Неділя, 18 Серпень 2019
877 Гороскоп на червень 2017 року Риби
315
0
Раздел: Гороскоп на місяць

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 2 из 5)

Гороскоп на червень 2017 року Лев

Гороскоп на червень 2017 року Лев

Сприятливі дні для Львів у червні 2017 року: 3, 12, 15, 20, 24, 30 червня.
Складні дні для Львів у червні 2017 року: 7, 14, 31 червня.

Гороскоп на червень 2017 Лев жінка

Любов гороскоп

1 червня – 10 червня. Венера додасть вам ще більше шарму і чарівності. Чоловіки стануть буквально нав’язувати вам своє суспільство. Відносини з постійним партнером будуть ще більш напруженими. А все через те, що він не готовий мінятися, навіть заради такої прекрасної жінки, як ви. Левиці високо цінують особисту свободу і увагу до власної персони, тому не дивно, що ви звернете увагу на нового кавалера, ще краще, ніж раніше.

11 червня – 20 червня. З’єднання планет зробить з вас мрію мільйонів. До кінця періоду вами зацікавиться дуже заможна людина. Крім приємний бонус у вигляді багатства у нього буде щирий інтерес до вас, бажання сподобатися і стати вам другом. Романтичне побачення. Шикарний готель, відомий ресторан, а найкраще – уїк-енд за кордоном. Вам потрібні нові враження.

21 червня – 30 червня. Ви раптом відчуєте напруженість у відносинах з партнером. Вам сподобається спілкуватися з іншими чоловіками, просто по-дружньому. Але ваш улюблений може влаштовувати сцени ревнощів, переводити уїдливими зауваженнями і заважати вам зустрічатися з друзями. А коли з’ясується, що він переглядає вашу переписку в телефоні і електронну пошту, розгориться справжній скандал. Леви не терплять втручання в свої справи.

Читайте також:  Гороскоп на серпень 2018 року Стрілець

сімейний гороскоп

Сімейні справи Левів зараз мало хвилюють, увагу родичам ви будете приділяти за залишковим принципом. Інша справа – ваші особисті друзі. Для них ви завжди вільні. Чоловік протягом всього періоду Близнюків покаже себе не з кращого боку. Дуже ймовірні сварки і розгляду, сцени ревнощів, можуть проявитися колишні образи. Вас здивує той факт, що чоловік, виявляється, пам’ятає все негативне, що було між вами. Секрет счастья.Для вас велика радість – блищати в компанії друзів і приятелів. Ви охоче будете приймати запрошення в гості, можете з’їздити в рідне місто і розповісти родичам про те, чого ви досягли за останній час.

Гороскоп відпочинку

Найкращим відпочинком для вас стане поїздка за кордон в компанії друзів. У цьому місяці ви будете дуже легкою на підйом. Щоб зібратися в дорогу, вам знадобиться буквально пара годин. Для відпочинку краще вибирати теплу країну з привітним і веселим населенням, але найголовніше, щоб поруч були друзі. Місце сили. Безсумнівно, для вас це – місце повноцінного відпочинку. А добре відпочити ви зможете тільки на якісному європейському курорті. Там буде гідне вас суспільство і тепле море, яке зараз просто необхідно Левам.

Гороскоп роботи і грошей

У цьому місяці вам буде супроводжувати удача практично у всьому. Це стосується і роботи, і грошей. У червні вам захочеться витрачати гроші на друзів і на себе кохану. Приятелям ви можете купити дорогий презент, а собі – подарувати виконання давнього бажання.

Гороскоп здоров’я

Леви будуть перебувати на підйомі – все у вас вийде легко і весело. Важливо й те, що ваша життєва енергія і здоров’я на висоті. Ви можете поставити перед собою нові цілі в фітнесі або спорті – і до кінця періоду Близнюків обзаведетеся всім на заздрість стрункою фігурою і міцними м’язами.

Читайте також:  Гороскоп на січень 2018 року Овен

Гороскоп на червень 2017 для Львова чоловіків

Кохання

У червні вам буде заздрити кожна жінка, яка побачить поруч з вами Льва. Ще б пак – чоловік-Лев зазвичай представницький, вміє відмінно доглядати, у нього є гроші і він готовий ними смітити заради своєї прекрасної дами. Правда, є “але” – в червні ваш улюблений буде більше часу приділяти не вам, а друзям.

тонус

Бурхливий ентузіазм у вашого Льва викликають різні поїздки, спорт, спілкування з вами, але найбільше його стануть надихати відносини з приятелями. Ви часто будете чути від нього розповіді про міцну чоловічу дружбу, надійної підтримки і взаємодопомоги.

фінанси

З’єднання Венери і Юпітера допоможе вашому обранцеві домогтися успіху на будь-якому терені і поліпшити своє матеріальне становище. Він здобуде заслужену повагу колег і начальства, з ним будуть радитися і враховувати його думку.

захоплення

Вашого Льва захопить все, що пов’язано з організацією процесу і керівництвом колективом. Наприклад, він може надихнути друзів на похід або далеку поїздку, все підготувати, розподілити ролі і роздати вказівки. Ваш улюблений почне вчити всіх, як ставити намет, розводити багаття і пекти картоплю в золі.

Гороскоп на червень 2017 роки Лев дитина

0-6 років. Леви-малюки радіють самі і радують оточуючих своєю енергією і променевої посмішкою. Ваша дитина охоче буде спілкуватися зі старими і новими приятелями. Зараз хороший час для сімейних подорожей.

7-12 років. Леви цього віку оцінять поїздку в дитячий табір. Зараз їм як ніколи важливе спілкування і самоствердження в колективі однолітків. Вони повинні зануритися в світ переживань, перше кохання, справжньої дружби. Зараз вони не потребують нагляду батьків.

13-17 років. Левиці і Леви підліткового віку без проблем знайдуть собі пару в цей період. Вони будуть налаштовані на флірт і романтичні відносини. Тому, якщо хочете бачити поруч з дочкою пристойного молодої людини, варто подбати про те, щоб організувати для своєї дитини гідний відпочинок в надійної компанії.

Отзывы и комментарии к статье Гороскоп на червень 2017 року Лев
Top