Середа, 10 Серпня 2022
1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця
548
0
Раздел: Тлумачення снів

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

До чого сниться Павутина, Спів, Перо, Персики, Пісок

До чого сниться Павутина, Спів, Перо, Персики, Пісок

Павутина

Сон, в якому Ви бачите павутину, пророкує приємні знайомства і удачу в ризикованих комерційних підприємствах.

Пелюшка

Якщо Ви намагаєтеся загорнути в пелюшки дорослу дитину, то в реальному житті Ви неадекватно оцінюєте деяку ситуацію. Купувати пелюшки – до домашніх турбот і клопотів. Прати пелюшки – до невеликої брехні. Якщо Вам приснилося, що Ви розрізаєте полотнище тканини на пелюшки, то наяву Ви зумієте впоратися з будь-якими неприємностями. .

Спів

Ви чуєте спів, то зараз ви можете спокійно віддаватися радощам, які дарує Вам життя. Якщо Ви самі співаєте, то Вам слід бути обережніше в прояві своїх емоцій, так як Ваше щастя може затьмарити чиясь заздрість. Чути в сні сумні пісні означає, що Вас очікує несприятливий поворот. Якщо ж Ви знаходите почуті пісні непристойними, то це може означати, що Ви розтратите свої сили через дрібниці.

перехрестя

Якщо Ви бачите перехрестя, то навряд чи Ви зможете правильно скористатися наданою Вам можливістю. Якщо Вам приснилося, що Ви перебуваєте на перехресті і не можете вирішити, яку дорогу вибрати, то наяву Ви нерідко дозволяєте собі дратуватися через дрібниці. У разі якщо Ви все ж вирішили, то доля буде до Вас прихильна. Можливо, після цього сну Вам доведеться вирішувати якусь важливу проблему в справах і особистому житті.

Переправа

Сон, де Ви в очікуванні човна стоїте на переправі і бачите неспокійні води річки, означає, що деякі обставини, які не можна спрогнозувати заздалегідь, завадять Вам реалізувати Ваші плани. Переправлятися через спокійну чисту річку означає, що доля буде до Вас прихильна і Ви досягнете всього, чого тільки не побажаєте.

Перо

Сон, що навколо Вас літають пір’я, означає, що Ви зможете прожити легку і радісне життя. Побачити уві сні величезні пір’я – до здійснення бажань. Купувати чи продавати гусячі або качині пір’я – до благополуччя і удачі. Курячі пір’я віщують дрібні неприємності, чорне пір’я – розчарування і невдачі в любові. Для молодої жінки сон, у якому вона бачить страусині або інші декоративні пір’я, означає, що вона зможе домогтися положення в суспільстві, однак лише однієї їй буде відомо, чого це коштувало.

Читайте також:  До чого сниться Біблія, Квиток, Бігуді, Біжутерія

Персики

Уві сні Ви бачите персики або їсте їх, то наяву Вас чекають неприємності, пов’язані з хворобою дітей або зниженням прибутку. Запланований похід в гості теж не порадує Вас. Якщо ж Ви бачите персики на деревах з густою листям, то Ви досягнете бажаної мети, приклавши для цього масу зусиль, ризикуючи здоров’ям і станом. Якщо Вам приснилися сушені персики, то вороги зможуть заподіяти Вам шкоду. Для молодої жінки сон, у якому вона знімає з дерева красиві стиглі персики, означає, що її чарівність і талант допоможуть їй вдало вийти заміж за мудрого і багатої людини. Якщо ж персики виявилися зеленими і жорсткими, то її чекає черстве і холодне ставлення родичів, а важка хвороба позбавить її привабливості.

Перстень

Якщо Ви бачите у себе на пальці перстень, то наяву Вас буде супроводжувати удача. Для молодої жінки сон, у якому їй подарували каблучку, означає, що поведінка її коханого внесе в її душу спокій, так як він повністю присвятить себе їхнім спільним інтересам. Якщо Вам приснилося, що з персня випав камінь, то будьте готові до сварок, посварилися, чуток і інших неприємностей. Знайти перстень – до прибутку.

Рукавички

Якщо приснилося, що у Вас на руках рукавички, то Ви будете обережні і розважливі в стосунках, але не корисливі. Можливі судові розгляди обернуться в Вашу користь. Якщо уві сні Ви носите старі рвані рукавички, то наяву Вам слід побоюватися зради, в результаті якого Ви можете понести великі збитки. Втратити рукавички означає, що в реальному житті Ви розоритеся і Вам доведеться багато і важко працювати, щоб забезпечити собі існування. Знайти рукавички означає, що незабаром Ви вийдете заміж або одружитеся. Знімати рукавички означає, що Вас очікують невдачі в справах і в любові. Для чоловіка побачити уві сні, що він застібає жіночу рукавичку, означає, що наяву його буде шантажувати якась особа.

Пісок

Якщо Вам сниться пісок, то будьте готові до голодному році і втрат.

Петля

Вам приснилося, що у Вашому в’язанні спустилася петля, то наяву Вам слід бути простіше і не засмучуватися через дрібниці. Сон, в якому Ви зав’язуєте петлю, означає, що Ви спробуєте підпорядкувати інших людей своїй волі. Однак не стискаючи палицю в родині, бо це може закінчитися великими скандалами. Якщо уві сні Ви бачите петлю для повішення, то в реальному житті Ви відчуваєте себе загнаним в кут і не знаєте, як знайти вихід з ситуації, що склалася.

