2717 Нумерологія квартири і будинку: яка адреса принесе удачу

Нумерологія квартири і будинку: яка адреса принесе удачу


Нумерологія квартири і будинку: яка адреса принесе удачу

Номер будинку і квартири – це не просто цифра, а код вашої долі, який можна розшифрувати за допомогою нумерології.

Життя людини багато в чому залежить від чисел і їх проявів. Серія паспорта, дата і рік народження, весілля, номер машини – всі ці цифри з’явилися у вашому житті не випадково. Тому, купуючи або обмінюючи квартиру, зверніть особливу увагу на нумерологічні аспекти нового житла.

Читайте также: Meaning of Nicholas

Ви напевно не раз помічали, що, як тільки переступаєте поріг власного будинку або квартири, ваш настрій і поведінку кардинальним чином змінюються. Все це – вплив числа, під яким ви живете. Розрахувати його досить просто. Підсумуйте всі числа в номерах будівлі, корпусу, квартири. Наведіть результат до однозначного числа. Отримана цифра – і є число вашого будинку.

Тепер дізнайтеся, що воно означає.

1. Одиниця відмінно підійде для людей, які мають свій бізнес. Людина, що живе в такому будинку, буде вчитися на своєму досвіді і спиратися на власну інтуїцію, що важливо для бізнесменів.

2. Ідеально для люблячих людей. Ви будете відчувати гармонію, прагнути до миру і прислухатися до думки своєї другої половинки. Також такий будинок прекрасний для розвитку своїх фізичних і творчих талантів.

3. Це будинок, де ви будете почувати себе впевнено і комфортно. Ви ніколи не опинитеся на самоті, ваше життя буде наповнена приємним спілкуванням.

4. Прекрасно підійде для любителів стабільності й обгрунтованості. Якщо ви практичні і хочете почувати, що ваша сім’я в безпеці, варто задуматися про заступництво цієї цифри.

5. Це енергія, активність, постійні зміни. Життя під таким числом сприятлива для творчих людей, які знаходяться в пошуку прекрасного.

6. Такий будинок – центр гармонії і рівноваги. Він викликатиме бажання допомагати бідним, а також розвивати в собі неординарні таланти. У цьому житло завжди будуть в достатку матеріальні блага, гроші і комфорт.

7. Якщо вам потрібні повний спокій, усамітнення, зіткнення з всесвітом, цей будинок – саме те, що ви шукали. Таке житло прекрасно підійде письменникам, вченим або дослідникам.

8. Найсприятливіший число для будинку. Воно обіцяє удачу в усіх сферах життя. Сім’я, кар’єра, любов, друзі і фінанси – в усьому цьому ви будете процвітати. Якщо ви хочете тільки щастя у своєму житті, варто задуматися про переїзд в таку квартиру.

9. Це будинок, де ви зможете доторкнутися до божественного початку. Духовність, філософія, інтуїція, ваші мрії – все це джерела того високого способу життя, якого ви хочете добитися.

Щоб дізнатися про своє щасливе число, варто проаналізувати власне життя в цілому. І мова не тільки про дані раз і назавжди речах – таких, як число народження, яке, зрозуміло, не змінити. Важливими є й числа, які трапляються вам ніби випадково, але з містичної регулярністю. Напевно у вашому житті є така цифра. Проаналізуйте її, можливо, Всесвіт хоче щось вам сказати цим і пора її почути.

Статью нашли по запросам:
  • https://cova in ua/numerologiya-kvartiri-i-budinku-yaka-adresa-prinese-udachu html
По теме: ( из рубрики Нумерологія )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top