Субота, 21 Травня 2022
1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця
501
0
Раздел: Тлумачення снів

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

До чого сниться Іспит, Екіпаж, Екскурсія, Поверх ……..

До чого сниться Іспит, Екіпаж, Екскурсія, Поверх

Іспит

Якщо на іспиті Ви забули вивчений Вами матеріал, то наяву Вам не вистачає впевненості в собі і власних силах, що нерідко стає причиною багатьох неприємностей. Якщо уві сні Ви успішно здаєте іспит, то не виключено, що в житті Вас вважають невдахою, хоча самі Ви з цим не згодні. Просто у кожного свій шлях і своя шкала цінностей. Сон, в якому Ви користуєтеся на іспиті шпаргалками, означає, що Ви вирішили вступити в якусь авантюру.Еслі Вам вдалося скористатися шпаргалкою, то наяву все обернеться вдало. Якщо ж шпаргалка тільки все зіпсувала, то задумайтеся над оправданностью ризику.

Екіпаж

Вам приснилося, що екіпаж корабля намагається врятуватися під час сильного шторму, то наяву Вас підстерігає біда. Якщо уві сні Ви бачите екіпаж, готовий покинути порт, то якісь непередбачені обставини змусять Вас відмовитися від подорожі.

Екскурсія

Уві сні Ви з екскурсією оглядаєте будь-які пам’ятки, то в сімейному житті Ви займете пасивну позицію. Якщо Вам приснилося, що Ви самі проводите екскурсію, то наяву Ви зможете проявити себе в обраній Вами професії.

Екстаз

Якщо Ви відчуваєте екстаз, то в реальному житті Вас очікує радість, пов’язана з приїздом друзів. Якщо Вам сниться како-то неспокійний сон, в якому Ви відчуваєте стан екстазу, то життя призведе Вас в пучину неприємностей.

Електрика

Якщо у Вас в будинку відключили електрику в самий невідповідний момент, то наяву Ви пошкодуєте про те, що не погодилися прийняти пропозицію Ваших друзів. Якщо уві сні Ви проводите якісь досліди або розробляєте будь-які винаходи, пов’язані з електрикою, то в реальному житті Ваш ризик буде оправдан.Однако, якщо досвід не вдався, то Вам слід ще раз зважити всі за і проти.

Читайте також:  До чого сниться Халат, Хвіст, Хатина, Хірург

Електричка

Ви дивіться слідом йде вдалину електричці, то наяву Ви готові розпрощатися з чимось, що вважали для себе важливим і дорогим. Якщо Вам приснилося, що Ви безнадійно спізнюєтеся на електричку, однак встигаєте в останній момент застрибнути в вагон, то в реальному житті Ви зумієте подолати всі виниклі трудності.Для молодої жінки сон, у якому вона їде на електричці не в ту сторону, застерігає її від прийняття поспішних рішень.

Енциклопедія

Якщо Ви читаєте енциклопедію, то не виключено, що Ви зможете домогтися успіху на літературному терені, пожертвувавши заради цього добробутом і комфортом.

Поверх

Уві сні Ви виходите на балкон, розташований на одному з останніх поверхів висотного будинку, то в реальному житті Ви ризикнете і ризик виявиться виправданим. Якщо Вам приснилося, що Ви пішки піднімаєтеся на верхній поверх, то наяву Ви зможете зробити непогану кар’єру, однак це зажадає від Вас додатки великих труднощів. Сон, в якому Ви поверх за поверхом будуєте будинок, і ніяк не можете зупинитися, означає, що Ви боїтеся втратити що-небудь в цьому житті.

Етикетка

Ви бачите етикетку, то в реальному житті недруги отримають можливість втрутитися у Ваше особисте життя і Ви постраждаєте через власну недбалість.

епідемія

Якщо приснилося, що почалася якась епідемія, то в силу певних обставин з Вами може статися розумовий розлад. Крім того, Вам слід прийняти профілактичні методи, щоб уберегти себе і своїх близьких від інфекційних захворювань.

Ескалатор

Ви піднімаєтеся на ескалаторі, то в професійній діяльності Вам обов’язково пощастить, може бути, навіть більше, ніж ви очікували. Спускатися на ескалаторі -до серйозних неприємностей. Якщо Вам приснилося, що ескалатор не працює і Ви змушені підніматися пішки, то наяву Вас очікують серйозні труднощі, подолавши які Ви все ж досягнете успіху.

Читайте також:  До чого сниться Ворожка, Гадюка, Краватка, Гармошка, Цвяхи

Відлуння

Якщо чуєте відлуння, то будьте готові до наступу важких времен.Із хворобу Ви можете втратити свою роботу, а друзі залишать Вас в хвилини випробувань.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Цілуватися, Ланцюги, Курчата, Цигани

До чого сниться Чемодан, Черви, Чорт, Часник

До чого сниться Шапка, Шовк, Шуба, Шампанське

До чого сниться Щавель, Щебінка, Щока, Щеня

До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Розкіш, Рум’яна, Струмок, Риба

До чого сниться Сльози, Смерть, Сніг, Собака

Отзывы и комментарии к статье До чого сниться Іспит, Екіпаж, Екскурсія, Поверх ……..
Top