Понеділок, 4 Липня 2022
1121 Жіноче ім'я: Августа, (Августина)
460
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Анжела

Жіноче ім’я: Анжела

Анжела Перекладається з латинського як – “ангельська”.

Анжела, як правило, приваблива і навіть чарівна жінка. Тільки сама вона не робить ставку на красу і не прагне підкреслити її. У неї в пошані інші цінності: розум, знання, успіх у професійній сфері. Тут вона намагається себе показати. Це сильна, себелюбна особистість, яка вміє добиватися свого.

Анжела для багатьох чоловіків залишається назавжди нерозгаданою таємницею. Коли все будуть сміятися її вдалому жарту, вона відреагує лише посмішкою. Чи не відмовиться провести вечір в колі співробітників, але буде поводитися не так, як всі, і напевно не зверне ніякої уваги на найцікавішого серед чоловіків. Чоловік, що зважився на двозначні розмови, умить відчує, як між ним і завжди привітною Анжелою раптом виросла стіна. Але Анжела стане зовсім іншою, коли зустріне того, хто відповідає її ідеалу. У шлюбі вона розмерзнеться, стане надзвичайно відвертою, буде присвячувати чоловіка в найтонші нюанси своїх переживань.

Однак духовна черствість чоловіка, брутальність, постійне байдужість до того, чим живе Анжела, можуть надовго змусити її замкнутися. Анжели, однак, сильно змінюються в залежності від батькові. Миколаївна – більш емоційна, Володимирівна – розважлива і вперта, Борисівна – здатна співчувати і співпереживати.

Анжела знайде своє щастя з Володимиром, Віктором, Олексієм, Валентином. Шлюб ж з Ігорем, Дмитром, Анатолієм, Владиславом буде швидше за все невдалим.

Дати іменин: 4.01

Читайте також:  Жіноче ім'я: Іветта, (Ветта)
Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Анжела
Top