Понеділок, 13 Липня 2020
750 Гороскоп на листопад 2017 року Риби
425
0
Раздел: Гороскоп на місяць

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Гороскоп на листопад 2017 року Водолій

Гороскоп на листопад 2017 року Водолій

Сприятливі дні для Водоліїв в листопаді 2017 року: 1, 9, 13, 17, 21, 25, 29 листопада.
Складні дні для Водоліїв в листопаді 2017 року: 3, 12, 28 листопада.

Гороскоп на листопад 2017 Водолій жінка

Любов гороскоп

1 листопада – 10 листопада. Ситуація зміниться на краще. Венера буде утворювати сприятливий аспект, що зробить вас більш терпимою. Зараз ви вже не налаштовані рубати з плеча, а хочете прислухатися до нього і піти на поступки. Ви зрозумієте, що в порівнянні з іншими чоловіками ваш улюблений – просто ідеал.

11 листопада – 20 листопада. Ви абсолютно забудете про розбіжності і отримаєте велике задоволення від спілкування один з одним. Найприємніше, що ваш улюблений нарешті примириться з натовпами друзів навколо вас і навіть може скласти вам компанію, коли ви прямуєте в гості до своїх знайомих.

21 листопада – 30 листопада. Положення Венери і Марса може викликати нерозуміння у відносинах. У вас з партнером мало спільних точок дотику, іноді він може навіть вас дратувати. Вірогідні прояви ревнощів як з його, так і з вашого боку. Улюблений незадоволений тим, що ви часто пропадаєте в суспільстві подруг, прагне поставити рамки і умови. Вам здасться, що він хоче замкнути вас вдома в чотирьох стінах.

Читайте також:  Гороскоп на квітень 2018 року Телець

Романтичне побачення. Ви незабаром зрозумієте, що партнер хоче керувати вами, вашим вільним часом і все на світі. Що ж, віддайте йому цю прерогативу, нехай він командує парадом і призначає вам зустрічі та побачення там, де хоче, і в той час, коли цього хоче. Головне, щоб він вважав, що всім керує сам.

сімейний гороскоп

На початку листопада у вас можуть скластися досить напружені відносини з родичами. Вам буде здаватися, що вони вас всіляко обмежують, не дають вам розгорнутися на повну силу, заглядають в ваш гаманець, контролюють ваші витрати і не дають вам жити спокійно. В цілому хвилювання рідних можна зрозуміти, тому що ви можете витрачати дуже багато часу на свої хобі, захоплення, друзів. У другій половині періоду все в цілому більш-менш налагодиться.

Секрет щастя. Розуміння і прийняття звичаїв і підвалин сім’ї сильно полегшить вам життя. Постарайтеся визнати той факт, що в будинку є інші лідери і зараз дотримується їх підкоритися. Особливо це важливо для подружніх відносин.

Гороскоп відпочинку

Вас чекає приємний і веселий відпочинок в компанії друзів в другій половині періоду. Але не варто вирушати в дорогу на початку місяця – вірогідні різні організаторські та технічні накладки, відпочинок вийде не найвдалішим.

Місце сили. Вам сподобаються місця, пов’язані з цікавими вам подіями. Вони будуть мати відношення до вашого захоплення. Якщо ви займаєтеся спортом – зі спортивними перемогами. Якщо вас захоплює кіно – зі зйомками відомого фільму.

Гороскоп роботи і грошей

Починається важливий період, пов’язаний з вашою кар’єрою. На ваші старання звернуть увагу шановні у вас на роботі люди і дадуть вам можливість проявити себе. Розраховувати на підвищення не варто, але вам буде що вписати в своє резюме.

Читайте також:  Гороскоп на липень 2017 року Лев

Купівля місяці. Хорошим придбанням для вас стане покупка, яка просуне вашу кар’єру, – будь то сучасний гаджет, навчання на курсах або просто стильний діловий костюм.

Гороскоп здоров’я

Положення Венери і Марса підкреслить вашу зацікавленість в поліпшенні здоров’я. Ви зрозумієте, що причина всіх ваших хвороб – стрес. Зате в другій половині періоду ви відчуєте, що стали сильніше, вас люблять, підтримують, ви всім просто необхідні. Які вже тут хвороби!

Гороскоп на листопад 2017 для Водоліїв чоловіків

Кохання

Якщо вам здасться, що ваш коханий не в дусі, причиною цього можете бути і ви. У цей період його почне переслідувати думка про те, що ви занадто багато командуєте їм, ведете в потрібному вам напрямку. Одним словом, теорія змови. Водолії можуть бути дуже підозрілими і суворими, і в першій половині листопада він проявить всі ці якості. Давайте йому більше свободи, причому не забувайте це анонсувати, підкреслювати, що ви цінуєте його незалежність. У другій половині періоду ваш Водолій стане набагато більш добродушним.

тонус

У цьому місяці йому варто звернути увагу на стан своєї нервової системи. Але замість того, щоб пити антидепресанти, обрати в якості лікування свіже повітря і рух. Допоможуть навіть прості прогулянки.

фінанси

У нього зараз непростий період – суцільні витрати. Єдине, чим ви можете йому допомогти, – це позичити йому грошей, якщо у вас є така можливість. Але критикувати його або вчити вести справи краще не варто.

захоплення

Ваш обранець полюбить різні змагання. Але його самолюбство може привести до того, що він забуде про обережність. Тому краще, якщо він стане змагатися в комп’ютерних іграх, а не в реальному спорті.

Читайте також:  Гороскоп на березень 2018 року Стрілець

Гороскоп на листопад 2017 роки Водолій дитина

0-6 років. Малюк-Водолій полюбить всякі конкурси, змагання та змагання, нехай навіть раніше він зовсім не визнавав цього. Ви помітите в ньому даний честолюбство, азарт, бажання перемогти.

7-12 років. Маленькі Водолії можуть активніше, ніж зазвичай, боротися за правду. Якщо когось в його компанії скривдять, ваша дитина стане на сторону скривдженого і наполягатиме на тому, щоб перед ним вибачилися. Така поведінка може викликати конфлікт з іншими лідерами в класі.

13-17 років. Підліток-Водолій може задуматися про свою майбутню кар’єру, причому вибирати він буде так, щоб мати можливість домогтися в цій сфері максимального успіху. Вас, швидше за все, стане забавляти то, як він намагається все прорахувати, ще не приступивши до справи, але всі його заяви зараз варто сприймати всерйоз.

Отзывы и комментарии к статье Гороскоп на листопад 2017 року Водолій
Top