Неділя, 24 Жовтня 2021
1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця
480
0
Раздел: Тлумачення снів

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

До чого сниться Стеля, Похорон, Поцілунок, Зачіска

До чого сниться Стеля, Похорон, Поцілунок, Зачіска

Загубитися

Сон, де Ви загубилися, означає, що в реальному житті у Вас назріло дуже багато питань і Ви втратили колишню впевненість. Якщо уві сні Ви заблукали і не можете знайти шукану будівлю, то в житті Вас долає спрага пригод. Якщо ж Ви втратили орієнтир всередині будівлі, то наяву Вам слід більше покладатися на інтуїцію. Якщо Вам приснилося, що Ви намагаєтеся вийти на втрачену стежку, то наяву Ви ризикуєте зазнати невдачі в добре спланованому справі.

Стеля

Якщо Ви розглядаєте стелю і виявляєте на ньому будь-які дефекти, то в реальному житті Ви отримаєте підтримку від того, про чиє існування Ви навряд чи задумивалісь.Возможно отримання несподіваного спадщини. Якщо Вам приснилося, що Ви білите або фарбуєте стелю, то наяву Ви вплутається в якусь авантюру, про що гірко пошкодуєте надалі. Сон, в якому у Вашій свідомості все перевернулося і Ви бачите речі, що стоять на стелі, означає, що Ви втратили одні орієнтири і ще не знайшли інші. Можливо, через це Ви відчуваєте себе на межі божевілля.

Похорон

Вам присниться, що Ви були присутні на похоронах родича, і при цьому світило яскраве сонце, то це символ міцного здоров’я близьких. Можливо, когось із них очікує щасливий шлюб. Але якщо погода похмура і дощова, то чекайте погіршення здоров’я і неприємних новин про відсутніх ліцах.В бізнесі також можливі проблеми. Побачити уві сні похорони – ознака нещасливого шлюбу або поганого здоров’я дітей. Похорон незнайомця можуть означати несподіване занепокоєння. Якщо Ви бачите уві сні похорони своєї дитини, то це означає здоров’я Ваших близьких. Якщо Ви бачите себе на похоронах в жалобній одежі це до можливого раннього вдівства. Бачити уві сні похорони родича – віщує нервовий розлад і занепокоєння в родині.

Поцілунок

Сон, де Ви цілуєте мати, є добрим знаком. Такий сон пророкує удачу в бізнесі. Якщо ж Ви цілуєте брата або сестру, то у Вас будуть хороші відносини з друзями і колегами. Цілуються діти означають світ в родині і задоволення результатами своєї праці. Цілувати свою кохану в темряві -до осуду і пліткам з боку оточуючих, при світлі – до гідної поведінки з Вашого боку. Якщо Ви побачили уві сні, що Вашу кохану цілує хтось інший, Ви ризикуєте втратити її любов. Якщо молодій жінці сниться, що її коханий цілує іншу, вона повинна бути готова до розставання з ним. Якщо їй сниться, що вона цілує свого коханого, то це символ пліток, які обплітають її. Якщо Вам приснилося, що Ви цілуєте незнайому жінку, будьте готові до того, що життя втягне Вас в круговорот не дуже пристойних связей.Аналогічним застереженням є сон, в якому Ви цілуєтеся потайки. За таким сном можуть послідувати серйозні неприємності в сім’ї. Поцілувати уві сні свого недруга означає, що в житті Ви зможете знайти шляхи примирення. Цілувати когось в шию – символ пристрасті. Повітряні поцілунки можуть передбачати приємну поїздку.

Читайте також:  До чого сниться Озеро, Океан, Вікно, Оса, Орел

Ляпас

Для молодої жінки сон, де вона дала ляпаса своєму коханому, обіцяє їй мир і злагода в родині. Якщо Вам приснилося, що хтось вдарив Вас по щоці, то Ви соромитеся вчиненого Вами недорогоцінного вчинку.

Приміряти

Для молодої жінки сон, що вона приміряє весільну сукню, означає, що її чекає велике спадок. Якщо ж вона незадоволена своїм вбранням, то це означає розчарування через те, що її надіям буде не судилося збутися. Якщо уві сні Ви приміряєте одяг з шовку, то, можливо, наяву Вам вдасться задовольнити свої амбіціі.В справах і дружбі Вам уготований успіх. Для молодої жінки приміряти уві сні старовинні наряди означає, що наяву вона буде пишатися своїми предками. Крім того, її шанувальником буде літній заможний чоловік. Однак якщо одяг брудна або рвана, то побачила цей сон жінка ризикує кинути тінь на добре ім’я своєї сім’ї.

