Субота, 21 Травня 2022
1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця
581
0
Раздел: Тлумачення снів

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

До чого сниться Тісто, Теща, Тканина, Тунель, Тонути

До чого сниться Тісто, Теща, Тканина, Тунель, Тонути

Тісто

Для молодої жінки сон, де вона робить тісто, віщує їй зміни в особистому житті. Якщо уві сні Ви бачите, як піднімається дріжджове тісто, то наяву Вас обтяжує мовчання, яке Ви змушені зберігати щодо деякого події, про який Вам розповіли по секрету. Сон, в якому тісто виявляється шматком глини, попереджає Вас про те, що над Вами нависла загроза розорення.

Теща

Для молодого чоловіка побачити свою тещу є символом того, що його чекає підтримка з боку малознайомої людини. Якщо холостяку приснилася жінка, яка нібито доводиться йому тещею, то наяву його терзають думки, пов’язані з питанням про те, чи не час йому одружитися. Якщо уві сні Ви незадоволені появою тещі, то в реальному житті Вам слід бути готовим до сімейних конфліктів.

Тигр

Якщо до Вас наближається тигр, то будьте готові до того, що наяву Вас будуть переслідувати і мучити вороги. Якщо ж тигр нападає на Вас, то невдачі надовго повалений Вас в зневіру. Однак якщо Ви прогнали або вбили тигра, то Вам судилося досягти успіху у всіх Ваших починаннях. Бачити уві сні тікає від Вас тигра – добрий знак. Ви зумієте перемогти всіх ворогів, подолати всі труднощі і зайняти в житті гідне місце. Побачити тигра в клітці означає, що Ви поплутаєте плани своїх ворогів. Сон, в якому Ви бачите шкуру тигра, означає, що незабаром Ви зможете в повній мірі насолодитися красою життя.

Тканина

Тканина – несприятливий знак. Можливо, люди, що видають себе за Ваших друзів, зрадять Вас в найвідповідальніший момент. Жорстка тканину символізує Вашу здатність переносити нападки долі і вистоювати під її ударами.

Тунель

Якщо Ви йдете по тунелю, то Вам слід бути готовим до невдач у справах і любові. Сон, в якому Ви перебуваєте в тунелі і на Вас їде поїзд, означає, що Вам загрожує серйозна хвороба. Якщо уві сні Ви їдете по тунелю на автомобілі, Вам доведеться змиритися з переслідують Вас невдачами в справах. Також можлива якась неприємна поїздка, яка до того ж потребують безлічі витрат. Заглядати уві сні в пащу тунелю означає, що події найближчого майбутнього навіють на Вас відчай, з яким Ви не повинні піддатися, щоб уникнути гіршого.

Тонути

Сон, Ви тонете, віщує втрату власності та інші несчастья.Однако якщо Вам вдається врятуватися, то наяву Ви досягнете багатства і слави. Бачити уві сні, як тонуть інші, а Ви намагаєтеся їх врятувати, означає, що Ви будете допомагати одному домогтися успіху на шкоду власним інтересам.Для молодої жінки побачити свого коханого, що потонув – до важкої втрати і нещастя.

Читайте також:  До чого сниться Особняк, Острів, Осика, Батько, Листівка

Тополя

Ви бачите зелені тополі, то в реальному житті Вам буде супроводжувати удача. Для молодої жінки сон, у якому вона разом зі своїм коханим стоїть під тополею, з якого летить пух, означає, що наяву збудуться її найсміливіші надії. Якщо ж тополі засохлі, то її чекають розчарування.

Сокира

Ви бачите сокиру, то, можливо, свою енергію ви черпаєте в боротьбі. Веселий стукіт сокири віщує радість спілкування з друзями. Для молодої жінки побачити уві сні сокиру означає, що її чоловік буде не надто заможним, але цілком гідною людиною. Зламаний або іржавий сокиру – ознака хвороби, втрат і злиднів.

Торт

Торт – сприятливий знак. Якщо уві сні Ви бачите величезний красивий торт, то в реальному житті Вас чекає радісна зустріч з друзями. Якщо Вам приснилося, що Ви їсте торт, який вже зіпсувався, то наяву Ви занадто довго думаєте над зробленим Вам пропозицією. Дивіться, щоб не було пізно. Сон, в якому Ви стоїте в черзі за тортом і перед Вами купують останній, попереджає Вас про можливі втрати в бізнесі.

