Вівторок, 27 Вересня 2022
1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця
539
0
Раздел: Тлумачення снів

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

До чого сниться П’явки, Плавати, Пляж, Подруга, Пожежа

До чого сниться П’явки, Плавати, Пляж, Подруга, Пожежа

П’явки

Якщо Ви бачите п’явок, то наяву Вам слід бути готовим до підступів ворогів. Лікуватися п’явками самому – до хвороби Вашої або Ваших близьких. Бачити, як інші лікуються п’явками, означає біду, яка може статись з Вашими близькими. Несприятливий сон, у якому Вас кусають п’явки, так як він попереджає Вас про те, що біда прийде звідти, звідки Ви її не чекаєте.

Плавати

Вам сниться приємне плавання – це до успіху. Якщо уві сні Ви плаваєте, але у Вас не вистачає сил утриматися на поверхні води, то Вас очікують розчарування. Підводне плавання – символ боротьби. Якщо молодій жінці сниться, що вона плаває разом зі своєю подругою, якій плавання вдається краще, то її чарівність буде оцінено по достоїнству, а на її гріхи навколишні будуть закривати очі.

Планета

Якщо Ви опиняєтеся на іншій планеті, то наяву Ви готові сприйняти все те нове, що підготувала для Вас життя.

Плач

Плач віщує сімейні негаразди. Якщо Вам сниться, як плачуть інші, то Вам належить сцена примирення і возз’єднання сім’ї. Для молодої жінки такий сон провісник сварки з коханою, яка закінчиться бурхливим примиренням, якщо тільки вона сама усвідомлює свою неправоту. Для людини, пов’язаного з торгівлею, такий сон пророкує тимчасові неприємності і біди.

Пляж

Сни про пляж асоціюються з відпочинком і задоволеннями. Якщо приснилося, що Ви перебуваєте на пляжі і купуєте відварну кукурудзу, то Ви дуже втомилися від роботи і Вам пора влаштувати собі відпочинок. Якщо уві сні Ви лежите на пляжі оголеним і відчуваєте, що Ви мерзнете, то в реальному житті Вам краще переглянути витрати на запланований Вами відпустку, оскільки в подальшому Вам доведеться туго. Сон, в якому Ви бачите пустельний зимовий пляж, може символізувати Ваші ностальгічні настрої.

Читайте також:  До чого сниться Аромат, Армія, Кавун, Аптека, Ангел, Ананас

Віз

Сон, де Ви бачите візок, віщує сумні новини. Якщо уві сні Ви їдете на возі, то в реальному житті в основі всіх Ваших досягнень буде лежати виснажливий кропітка праця. Управляти візком – до успіху в комерції. Для закоханих побачити уві сні, що вони разом їдуть у візку, – до вірного кохання на все життя.

Погони

Сон, де військова людина бачить погони, означає, що наяву він потрапить в немилість, однак, проявивши сміливість і відвагу, змиє пляму ганьби. Для молодої жінки сон, у якому вона бачить людину в погонах, попереджає про те, що її ім’я може бути вплутатися в якусь скандальну історію, якщо вона не змінить свою поведінку.

Подарунок

Уві сні Вам підносять подарунки, то Вам забезпечений успіх як в комерційних, так і в любовних справах. Крім того, Вам не загрожує ситуація, коли б у Вас не виявилося грошей, щоб заплатити за себе. Дарувати уві сні подарунки означає, у кого-то з Ваших близьких Ви викликаєте невдоволення. Крім того, очікуйте невдач у справах. Для молодої жінки сон, у якому її коханий дарує їй красиві дорогі подарунки, обіцяє їй багатого порядного чоловіка.

Підземелля

Якщо Ви перебуваєте в підземеллі, то наяву Вам належить боротьба з життєвими труднощами, проте у Вас дістане розуму і сил подолати всі перешкоди і впоратися з підступними задумами ворогів. Для молодої жінки сон, у якому вона бачить себе в підземеллі, означає, що її норовливий характер зіпсує її стосунки з багатьма людьми. Якщо у Вашому сні в підземеллі світло, то наяву Ви з честю виберетеся з заплутаних ситуацій.