Кубло

Якщо приснилося, що Ви опинилися в кублі і відчуваєте себе розгубленим, то наяву Ви потрапите в якусь двозначну ситуацію, яка плачевних чином позначиться на Вашій репутації.

Злочинець

Вам приснилося, що Ви якимось чином пов’язані зі злочинцем, то наяву Вам доведеться страждати від необов’язковості і безпринципності деяких Ваших знайомих. Сон, в якому Ви бачите, як злочинець ховається від покарання, означає, що в реальному житті Ви опинитеся в курсі нікого обставини, що поставить під загрозу Ваше спокій і благополуччя. Не проявляйте зайвої цікавості.

Викладач

Якщо Ви бачите кого-то зі своїх викладачів, то наяву Ви потрапите в досить делікатну ситуацію і будете потребувати дружню пораду. Якщо Вам приснилося, що Ви бачите себе викладачем, то у Вас буде шанс досягти успіху, однак сувора правда життя нагадає Вам про себе. Для молодої жінки сон, у якому вона закохана в свого викладача, означає, що її не влаштовує те коло спілкування, які вона імеет.Ее прагнення простягаються далі кордонів банальних розмов на повсякденні теми.

Дріт

Уві сні Ви бачите дріт, то Вас очікують дрібні, але від того не менш прикрі неприємності. Бачити стару і іржаву дріт означає, що Вам слід суворіше стежити за проявом негативних рис Вашого характеру, в іншому випадку з віком вони будуть настільки гіпертрофовані, що від Вас відвернуться Ваші блізкіе.Забор з дроту сниться до обману.

Читайте також:  До чого сниться Тісто, Теща, Тканина, Тунель, Тонути

Прогулянка

Якщо Ви вийшли на пішу прогулянку, то наяву Ви робитимете справами, які принесуть Вам прибуток. Якщо Вам приснилося, що Ви здійснюєте прогулянку верхи або на велосипеді, то, можливо, Ваші справи підуть не так, як Вам би того хотелось.Часто за таким сном слід хвороба. Швидка прогулянка означає багатство, отримане при ризикованих обставинах. Повільна прогулянка сниться до незадовільних результатів в Ваших починаннях. Бачити уві сні, як прогулюються інші, означає, що Вам слід остерігатися можливих конкурентів.

Зачіска

Для молодої жінки сон, де вона робить пишну зачіску, означає, що її легковажне поводження заподіє їй чимало клопоту. Якщо Вам сниться, що Ваші волосся ретельно прибрані в зачіску, то це може означати, що Вас очікує удача. Сон, в якому молода жінка фарбує волосся в інший колір, означає, що навколо її доброго імені заздрісники розпустять моторошні плітки. Якщо уві сні молода жінка розчісує свої гарні доглянуті волосся, то наяву вона не надає належного значення свого особистого життя. Якщо чоловікові сниться, що він починає лисіти, то це застерігає його від марнотратності, яка може привести до серйозних фінансових проблем. Якщо ж Вам приснилося, що Ви коротко зрізати, будьте готові до фінансових проблем через Вашу марнотратства. Якщо Вам приснилося, що Ваше волосся прикрашені квітами, то Вам не уникнути непріятностей.Однако вони виявляться значно менш серйозними, ніж здалися спочатку. Відчувати уві сні, що Ваші волосся розвіваються на вітрі, означає, що Вам треба бути менш легковажним. Відвідувати уві сні перукаря – до якоїсь скандальної історії, в якій може постраждати Ваша репутація. Для чоловіка це буде пов’язано з фатальною жінкою.

Продавати

Продавати щось уві сні означає, що зараз несприятливі умови для комерційної діяльності.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Птахи, Ґудзики, Бджоли, Пил

Читайте також:  До чого сниться Кінь, Луг, Калюжа, Люди, Любов

До чого сниться Падати, Павук, Кат, Пальці, Паніка

До чого сниться Веселка, Руїни, Рана, Гребінець

До чого сниться Хмари, Обнова, Шпалери, Овес, Овочі

До чого сниться Озеро, Океан, Вікно, Оса, Орел

До чого сниться Особняк, Острів, Осика, Батько, Листівка

До чого сниться Падати, Павук, Кат, Пальці, Паніка

Отзывы и комментарии к статье До чого сниться Стеля, Похорон, Поцілунок, Зачіска
Top