Тужити, сумувати

Сон, де Ви відчуваєте тугу за близькій людині, означає, що скоро до Вас прийдуть звістки від тих, хто зараз далеко від Вас. Для молодої жінки сон, у якому її коханий по ній сумує, означає, що в найближчому майбутньому він зробить їй пропозицію руки і серця.

Трава

Сон, Ви бачите траву, – сприятливий знак. Він обіцяє щастя і успіх в справах, швидке збагачення; творчим людям – славу, а закоханим – безтурботне щастя. Однак недобре, якщо Вам присняться гори на тлі зелених лугів. Такий сон – ознака наближення біди. Йти по свіжій зеленій траві і раптом наштовхнутися на засохлі острівці, означає, що Вас підстерігають проблеми зі здоров’ям і неприємності в справах.

Трамвай

Ви їдете на трамваї, то Вам слід бути готовим до змін у житті, які не забаряться статися. Якщо Вам приснилося, що Ви хочете зійти з трамвая, а він ніяк не зупиняється, то в реальному житті Ви вплуталися в деякий справа, яке нині видається Вам вельми сумнівним. Побачити уві сні трамвай з людським обличчям означає, що Ви ще не розгубили вміння сприймати радості життя. Сон, в якому Ви намагаєтеся наздогнати трамвай і у Вас це виходить, означає, що Ви зможете подолати всі труднощі, що виникли

Трон

Ви сидите на троні, то наяву Вас очікує стрімкий зліт до удачі і славе.Еслі уві сні ви бачите інших, що сидять на троні, то в реальному житті Ви розбагатієте завдяки допомозі впливових покровителів.

Стежка

Сон, що Ви йдете по вузькій звивистій стежці, спотикаючись об каміння і коріння дерев, означає, що Вам загрожує важка боротьба з ворогами, що вельми ускладнить Ваше життя. Якщо уві сні Ви намагаєтеся вийти на втрачену стежку, то наяву Ви ризикуєте зазнати невдачі в добре спланованому справі. Іти в сні по стежці, що пролягає серед квітучого лугу, символізує звільнення від гніту.

Читайте також:  До чого сниться Шапка, Шовк, Шуба, Шампанське

Праця

Якщо Ви бачите завантажених важкою поклажею домашніх тварин, то наяву Ви зможете домогтися добробуту, але при цьому будете користуватися репутацією несправедливого господаря. Бачити людей, що виконують важку роботу, означає, що у Вас буде міцне здоров’я і працюючи, приносить стабільно високий дохід. Трудитися самому означає, що Вам забезпечений успіх у всіх Ваших починаннях, за умови застосування достатніх зусиль.

Труси

Побачені труси повинні асоціюватися з якоюсь авантюрою. Якщо уві сні Ви бачите, що наділи труси навиворіт, то в реальному житті Вам слід побоюватися хвороб, які підкрадуться непомітно, але залишаться назавжди. Якщо чоловікові наснилися жіночі трусики, то йому слід задуматися над своєю поведінкою. Навколо його імені розпускаються плітки, які можуть не тільки завдати шкоди його репутації, але і заподіяти біль його близьким.

Труп

Труп – нещасливий знак. Після такого сну слід чекати отримання сумних звісток від тих, хто зараз далеко від Вас. Також можливі невдачі в комерційних справах. Якщо Вам приснився труп в труні, то Вас будуть переслідувати біди і невдачі. Якщо Вам присниться труп, одягнений у все чорне, то це може бути попередженням про можливу насильницької смерті одного, пов’язаної з його бізнесом. Сон, в якому поле бою всипане трупами, означає можливість війни і кровопролитних сутичок між країнами і політичними угрупованнями. Труп тварини сниться до погіршення здоров’я і невдач у справах. Побачити уві сні мертвим когось із близьких може означати нещастя в родині або серйозну сімейну сварку. Для закоханих це знак зради. Якщо уві сні Ви кладете монети на очі, то наяву Ви постраждаєте від безчесних дій Ваших ворогів, які скористаються Вашими стиснутими обставинами. Покласти монету тільки одне око означає, що частково Вам вдасться відстояти свої позіціі.Для молодої жінки такий сон є передвісником біди через її надмірну довірливість. Якщо дівчині, яка працює в магазині, сниться, що господар магазину лежить в труні, то своєю поведінкою вона ризикує розчарувати свого шанувальника. Якщо труну з померлим знаходиться в магазині, то цей сон передвіщає втрати і неприємності, які торкнуться всіх.

