Субота, 21 Травня 2022
3490 Камінь, Хризоберилл
338
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Камінь, Хризоберилл

Камінь, Хризоберилл

Підходить знакам: Близнюки

Даний вид берилу зобов’язаний своєю назвою слову «chrysos», по-грецьки значущому – «золотий». У більшості випадків у цього каменю золотисто-жовте забарвлення, хоча трапляються червоні, коричневі і фіолетові екземпляри.

See also: Recipe Dark Chocolate and Cherry Cheesecake

Як будь-який берил, даний мінерал може сприяти активізація процесів мислення, а також посилення життєвої енергії. Хризоберилл здатний буквально відродити організм і підвищити його сприйнятливість. В Індії вважають, що хризоберил володіє здатністю наділяти своїх власників розумінням мови птахів і тварин. Алхіміки і маги Європи були впевнені, що даний камінь здатний зробити людину невразливою до будь-яких злим чарам. У більш пізній період часу хризоберил стали вважати надійним оберегом від недобросовісних гіпнотизерів і різного роду недоброзичливців.

Сучасні літотерапевти цінують мінерал за благотворний вплив, який чиниться на серце і судини. Лікувальні властивості хризоберилу можуть регулювати кровообіг, оздоровити судини, зробивши їх більш еластичними. Людям, схильним зловживати алкоголем і речовинами наркотичного впливу, хризоберил допоможе побороти шкідливі звички.

Хризоберилл є, мало не єдиним каменем, метафізичні впливу якого на людину розрізняються залежно від статевої ознаки. Так, наприклад, чоловікові хризоберил допоможе в здобутті популярності у прекрасної половини людства; жінкам ж хризоберил може принести удачу в справах, що традиційно вважаються «чоловічими», а ось в романтичних питаннях даний мінерал буде жінкам абсолютно марним.

Людина, яка постійно носить хрізоберіллові прикраси стає владним і безкомпромісним, а також не здатний йти на поступки навіть в тих ситуаціях, коли вони бувають життєво важливі. Йому перестають загрожувати депресивні стани і будь-які інші психологічні проблеми.

Статью нашли по запросам:
  • кошачий глаз камень необработанный в природе
Читайте також:  Камінь, Апофіліт
Отзывы и комментарии к статье Камінь, Хризоберилл
Top