Підніматися

Бачити що Ви піднімаєтеся вгору – сприятливий знак. Підніматися по сходах – до удачі і щастя, а Ваші переживання зміняться впевненістю в собі і в своїй правоті. Підніматися на ліфті – до швидкого багатства і слави. Якщо уві сні Ви змушені підніматися на верхній поверх без ліфта, то будьте впевнені, що у Вас дістане сил впоратися з життєвими негараздами. Якщо уві сні Ви піднімаєтеся на ескалаторі, то в професійній діяльності Вам обов’язково пощастить, може бути, навіть більше, ніж Ви очікували. Якщо Вам приснилося, що ескалатор не працює і Ви змушені підніматися пішки, то наяву Вас очікують серйозні труднощі, подолавши які, Ви все ж досягнете успіху.

Читайте також:  До чого сниться Щавель, Щебінка, Щока, Щеня

Якщо уві сні Ви піднімаєтеся під самий дах вежі, то наяву Ви зможете реалізувати намічені плани. Однак якщо Вам присниться, що в той час як Ви піднімаєтеся на вежу, щаблі під Вашими ногами кришаться, і вежа в результаті руйнується, то Ваші надії на краще не виправдаються. Якщо уві сні Ви піднімаєтеся все вище і вище по практично стрімких скелях, то наяву Вам належить нелегка боротьба, з якої Ви вийдете переможцем. Бачити уві сні хліби, що піднімаються перед тим, як їх поставлять в піч – знак великого успіху. Такий сон обіцяє матеріальний достаток і взаєморозуміння в сім’ї.

подруга

Якщо приснилося, що Ви посварилися зі своєю кращою подругою, то наяву злі язики за Вашою спиною розпускають про Вас плітки. Якщо уві сні Ви розмовляєте з подругою по телефону, то в реальному житті Ви втомлюєтеся від спілкування з людьми і нерідко прагнете до самоти. Сон, в якому Ваша подруга звернулася до Вас за допомогою, а Ви не схильні їй допомагати, означає, що Ви гостро потребуєте дружньому участі та підтримки. Для молодої жінки сон, у якому вона знайомиться з шанувальником своєї подруги і відбиває його, означає, що наяву її строгі моральні принципи часом заважають їй отримувати задоволення від простих життєвих радостей.

Соняшник

Побачити соняшник – сприятливий знак. Особливо добре, якщо соняшник присниться в променях яскравого сонця, оскільки в цьому випадку удача неодмінно стане Вашою супутницею надовго. Для молодої жінки сон, у якому вона гризе насіння соняшнику і плює огризки на підлогу, означає, що її зневажливе ставлення до умовностей приносить їй чимало проблем в спілкуванні з оточуючими.

Підсвічник

Якщо уві сні Ви бачите свічник, свічка в якому ще ціла, то наяву доля буде до Вас прихильна. Вас чекає здоров’я, щастя і вірна дружба. Якщо Вам приснився свічник без свічки, то Вас чекають біди і нещастя.

Читайте також:  До чого сниться Шапка, Шовк, Шуба, Шампанське

Підкова

Ви бачите підкову, то Вам пощастить в комерційних справах. Для молодої жінки такий віщує щасливе заміжжя. Знайти підкову, що висить на паркані, означає, що Вас чекає приголомшливий успіх, який перевершить всі Ваші очікування. Зламана підкова ознака невдач і хвороб. Сон, в якому Ви підбираєте підкову на дорозі, віщує отримання прибутку з джерел, про які Ви й не підозрюєте.

Пожежа

Сон, де Ви побачили пожежу, який обійшовся без жертв, означає, що Вас очікують зміни, які спричинять за собою добробут і щастя.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Птахи, Ґудзики, Бджоли, Пил

До чого сниться Падати, Павук, Кат, Пальці, Паніка

До чого сниться Веселка, Руїни, Рана, Гребінець

До чого сниться Хмари, Обнова, Шпалери, Овес, Овочі

До чого сниться Озеро, Океан, Вікно, Оса, Орел

До чого сниться Купувати, Покійний, Повнота

До чого сниться Стеля, Похорон, Поцілунок, Зачіска

Отзывы и комментарии к статье До чого сниться П’явки, Плавати, Пляж, Подруга, Пожежа
Top