1185 До чого сниться Спідниця, Яблуко, Ягода, Отрута, Яйця

До чого сниться Голос, Голод, Голуб, Гора, Гірчиця


До чого сниться Голос, Голод, Голуб, Гора, Гірчиця

Пуголовки

Якщо Ви бачите пуголовків, то наяву Ви укладете угоди, які в подальшому стануть причиною Вашого занепокоєння. Для молодої жінки сон, у якому вона бачить плаваючих в прозорій воді пуголовків, означає, що їй належить знайомство з багатим чоловіком, який не дотримується суворих моральних принципів.

Голод

Ви відчуваєте голод, то ви безуспішно будете шукати затишку і спокою під дахом Вашого будинку. Для закоханих такий сон говорить про безперспективність їхніх стосунків. Бачити, як голодують інші, означає незадоволеність наявним колом спілкування.

Ожеледь

Якщо Ви не справляєтеся з керуванням автомобілем і Вас несе на ожеледі, то в реальному житті зможете домогтися свого. Головне, щоб Ви не злякалися перешкод, що виникли і не відступили. Якщо Вам приснилося, що в ожеледь Ви, як в дитинстві, катаєтеся на ногах, то, можливо, Вам давно пора виконати обіцянки, дані Вашим близьким.

Голос

Чути в сні чийсь голос означає, що Вас очікує приємне примирення в тому випадку, якщо голос спокійний і приємний. Якщо ж голос високий і зривається, то чекайте розчарування і невдачі. Плачуть голосу віщують незаслужену образу. Якщо ж уві сні Ви почули голос Бога, то Вам слід прислухатися до нього, так як він дає Вам шанс зробити шляхетні вчинки і здобути повагу мудрих людей. Для матері почути уві сні голос своєї дитини означає, що її чаду загрожує біда. Якщо уві сні Ви чуєте голос, який Вас попереджає про що-небудь, то над Вами згущуються хмари.

Голуб

Бачити уві сні голубів і чути їх воркування – сприятливий знак. Такий сон обіцяє мир в домі і прекрасних дітей. Для молодої жінки такий сон обіцяє швидке і вдале заміжжя. Сон, в якому Ви заради забави стріляєте в голубів, означає, що з-під машкари чесноти у Вас іноді проглядає жорсткість. Будьте милосердні до людей. Крім того, сон застерігає Вас від поступок ницим пристрастям. Бачити летять голубів означає, що незабаром Ви отримаєте вести від відсутніх друзів.

Голий

Бачити себе голим – до скандалів і нерозумним вчинкам. Бачити голими інших означає, що наяву Вас спробують умовити поступитися своїми ідеями. Якщо Вам приснилося, що Ви виявили, що Ви голий, і намагаєтеся прикрити наготу, то наяву Ви будете прагнути до сумнівних задоволень, хоча і соромитися їх. Якщо молода жінка захоплюється красою свого оголеного тіла, то в реальному житті їй вдасться привернути увагу багатьох гідних чоловіків, однак їй буде важко утримати будь-кого з них. Якщо ж її нагота потворна, то їй слід остерігатися скандалів. Плавати голим в чистій воді – до забороненою, але ніжних пестощів, за яку жінка, що побачила такий сон, буде покарана. Якщо жінка бачить уві сні голих чоловіків, що плавають у чистій воді, то у неї буде багато шанувальників. Але якщо вода брудна або мутна, то один з її ревнивих шанувальників поширить про неї злі плітки.

Гора

Ви бачите гору далеко, то в реальному житті Ви не ставите перед собою недосяжних цілей. Якщо при цьому Ви милуєтеся красою гір, то Ваш ясний погляд на життя і на проблеми нерідко допомагав Вам у скрутних ситуаціях. Сон, в якому Ви піднімаєтеся на гору, символізує подолання труднощів. Якщо Вам приснилося, що Вам вдалося піднятися на вершину гори, то наяву Ви зумієте подолати всі виниклі труднощі. Якщо ж з якої-небудь причини Ви не дісталися до вершини, то в реальному житті на Вашому шляху до мети виникнуть непередбачені обставини.

