П’ятниця, 14 Серпня 2020
1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця
437
0
Раздел: Тлумачення снів

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

До чого сниться Чоловік, Сміття, Мухи, Мило, Миша

До чого сниться Чоловік, Сміття, Мухи, Мило, Миша

Чоловік

Вам приснився гарний сильний чоловік – це знак успіху і богатства.Еслі же чоловік некрасивою і малоприємною зовнішності – це розчарування і проблем. Якщо жінці сниться красивий чоловік, то, можливо, її очікує популярність. Якщо чоловік потворний, то їй слід очікувати неприємностей від людини, якого вона вважала своїм другом.

Музей

Приснився музей, то на Вашому шляху до наміченої мети Вас чекають нестандартні складні для ситуації, що, втім, збагатить Ваше життя безцінним опитом.Еслі Ви знаходите експозицію в музеї нецікавою, то наяву у Вас будуть причини для розладу.

Борошно

Сон, де Ви бачите борошно, означає, що Ви проживете не дуже багату, але цілком щасливе життя. Для заміжньої жінки сон, у якому вона вся забруднена в борошні, означає, що господарем в будинку є її чоловік, чого обидва цілком раді. Якщо уві сні Ви продаєте борошно, то Вам слід бути гранично обережним в бізнесі.

Мул

Якщо Ви їдете верхи на мулі, то Вам доведеться займатися справами, що викликають у Вас сильне занепокоєння. Для молодої жінки сон, у якому вона бачите білого мула, обіцяє заміжжя з людиною, з яким у неї не буде одностайності в смаках. Якщо Вам приснилося, що мул хвицає Вас, то в найближчому майбутньому Вас чекає розчарування в любові і сімейного життя.

Мурашник

Ви спостерігаєте за тим, як працьовиті мурашки облаштовують свій мурашник, то в реальному житті Ви своїм власним копіткою працею досягнете багато чого. Якщо Вам приснилося, що Ви випадково наступили на мурашник, то наяву Вам заподіє біль необережне слово, сказане Вашим близьким людиною.

Читайте також:  До чого сниться Кактус, Кабак, Очерет, Канава

Сміття

Сон, де Ви бачите сміття, означає, що Ви не впораєтеся зі своїми справами та обов’язками. Якщо Вам сняться сміттєві купи, то в комерційних справах Вас не чекає нічого хорошего.Для жінки такий сон є знаком того, що її гідності не будуть оцінені.

Мухи

Побачені мухи – несприятливий знак.Такой сон може символізувати втрату здоров’я внаслідок інфекційного захворювання. Для молодої жінки бачити мух уві сні -до нещасть. Однак якщо вона вбиває мух, то їй вдасться повернути втрачені позиції.

Мило

Мило означає, що недавно зав’язані дружні відносини принесуть Вам удачу.Для молодої жінки сон, у якому вона користується милом, означає, що їй не судилося дізнатися нужду.

Мити

Якщо Ви миєте руки, то в реальному житті Вас мучать сумніви щодо правильності своїх Вами дій. Якщо Вам приснилося, що Ви миєте Вашої дитини у ванні або в лазні, то наяву Вам слід берегти від його від можливої ​​хвороби. Мити підлогу – до непередбачених гостям. Мити посуд і розбити при цьому тарілку означає, що сімейне життя, хоч і цілком благополучної, часом приносить Вам переживання, які Ви тримаєте в собі. Сон, в якому Ви миєтеся, означає, що наяву Ви горді своїми численними любовними пригодами.

Миша

Якщо приснилися миші, то незабаром Вам відкриється ім’я людини, що розпускаються про Вас брудні сплетні.Позаботьтесь про свою репутацію. Сон, в якому Ви вбиваєте мишей, символізує перемогу над ворогами. Однак якщо миші втекли від Вас, то Ваш успіх буде змінним. Якщо молода жінка побачила, що на ній сидить миша, то їй слід бути обережною, щоб не опинитися замішаної в скандалі. Бачити уві сні безліч мишей – до фінансової удачі.

Читайте також:  До чого сниться Кінь, Луг, Калюжа, Люди, Любов

М’ясо

Побачити сире м’ясо попереджає молоду жінку про те, що їй доведеться зіткнутися з масою перешкод на шляху до наміченої мети. Якщо ж їй сниться вже приготоване м’ясо, то це попереджає її про те, що інші можуть випередити її. Якщо Вам приснився м’ясник, обробляють тушу і забруднити в крові, то це може бути знаком хвороби когось із близьких. М’ясник, що рубає м’ясо, означає, що Ваші слова і вчинки можуть бути невірно істолковани.После того сну постарайтеся не підписувати ніяких документів і не писати листів.

Статью нашли по запросам:
  • приснився чоловік який співає
Отзывы и комментарии к статье До чого сниться Чоловік, Сміття, Мухи, Мило, Миша
Top