Субота, 20 Липень 2019
1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця
303
0
Раздел: Тлумачення снів

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

До чого сниться Цілуватися, Ланцюги, Курчата, Цигани

До чого сниться Цілуватися, Ланцюги, Курчата, Цигани

Подряпина

Ви подряпали когось, то наяву Ваш норовливий характер буде заважати Вам будувати гармонійні відносини з оточуючими. Якщо ж подряпали Вас, то остерігайтеся підступу ворогів.

Цвітіння

Якщо уві сні бачите квітучі дерева і кущі, то найближче майбутнє принесе Вам радість і задоволення.

Квіти

Якщо приснилися квіти, розпустилися в саду, то чекайте задоволень і прибутку. Однак це лише в тому випадку, якщо квіти свіжі і яскраві. Якщо ж квіти почали в’янути, то Вам загрожують розчарування. Білі квіти сняться до смутку. Якщо молодій жінці наснилося, що вона отримала букет, складений з різних квітів, то їй слід очікувати чимало шанувальників. Сон, в якому квіти розпускаються на безплідною грунті, пророкує, що завдяки своїй енергії і розуму Вам вдасться подолати всі труднощі і добитися успіху.

Цілуватися

Якщо Ви цілуєте мати, то такий сон є сприятливим знаком, оскільки передбачає удачу.Еслі ж Ви цілуєте брата або сестру – це до добрих стосунків з друзями і колегами. Цілувати свою кохану в темряві – до засудження і пліткам з боку оточуючих, при світлі – до гідної поведінки з Вашого боку. Якщо Ви побачили уві сні, що Вашу кохану цілує хтось інший, Ви ризикуєте втратити її любов. Якщо молодій жінці сниться, що її коханий цілує іншу, вона повинна бути готова до розставання з ним. Якщо їй сниться, що вона цілує свого коханого, то це символ пліток, які обплітають її. Якщо Вам приснилося, що Ви цілуєте незнайому жінку, будьте готові до того, що життя втягне Вас в круговорот не дуже пристойних зв’язків. Аналогічним застереженням є сон, в якому Ви цілуєтеся потайки. Це може викликати серйозні неприємності в сім’ї. Поцілувати уві сні свого недруга означає, що в житті Ви зможете знайти шляхи примирення. Цілувати когось в шию – символ пристрасті.

Читайте також:  До чого сниться Чемодан, Черви, Чорт, Часник

Ціна

Якщо Ви продаєте що-небудь за свідомо високою ціною, то в реальному житті Ваші надії на успіх не підкріплені реальними діями. Продавати за заниженою ціною означає, що Ви упустите щось важливе. Якщо ж Ви робите покупку за вигідною ціною, то наяву Вам пощастить в комерційних справах.

Ланцюги

Бачити що Вас обплутують мережі наклепу і пліток. Якщо Вам приснилося, що Ви закуті в ланцюги, то постарайтеся уникати зайвих обов’язків, які спробують перекласти на Ваші плечі.Но якщо уві сні Вам вдасться звільнитися від ланцюгів, то і наяву Ви зможете позбутися від обтяжливих обов’язків. Якщо Вам сниться хтось із Ваших знайомих закованим в ланцюзі, то це віщує йому невдачу.

Церква

Церква – до розчарувань. Входити до церкви, занурену в морок, означає, що наяву Вам доведеться брати участь в похоронах. Вас очікують похмурі перспективи.

Цех

Якщо Ви перебуваєте в будь-якому цеху або в майстерні, то в реальному житті Ви зможете подолати всі виниклі труднощі.

Ланцюжок

Ви даруєте Вашої коханої золотий ланцюжок, то в реальному житті у Вас виникнуть сумніви в її вірності. Однак всі Ваші переживання марні. Якщо Вам приснилося, що ланцюжок, яку Ви носите на шиї, раптом розсипалася, то над Вами нависла загроза хвороби. Задумайтесь, чи не час Вам змінити спосіб життя. Для молодої жінки сон, у якому вона носить ланцюжок з недорогоцінного металу, означає, що її шлюб буде по любові, проте їй доведеться терпіти нужду.

Цинк

Якщо Ви працюєте з цинком або просто бачите його, то такий сон пророкує швидкий прогрес. Вашим справах забезпечено бурхливий розвиток. Якщо уві сні Ви бачите цинкову руду, то Вас чекає величезний успіх.

Читайте також:  До чого сниться Дрова, Парфуми, Друг, Дуель, Дядько

Цирк

Ви, як в дитинстві, очікуєте походу в цирк, то наяву у Вас збереглася здатність радіти життю, незважаючи ні на які складнощі. Якщо Вам приснилося, що Ви потрапили в циркове закулісся, де все далеко не так красиво, як на арені, то в реальному житті Вам довелося випробувати чимало розчарувань. Однак Ви все ще сподіваєтеся на краще.

Цифри

Бачити що Ви занадто перенапружуватися свої мізки, внаслідок чого можете допустити помилку. У реальному житті Ви можете понести великі збитки, якщо не будете досить обережні в своїх вчинках і розмовах.

Цигани

Сон, де Ви приїжджаєте в циганський табір, означає, що Ви отримаєте привабливу пропозицію. Для молодої жінки побачити уві сні, що циганка пророкує їй долю, є символом того, що вона занадто поспішає вийти заміж. Якщо ж вона вже заміжня, то наяву вона буде занадто ревнувати свого мужа.Для чоловіки побачити уві сні, що він розмовляє з циганкою, означає, що в реальному житті йому не уникнути втрати власності. Якщо уві сні Ви вплуталися в комерційне підприємство, в якому беруть участь цигани, стережіться обману з боку ділових партнерів і уникайте ризикованих угод.

Курчата

Якщо Ви бачите цілий виводок курчат, то наяву Вас чекає маса клопоту, які, втім, можуть в результаті принести Вам прибуток. Бачити уві сні, що підросли курчат символізує вдалі починання. Однак в будь-якому випадку Вам доведеться докласти чимало сил, щоб домогтися успіху. Якщо уві сні Ви бачите, як курчата сідають на сідало, то будьте готові до того, що в реальному житті вороги виношують підступні плани, щоб нашкодити Вам. Сон, в якому Ви їсте приготованого курчати, означає, що Ваш егоїзм створює Вам проблеми в спілкуванні з іншими людьми.

Читайте також:  До чого сниться Розкіш, Рум'яна, Струмок, Риба

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Чемодан, Черви, Чорт, Часник

До чого сниться Шапка, Шовк, Шуба, Шампанське

До чого сниться Щавель, Щебінка, Щока, Щеня

До чого сниться Іспит, Екіпаж, Екскурсія, Поверх

До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Розкіш, Рум’яна, Струмок, Риба

До чого сниться Сльози, Смерть, Сніг, Собака Статью нашли по запросам:

  • сниться циганка цилувалися
Отзывы и комментарии к статье До чого сниться Цілуватися, Ланцюги, Курчата, Цигани
Top