Четвер, 2 Липня 2020
3713 Талісман Скорпіон
204
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Талісман Скорпіон

Талісман Скорпіон

Одного з царів додинастического Стародавнього Єгипту звали Скорпіоном, тобто Селек, а його дружину Селкет. Вона була володаркою чаклунського лікування і протегувала чаклунам-цілителям, і в той же час виступала як богиня смерті. Скорпіон в Стародавньому Єгипті застосовувався як засіб лікування і воскресіння після смерті. Він виступав символом захисту, тому що богиня Ісіда побоюючись злого бога Сета, завжди оточувала себе сім’ю скорпіонами.

У Вавилоні він теж був талісманом захисту. Нерідко на дверях і воротах зображувалося міфічна істота, яка тримала натягнутий лук в руках і мало верхню частину людини, а нижню скорпіона.

За грецькими міфами нове сузір’я з’явилося в небі, після того як богиня полювання Артеміда послала скорпіона вбити мисливця Оріона, але і той і інший були піднесені на небо як сузір’я. І тепер варто тільки на Сході з’явитися Скорпіону, як Оріон ховається від нього на Заході.

Народи Африки вважали, що Скорпіон сам виробляє ліки проти своєї отрути, тому його значення як позитивне, так і негативне. З одного боку він був символом цілительства, а з іншого – символом вбивства. Скорпіон в середні століття був символом Африки.

Народи передньої Азії вірили, що талісман Скорпіон завжди знаходився при богині Ішхаре, чиє ім’я називали під час принесення клятв, тому що Скорпіон був символом правосуддя і справедливості.

В Біблії скорпіона, як і змію, вважали символом диявольських сил. В одній з частин Біблії – в об’явленні Івана Богослова, його називають одним з тварин, які мешкають в пеклі. У мистецтві середньовіччя скорпіона нерідко зображували як символ Іуди, він уособлював заздрість, зрада і ненависть.

У астрологічної практиці Скорпіон – це восьмий знак зодіаку, в період з 23 жовтня до 21 листопада на нього припадає шлях сонця. Антарес – червона зірка, яка входить в сузір’я Скорпіона, в Європі вважалася самим поганим вогнем на небосхилі. У класичній астрології чоловіча сила, окультизм, містика, чаклунство і осяяння, асоціюється зі скорпіоном.

Читайте також:  Талісман дерево Береза
Отзывы и комментарии к статье Талісман Скорпіон
Top