Середа, 10 Серпня 2022
722 Гороскоп на грудень 2017 року Риби
510
0
Раздел: Гороскоп на місяць

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Гороскоп на грудень 2017 року Водолій

Гороскоп на грудень 2017 року Водолій

Сприятливі дні для Водоліїв в грудні 2017 року: 5, 10, 16, 22, 28, 31 грудня.
Складні дні для Водоліїв в грудні 2017 року: 5, 14, 23 грудня.

Гороскоп на грудень 2017 Водолій жінка

Любов гороскоп

1 грудня – 10 грудня. У ваших інтимних відносинах знизиться напруження пристрасті. У вас можуть з’явитися комплекси. Ви задумаєтеся про те, що можна було б в собі поліпшити. І станете відвідувати стилістів, змінювати зачіски, худнути. Не шукайте проблем там, де їх немає. Секс – не головне у ваших стосунках, бувають періоди як спаду, так і підйому.

11 грудня – 20 грудня. У цій декаді ви з партнером можете ще більше віддалитися один від одного. Найімовірніше, вас обох затягнуть справи, ви навіть не кожен день зможете спілкуватися. З жалем станете згадувати початок місяця, коли ви бачилися буквально кожен день. Не засмучуйтеся, це тимчасово, скоро все у вас налагодиться.

21 грудня – 31 грудня. Вас чекає дуже сприятливий час – улюблений поруч і розділяє всі ваші інтереси. Це хороший період для зміцнення любовних відносин, ви навіть можете задуматися про те, щоб почати жити разом, будете планувати шлюб і мріяти про дітей.

Романтичне побачення. У першій половині періоду ідеальним для побачень буде місце, яке асоціюється у вас з молодістю, вільної, безтурботним життям. Вам захочеться відчути себе юної і не обтяженої проблемами. Якщо улюблений зловить це ваш настрій, спробує влаштувати вам свято, ваша вдячність буде безмежною. І ви легко доведете йому, що ви – жінка його мрії.

Читайте також:  Гороскоп на вересень 2018 року Козеріг

сімейний гороскоп

Впливові родичі можуть надати вам допомогу. З’ясується, що у них є можливості як раз в тих сферах, які вас найбільше цікавлять. У другій половині місяця у вас може виникнути деяка напруженість в сімейних відносинах. З’ясується, що допомога була не безкорисливою, в обмін на послугу, яку вам надали, від вас зажадають зустрічного ласку.

Секрет щастя. Зараз ви можете вести себе безвідповідально по відношенню до домашніх – не приходити вчасно додому, часто виїжджати у своїх справах. Якщо ви подкорректіруете своє ставлення до рідних, зможете зберегти добрі відносини в родині.

Гороскоп відпочинку

На початку періоду рекомендується з’їздити відпочити з друзями і коханим. Ви отримаєте задоволення від цієї подорожі, наберетеся сил і підвищите свою самооцінку. У грудні необхідно, навпаки, взятися за поточні справи, попереду довгі свята, і вам потрібно багато закінчити.

Місце сили. Якщо ви патріот, то місця, пов’язані з історичною славою вашої країни, допоможуть вам набути впевненості в собі, вселять оптимізм.

Гороскоп роботи і грошей

Ваші відносини з роботодавцями можна назвати цілком гармонійними. Начальник вас повністю влаштовує. Ви зумієте вдихнути свою енергію і ентузіазм в інших працівників компанії. Наприклад, загориться ідеями проведення неформальних корпоративних заходів – свят, конкурсів, захочете організувати щось цікаве.

Купівля місяці. У вас так багато планів, пов’язаних з друзями і спільним дозвіллям, що коштів може не вистачити. У вас широка натура, і зараз ви здатні витратити гроші на всю компанію.

Гороскоп здоров’я

Має бути сприятливий період для вашого здоров’я. З’єднання планет наповнить вас оптимізмом, ви будете позитивною людиною, до якого хвороби не липнуть. Правда, є ймовірність виникнення проблем з-за неправильного способу життя. Не зловживайте алкоголем.

Читайте також:  Гороскоп на квітень 2018 року Риби

Гороскоп на грудень 2017 для Водоліїв чоловіків

Кохання

Більшу частину періоду з вашим Водолієм буде дуже приємно спілкуватися – звичайно, якщо ви не бука і відмінно ладите з його друзями. Зараз він може стати зразком коханця і друга. Добре, якщо ви не скнара і легкі на підйом. Ваш улюблений сам витрачає багато грошей на друзів і розваги і буде чекати того ж від вас. Якщо він запропонує вам поїхати куди-небудь, слід негайно відкинути всі справи, роботу і відправитися з ним.

тонус

Ваш партнер буде у відмінній фізичній формі. Він пихатий і не стане приховувати цього. Йому приємно бачити, якими очима на нього дивляться дівчата і ви самі, коли він лізе по скалодром, катається на роликах або грає в хокей. Розслабтеся і просто пишаєтеся ім.

фінанси

Вірогідні складності в грошових справах. Можливо, зараз ваш обранець тримається на плаву лише завдяки допомозі когось із друзів. Тому не дивуйтеся, якщо в ресторані або магазині у нього не виявиться грошей і він буде очікувати, що ви його виручите.

захоплення

Зараз ваш Водолій може розкритися перед вами з найкращої сторони. Вам буде що згадати – і поїздки, і пісні під гітару, і участь в змаганнях, і цікавих людей, які його оточують.

Гороскоп на грудень 2017 роки Водолій дитина

0-6 років. Малюк-Водолій буде дуже активним і доброзичливим. У такий період добре пропонувати дитині нові заняття, секції, вводити його в незнайомий дитячий колектив. Зараз потрібно організувати йому активне спілкування з іншими дітьми, навіть якщо раніше він нікуди не ходив.

7-12 років. Маленькі Водолії проявлять себе ідеальними друзями. Ваша дитина зможе організувати шкільний концерт або вистава, візьме активну участь в якихось змаганнях. Це важливо для нього, тому не варто нарікати на те, що він мало часу приділяє навчанню.

Читайте також:  Гороскоп на квітень 2018 року Рак

13-17 років. Підлітку-Водолія сподобається грати роль неформального лідера, об’єднувати друзів навколо себе, влаштовувати зустрічі, розваги. Він може надумати відзначати Новий рік з друзями і візьме на себе організацію заходу – від пошуків місця до збору грошей.

Отзывы и комментарии к статье Гороскоп на грудень 2017 року Водолій
Top