Горох

Горох є добрим знаком. Є уві сні горох означає, що Вам буде дано міцне здоров’я і фінансове благополуччя на довгі роки. Бачити горох на грядках або в поле означає, що всім Вашим починанням судилося бути вдалими. Вирощувати горох означає, що Ваші надії мають під собою твердий грунт і скоро будуть здійснені. Збирати горох означає, що Ваші плани збудуться, а Ви залишитеся задоволені плодами своєї праці. Консервований горошок, побачений у сні, говорить про те, що якийсь час справи Ваші будуть йти досить невизначено, проте незабаром становище виправиться, і Вас чекає удача. Побачити уві сні сушений горох означає, що Ви занадто мало уваги приділяєте свого здоров’я. Якщо уві сні Ви їсте сухий горох, то будьте готові до того, що на зміну білій смузі Вашому житті прийде чорна.

Горло

Наснилося, що Ви заглядаєте в горло і бачите, що воно здорове, то Ви зможете зробити блискучу кар’єру. Якщо уві сні Ви відчуваєте, що у Вас болить горло, то остерігайтеся обману з боку тих, кому Ви довіряєте.

Гірчиця

Якщо Ви бачите, як росте пагін гірчиці, то Вас чекає багатство і процвітання. Якщо Вам приснилося, що Ви взяли в рот гірчичне насіння і відчули його гіркоту, то незабаром Вам доведеться гірко покаятися в скоєному Вами ж вчинок. Сон, в якому Ви їсте приготовану гірчицю, означає, що Ви схильні витрачати на дрібниці щедрі дари фортуни і душевні сили. Для молодої жінки сон, у якому вона їсть свіжу гірчицю, означає, що вона втратить багатство через власних примх.

Готель

Якщо Ви є власником готелю, то Вас чекає щаслива і багата життя, протягом якої доля буде до Вас прихильна. Якщо Вам приснилося, що Ви працюєте в готелі, то незабаром Ви знайдете хорошу і прибуткову роботу. Жити в готелі означає, що Ваше життя буде спокійною і безпроблемною. Якщо уві сні Ви шукайте готель для ночівлі, то, можливо, наяву Вам доведеться долати перешкоди в пошуках багатства і щастя.

Граблі

Ви працюєте граблями, то наяву, якщо Ви хочете, щоб робота була виконана якісно і в строк, то Вам слід самому взятися за неї, а не доручати іншим. Якщо граблями працюють інші, то Ви будете радіти щастя близьких. Бачити уві сні зламані граблі означає, Вашим планам не дозволить виповнитися раптова хвороба або нещасний випадок.

Град

Якщо Ви потрапили під град, то наяву далеко не всі Ваші починання будуть успішними. Сон, в якому Ви бачите, що крізь хмари, з яких йде град, пробивається сонце, то скоро на зміну негараздам ​​прийде радість. Для молодої жінки такий сон означає, що вона зустріне головну любов свого життя. Чути удари грому – до прийдешніх неприємностей.

Градусник

Ви дивитесь на градусник, то Вас чекає невдалий розвиток справ і сімейні негаразди. Розбитий градусник передвіщає хворобу. Якщо Вам приснилося, що стовпчик на градуснику опускається, то Ваші справи підуть не так успішно, як Ви розраховували. Якщо ж стовпчик термометра піднімається, то у Вас є всі підстави сподіватися на краще.

Гранат

Гранат символізує грань між розумністю і безрозсудністю поведінки. Якщо Вам приснився цей плід, то наяву Ви зумієте розумно скористатися даними Вам талантами. Якщо уві сні Ваша кохана дарує Вам гранат, то остерігайтеся спокусливих чар і жіночої підступності, які прагнуть заманити Вас в згубні мережі. Є гранат означає, що, незважаючи на Вашу природну обачність, Ви піддастеся чарівності жіночих чар і потрапите в спритно розставлені тенета.

Читайте також якщо сниться:

До чого сниться Гриб, Гроза, Груша, Губи, Гуси

До чого сниться Дідусь, Гроші, Село, Діти, Дерево

До чого сниться Дощ, Директор, Будинок, Дорога, Бійка

До чого сниться Дрова, Парфуми, Друг, Дуель, Дядько

До чого сниться Євроремонт, Їжа, Їжачок, Їзда, Їхати

До чого сниться Жаба, Спрана, Перли, Наречений

До чого сниться Паркан, Загс, Замок, Захід сонця

 

По теме: ( из рубрики Тлумачення снів )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top