Читайте також:  До чого сниться Кактус, Кабак, Очерет, Канава

Півень

Сон, де Ви бачите півня, є ознакою популярності і слави, проте Вам слід побоюватися марнославства. Бачити забіяк півнів означає суперництво і сварки. Сприятливий сон, у якому Ви чуєте ранкове спів півня. Якщо Ви самотні, то сон обіцяє Вам швидкий шлюб. Якщо уві сні Ви чуєте крик півня в ночі, то остерігайтеся відчаю, яке виснажить Ваші сили.

Піч

Для жінки побачити уві сні, що її піч розжарилася до червоного, означає, що її будуть любити за добру і серцеву душу. Якщо їй сниться, що вона пече, то наяву її чекає тимчасове розчарування. Бачити вогнище зруйнованим означає, що діти і підлеглі будуть дратувати її.

Печера

Якщо бачите зяючу пащу печери, освітлену лише місяцем, то в реальному житті Ваш шлях до наміченої мети буде тернистий, а Ваші вороги використовують будь-яку можливість, щоб перешкодити Вам. Бережіть нерви і здоров’я. Якщо Вам приснилося, що Ви перебуваєте в печері, то наяву Вас очікують кардинальні зміни. Для молодої жінки сон, у якому вона бродить по печері зі своїм другом, то в реальному житті вона ризикує закохатися в людину, яка буде недостойний цього.

пікнік

Якщо приснилося, що Ви влаштували пікнік, то в найближчому майбутньому Ви відчуєте справжню радість, а удача буде Вашої вірною супутницею. Сон, в якому дощ, негода або іншими природними явищами заважають проведенню пікніка, означає тимчасові труднощі в справах і любові.

Пила

Ви користуєтеся пилкою, то наяву Вам належить напружена праця, який, втім, буде щедро винагороджений. Якщо Вам приснилися величезні виробничі пили, то Ви зможете досягти значних висот у своїй кар’єрі. Для жінки подібний сон передвіщає загальну повагу і увагу. Бачити уві сні іржаві і зламані пилки – до невдач і нещастя. Втратити пилу означає, що Вас спробують втягнути в сумнівні афери. Знайти іржаву пилку означає, що доля буде до Вас прихильна. Чути звук пилки віщує багатство і процвітання.

Пироги

Сон, що Ви їсте пироги, означає, що Вам слід не випускати з уваги своїх ворогів, бо вони виношують підступні плани, щоб розправитися з Вами. Для молодої жінки сон, у якому вона пече пироги, означає, що наяву вона буде занадто багато фліртувати з чоловіками. Їй слід сприйняти цей сон як попередження.

Лист

Сон, в якому Ви бачите лист, приносить засмучення. Якщо Вам приснилося рекомендований лист, то наяву будьте готові до того, що хороші відносини з будь-ким розіб’ються об фінансові інтереси. Для молодої жінки такий сон означає, що, можливо, їй зроблять не дуже пристойне пропозицію, пов’язане з якоюсь роботою. Для закоханого юнака такий сон може означати, що його важкі передчуття виправдаються, а його обраниця віддасть перевагу увагу і подарунки інших. Якщо Вам приснилося анонімний лист, то Вас може образити людей, від якого Ви найменше цього очікували. Якщо анонімний лист пишете Ви самі, то в реальному житті Вас буде переслідувати ревнощі. Сон, в якому Ви дізнаєтеся про якісь неприємності з отриманого листа, віщує труднощі і хвороби.

Читайте також:  До чого сниться Аромат, Армія, Кавун, Аптека, Ангел, Ананас

Якщо ж новини приємні, то чекайте радощів. Якщо лист написано на кольоровому папері, Вам слід побоюватися бути обманутим і обділеним. Добре, коли лист написано блакитним чорнилом, так як це означає сталість в любові і удачу в справах. Червоне чорнило символізують відчуженість, пов’язану з ревнощами. Для молодої жінки сон, у якому вона отримує лист від улюбленого і ховає його у серця, передвіщає появу серйозної суперниці. Якщо уві сні Вам не вдається прочитати отриманий лист, будьте готові до втрат в діловій або суспільного життя. Сон, в якому Ви намагаєтеся приховати отриманий лист від коханої, означає, що Ви розтрачуєте свою енергію на дрібниці. Побачити лист з чорною облямівкою – віщує біди і нещастя з кимось із близьких. Якщо Вам приснилося, що Ви отримали лист, написаний на чорному папері білим чорнилом, то від гірких розчарувань Вас врятує тільки підтримка друзів.

Якщо уві сні Ви отримуєте лист від дружини (або чоловіка), то Вам слід бути терпимими один до одного, так як взаємні звинувачення можуть призвести до розлучення. Писати лист означає, що в ситуації, що склалася Ви схильні робити поспішні висновки, про які незабаром пошкодуєте. Порвати лист означає, що Ви ризикуєте зробити помилку, яка може погубити Вашу репутацію. Брати отриманий лист у руки означає, що Вам буде важко вести себе чесно по відношенню до колег і домочадцям. Якщо Вам стало регулярно сниться, що Ви отримуєте лист від одного, то чекайте його візиту, або будь-якого іншого звістки про нього.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Птахи, Ґудзики, Бджоли, Пил

До чого сниться Падати, Павук, Кат, Пальці, Паніка

До чого сниться Веселка, Руїни, Рана, Гребінець

До чого сниться Хмари, Обнова, Шпалери, Овес, Овочі

До чого сниться П’явки, Плавати, Пляж, Подруга, Пожежа

До чого сниться Купувати, Покійний, Повнота

До чого сниться Стеля, Похорон, Поцілунок, Зачіска

Отзывы и комментарии к статье До чого сниться Павутина, Спів, Перо, Персики, Пісок
Top