті Ваше прагнення до гострих задоволень нерідко приносить Вам чимало проблем. Якщо Вам приснилося, що Ви граєте в футбол, то проблеми, з якими Ви стикаєтеся по життю, часом здаються Вам набагато серйозніше, ніж вони є насправді.

Фужер

Уві сні Ви отримуєте в подарунок фужери, то в реальному житті Вам посміхнеться удача і Ви зможете заробити пристойну суму грошей. Для молодої жінки сон, у якому вона миє фужери, обіцяє їй багатого, але скупого шанувальника. Несприятливий сон, у якому Ви навмисне розбиваєте фужер.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Сокіл, Сонце, Сіль, Сорока

До чого сниться Халат, Хвіст, Хатина, Хірург

До чого сниться Розкіш, Рум’яна, Струмок, Риба

До чого сниться Сад, Самовар, Салат, Саранча

До чого сниться Буряк, Свічка, Семена, Сережки

До чого сниться Тісто, Теща, Тканина, Тунель, Тонути

До чого сниться Сльози, Смерть, Сніг, Собака

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top