Понеділок, 13 Липня 2020
1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця
358
0
Раздел: Тлумачення снів

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

До чого сниться Кладовище, Каштани, Клопи, Кози

До чого сниться Кладовище, Каштани, Клопи, Кози

Каштани

Якщо приснилося, що Ви тримаєте в руках каштани, то в комерційних справах Ви понесете збитки. Однак Ваша досада буде скрашена появою нового партнера, який залишиться Вам вірний довгі роки. Якщо уві сні Ви їсте каштани, то незабаром від Вашої смутку не залишиться і сліду. Для молодої жінки сон, у якому вона намагається гадати на каштанах, означає, що незабаром у неї з’явиться заможний шанувальник.

Каюта

Якщо Ви перебуваєте на кораблі в каюті, то в реальному житті над Вами згущуються хмари. Не виключено, що Вас залучать до участі в судовому розгляді, в ході якого Ви постраждаєте від неточних показань Вашого свідка.

Цегла

Сон, в якому Ви бачите цеглу, віщує невдачі в комерційних та особистих справах. Якщо уві сні Ви робите цеглини, то наяву Ваші спроби розбагатіти будуть марні.

кладовище

Сон, де Ви бачите себе на доглянутому кладовищі, обіцяє одержання хороших звісток від того, про чиє здоров’я Ви турбувалися. Крім того, велика ймовірність того, що Вам повернуть щось таке, що у Вас було втрачено. Побачити уві сні заросле занедбаний цвинтар означає, що Ви доживете до того часу, коли всі Ваші рідні і близькі залишать Вас, а турботу про Вас візьмуть на себе чужі люди. Якщо молодій людині приснилося, що він ходить по кладовищу, то це є символом того, що йому вдасться здобути любов друзів. Однак не виключено, що він не зможе впоратися з сумом. Сон, в якому наречена по шляху на шлюбну церемонію проходить через цвинтар, означає, що вона ризикує втратити чоловіка під час подорожі. Для матері сон, в якому несе на кладовищі букет живих квітів, означає, що члени її сім’ї будуть в повному здоров’ї. Для молодої вдови сон, в якому йде на кладовище, означає, що не виключена можливість швидкого нового заміжжя. Якщо при цьому вона в сумному настрої, то їй не уникнути клопоту і жалю. Для старих людей бачити уві сні цвинтар віщує смерть. Бачити уві сні, як маленькі діти граються на кладовищі, означає, що настають хороші зміни. Крім того, подібний сон обіцяє довге щасливе життя.

Читайте також:  До чого сниться Лелека, Алергія, Акробат, Акація

Клітка

Ви бачите клітку, повну птахів, то наяву Ви станете щасливим володарем незліченних багатств і у Вас буде багато чарівних дітей. Якщо в клітці знаходиться тільки одна птах, то Вас чекає бажаний і вигідний шлюб. Якщо ж клітина порожня, то це знак втрати кого-небудь з близьких. Якщо Вам приснилися дикі звірі в клітці, то такий сон символізує Вашу перемогу над ворогами. Однак Вам слід побоюватися різного роду нещасних випадків, якщо в клітці разом зі звірами Ви бачите себе.

Клопи

Клоп, то наяву у Вас є заздрісники. Для жінки клоп, побачений у сні, означає, що її шанувальник лукавих людей. Сон, в якому Ви бачите ліжко з клопами, віщує зраду людей, які видають себе за Ваших друзів. Якщо уві сні Ви розчавили клопа, то наяву Вас очікують серйозні неприємності, а також проблеми зі здоров’ям.

Клубок

Якщо Ви бачите, як кішка грає з клубком ниток, то наяву Ви скучили за домашнім радощів. Все прискорюється темп життя пригнічує Вас, однак Ви не в силах що-небудь з цим вдіяти. Якщо Вам приснилося, що Ви змотувати пряжу в клубок, то в реальному житті Ви зможете привести в порядок справи, що дісталися Вам по спадку в досить жалюгідному стані.

Ключ

Ключі сняться до змін. Втрата ключів обіцяє малоприємні пригоди. Знайти ключі означає сімейне щастя і успіх в справах. Побачити уві сні зламані ключі означає, що наяву Вам доведеться розлука з-за ревнощів. Для молодої жінки сон, у якому вона втратила ключик від ювелірної прикраси, віщує сварку з коханим. Якщо жінці сниться, що вона своїм ключем відкриває двері, то незабаром у неї з’явиться новий шанувальник. Закривати двері ключем обіцяє вдале заміжжя. Якщо вона віддає ключ, то це означає, що дурними розмовами вона завдасть шкоди своїй репутації.