Туман

Якщо Ви йдете в густому тумані, то наяву сумніви і страхи будуть заважати розумного ведення справ. Якщо Ви виходите зі смуги туману, то Вас чекає якась поїздка, яка буде хоча і важкою, але дуже результативною. Якщо туман розсіюється, то на зміну тимчасовим неприємностей прийде успіх. Сон, в якому Ви ледь можете розгледіти в тумані силуети людей, означає, що чужі проблеми можуть бути Вам на руку. Для молодої жінки сон, у якому вона потрапила в туман, проте вибралася звідти, означає, що заздрісники спробують опорочити її добре ім’я, проте її чесноти виявляться сильнішими.

Читайте також:  До чого сниться Кладовище, Каштани, Клопи, Кози

Туфлі

Якщо Ваші туфлі брудні і старі, то Вам слід бути обережніше з критичними висловлюваннями, якими Ви ризикуєте нажити собі ворогів. Побачити уві сні начищені туфлі – до сприятливого повороту справ. Нові туфлі сняться до прібилі.Однако стережіться, якщо вони тиснуть Вам. Злі язики можуть вибрати Вас об’єктом насмішок. Якщо Вам сняться черевики з розв’язаними шнурками, то чекайте сварок, втрат і погіршення здоров’я. Сон, в якому у Вас вкрали туфлі, але на ногах у Вас залишилися шкарпетки, віщує втрати, які, однак, будуть компенсовані придбаннями в інших сферах. Якщо молодій жінці сниться, що оточує захоплюються її туфельками, то їй слід уникати фамільярності в спілкуванні з новими знайомими.

Хмара

Хмари – несприятливий знак. Якщо уві сні Ви бачите над собою грозові хмари, то Вам слід бути готовим до того, що Вашому здоров’ю загрожує небезпека. Якщо Вам приснилося, що серед хмар пробивається сонячне проміння, то в реальному житті у Вас з’явиться шанс, яким Ви повинні зуміти скористатися.

гарбуз

Велика стигла гарбуз є символом достатку і благополучія.Еслі уві сні Ви варите кашу з гарбузом, то в реальному житті Вам доводиться прикладати масу зусиль і проявляти винахідливість, щоб гідно жити на одержувану Вами зарплату. Якщо Вам приснилося, що гарбуз, як у казці, у що-небудь перетворюється, то Вам слід бути готовим до обману.

Темрява

Якщо Вам приснилося, що тьма спустилася, коли Ви перебуваєте в дорозі, то Вам не слід розраховувати на успіх Ваших начінаній.Еслі Ви втратили в темряві одного або дитини, то наяву Вас очікують численні випробування. Однак тримайте себе в руках і не давайте волю емоціям.

Тюль

Ви відчуваєте неприємне відчуття з приводу того, що при внутрішньому освітленні з вулиці видно, що відбувається в будинку, оскільки на вікна повішений тільки тюль, то наяву Ви спробуєте приховати від сторонніх очей деякі обставини Вашого особистого життя. Спостерігати уві сні за тим, як пориви свіжого вітру роздмухують легкі полотнища тюлю, говорить про те, що Вас очікує гарний, але недовгий любовний роман.

В’язниця

Бачити в’язницю віщує невдачі, особливо якщо в тюрмі перебуваєте Ви або Ваші близькі. Якщо Вам приснилося, що кого-то виходить з в’язниці, то наяву Ви, нарешті, впораєтеся з невдачами і для Вас настануть щасливі дні. Для молодої жінки сон, у якому її коханий знаходиться у в’язниці, означає гірке розчарування через те, що він видавав себе не того, ким він був насправді.

Отзывы и комментарии к статье До чого сниться Тісто, Теща, Тканина, Тунель, Тонути
Top