3508 Камінь, Евклаз

Камінь, Евклаз


Камінь, Евклаз

Є силікатом берилію. Евклаз – це дуже рідкісна коштовність. Ці мінерали можуть бути аквамаринового, блакитного або зеленого кольору. Іноді можна зустріти навіть безбарвний зразок. На відміну від безлічі інших дорогоцінних каменів історія евклаза не дуже тривала. Його виявили вперше приблизно два століття тому в Бразилії, в місті Оро Прето. На сьогоднішній день, крім родовищ евклаза в Бразилії, відкриті родовища на Уралі, вони розташовуються на берегах річки Санарка.

Читайте также: Экстрасенс, Ксана

Вироби та прикраси з евклаза літотерапевти рекомендують носити зрілим людям, які добре знають себе і мають чіткі, певні цілі в житті. «Потрібному людині» ці рідкісні камені приносять спокій і поблажливість, мудрість і холоднокровність. Молода ж людина, потрапивши під вплив даного каменю, стане надміру розважливим, навіть без почуттів і, крім того, безумовно, егоїстичним.

Незважаючи на порівняльну «молодість» евклаза, він уже заслужив повагу в середовищі магів-практиків, яким він підходить як потужне джерело магічної енергетики.

Окремі лікувальні властивості евклаза відрізняються в залежності від його забарвлення. Наприклад, евклази блакитного кольору впливають в першу чергу на зір, знижуючи рівень стомлюваності очей, а так само ці камені гарні для кожного, хто намагається дотримуватися дієти або прагне позбутися від надмірної ваги.

Евклаз допоможе не допускати переїдання, нормалізує апетит і надасть сприятливий вплив на травні процеси. Евклаз зеленого кольору може надавати освіжаючу вплив на організм, подібне короткострокового, проте вельми своєчасному відпочинку: підвищиться працездатність; процеси, які відбуваються в організмі, знайдуть гармонійність; пройде почуття сильної втоми.

По теме: ( из рубрики Талісмани і обереги )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top