Понеділок, 1 Червень 2020
3436 Камінь, Пірит
239
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Камінь, Пірит

Камінь, Пірит

Підходить знакам: Близнюки

Цей мінерал має цікавий властивістю давати рясні іскри при ударі. Саме тому він отримав свою назву – «пірітес Літос», що в перекладі з грецького означає «камінь, який висікає вогонь». Цей мінерал світло-жовтого кольору, має характерний металевий блиск. Найчастіше його можна зустріти у вигляді зернистої маси на території Росії, Норвегії, Італії, Іспанії, а також США і Канади. Пірит застосовується для отримання сірки, сірчаної кислоти, залізного купоросу.

Лікувальні властивості піриту використовуються рідко, хоча він сприяє стимуляції мозку, нормалізації травлення, благотворно впливає на склад крові. Завдяки магічним властивостям, пірит може наділити свого володаря життєрадісністю, оптимізмом, практичністю і цілеспрямованістю. Ближче триматися до піриту потрібно тим, хто не впевнений у своїх силах, звик опускати руки і здатний легко впасти у відчай.

Пірит буде корисний тому, хто любить працювати на самоті і намагається сам приймати рішення, але змушений іноді підкорятися іншим людям, миритися з їх вказівками. У подібних випадках мінерал дозволяє уникнути конфліктів і сварок.

Читайте також:  Камінь, Метеорити
Отзывы и комментарии к статье Камінь, Пірит
Top