Читайте також:  До чого сниться Сокіл, Сонце, Сіль, Сорока

Книги

Ви читаєте книги, то наяву Вам забезпечені слава, шана і повага. Таке ж значення має сон, в якому Ви роздумуєте над сенсом прочитаного. Для автора побачити уві сні свою працю опублікованими означає, що шлях його книги до читача не буде легким. Сон, в якому Ви бачите читають дітей, означає, що молоді люди, з якими Вам належить спілкуватися, виявляться гідними представниками свого покоління. Бачити уві сні старі книги означає, що Вам слід остерігатися зла в будь-якому його прояві. Книжкова шафа, заповнений книгами, символізує, що Ваша робота і дозвілля будуть пов’язані з отриманням знань. Порожні книжкові полиці віщують тяжке становище через відсутність коштів для існування або втрати роботи. Якщо Вам приснилося, що Ви перебуваєте в книжковому магазині, то Вам судилося випробувати вплив натхнення.

Кози

Якщо Ви бачите кіз, які ходять по двору, то в цьому році завдяки гарній погоді буде багатий урожай. Якщо Вам приснилося, що Вас буцає козел або коза, то Вам слід проявити особливу обережність при веденні Вашого бізнесу, щоб не допустити витоку інформації. Для жінки сон, у якому вона їде верхи на козла, означає, що її репутація виявиться під загрозою через її необачного поведінки. Якщо жінці сниться, що вона п’є козяче молоко, то при виборі свого чоловіка вона буде керуватися не емоціями, а здоровим глуздом. Побачений уві сні козеня символізує настрій на грайливе поведінку, яке, втім, може заподіяти біль Вашим близьким.

Колодязь

Сон, де Ви черпаєте воду з колодязя, означає, що Ви відступите перед складностями життя. Впасти в колодязь означає, що Ви вдастеся розпачу. Спускатися в колодязь означає, що Вашим планам не судилося збутися через підступи ворогів. Порожній колодязь символізує неприємності, яким Ви піддасте себе через надмірну довірливість. Якщо колодязь оснащений насосом, то в реальному житті у Вас будуть можливості розширити свої перспективи. Якщо Ви жадібно п’єте колодязну воду, то наяву Ви зможете задовольнити свою пристрасть. Однак якщо вода виявиться каламутній або несмачною, то чекайте неприємностей.

Читайте також:  До чого сниться Птахи, Ґудзики, Бджоли, Пил

Дзвіниця

Ви бачите дзвіницю, то наяву на Вашу долю випадуть біди і хвороби. Якщо Вам приснилася зруйнована дзвіниця, то Вашим близьким загрожують нещастя. Сон, в якому Ви піднімаєтеся на дзвіницю, означає, що виникли на Вашому шляху складності мають тимчасовий характер і Ви з ними неодмінно впораєтеся. Впасти з дзвіниці означає, що Вам доведеться понести збитки в торгових справах.

Колиска

Якщо колиска з дивовижним немовлям, то доля подарує Вам благополуччя і прекрасних дітей. Сон, в якому Ви качаєте свою дитину в колисці, означає, що Вам слід бути готовим до хвороби, яка спіткає Ваших близьких. Для молодої жінки сон, у якому вона розгойдує порожню колиску, означає, що її поведінка викликає занадто багато пліток.

Каблучка

Якщо Ви носите каблучку, то це знак того, що Ваші починання увінчаються успіхом. Якщо каблучку носять інші – це до поліпшення добробуту і розширення кола Ваших друзів. Якщо молодій жінці наснилося, що їй подарували каблучку, то це є добрим знаком. Поведінка її коханого внесе в її душу спокій, так як він повністю присвятить себе їхнім спільним інтересам. Сон, в якому Ви побачили зламане кільце, – провісник сварок, сімейних негараздів, розлуки.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Гаманець, Кішка, Хрест, Багаття, Коса

До чого сниться Кров, Крила, Кудрі, Лялька, Купання

До чого сниться Лабіринт, Лава, Конвалія, Лід, Лілія

До чого сниться Кінь, Луг, Калюжа, Люди, Любов

До чого сниться Малина, Мармелад, Маскарад, Мати, Дрібниця

До чого сниться Молитися, Меч, Мішок, Блискавка, Молоко

До чого сниться Чоловік, Сміття, Мухи, Мило, Миша

Отзывы и комментарии к статье До чого сниться Кладовище, Каштани, Клопи, Кози
Top