Четвер, 1 Жовтня 2020
1584 Жіноче ім'я: Майя
383
0
Раздел: Жіночі імена

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Жіноче ім’я: Ніна

Жіноче ім’я: Ніна

Ніна Походить від грецького Нінос – так звали засновника Ассірійської держави.

Ім’я племінниці єрусалимського патріарха Ювеналія, що поклала початок християнства в Грузії. Ніни – відповідальні працівники, пунктуальні, іноді надмірно принципові. Уміють бути чарівними, жіночними, м’якими. Завдяки цим якостям вони без праці знаходять собі хорошого чоловіка. Сім’ю Ніна любить, але саме домочадці є об’єктами її емоційних розрядів. Чи не дає послаблень в роботі собі, вона вимагає того ж і від них. До нестями змушує дітей вчити уроки, чіпляється до чоловіка, якщо він, на її погляд, відноситься до справи з лінню. Домашні трохи побоюються Ніну. Їй хочеться все поліпшити, дотягнути до уявного ідеалу. Як господиня, вона бездоганна, досить запаслива, на зиму рідко залишається без варений або солінь. Зі свекрухою відносини складні, оскільки та підозрює, що справжнім господарем в будинку є не син, а невістка. Та й Ніна не надто приховує свого прагнення до лідерства. У тих випадках, коли “коса найде на камінь”, вона не в змозі миритися з підлеглою роллю в сім’ї, може піти на розлучення.

Ім’я Ніна відомо з часів ассирійського держави. Свята Ніна рівноапостольна, що вважається покровителькою імені, була народжена в Каппадокії, в сім’ї знатного воєводи. Коли Ніні було 12 років, її сім’я вирушила в Святе Місто, де батьки прийняли священний обітницю. Виховувала Ніну літня жінка, яка прищепила їй віру і благочестивость. Дівчинка читала молитви, просила Богородицю, щоб та відкрила перед нею країну, куди був винесений хітон Господній, витканий руками його матері. І так сильна була її віра, що Пресвята Богородиця з’явилася до неї, дала їй хрест з виноградних лоз і відправила проповідувати порятунок язичників Иверии (сучасної Грузії). Тому рівноапостольна Ніна зарахована до лику святих як просвітитель Грузії. Жінка, що носить ім’я Ніна, – любителька всього нового. і незвичайного, вірна, турботлива, лагідна і ніжна.

Читайте також:  Жіноче ім'я: Доля

Міцним і щасливим виявляється шлюб з Сергієм, Віктором, Михайлом, Георгієм, Валентином, Семеном. Про шлюб з Анатолієм, Федором, Гнатом або Дмитром цього сказати не можна.

Це ім’я підходить для Риб і Козерогів. НЕ гармоніює воно зі знаком Овна, Льва, Стрільця, Близнюків, Терезів і Водолія.

Дати іменин: 27.01, 14.03, 3.05, 10.05, 23.06, 26.06, 14.08, 17.08, 6.10

Отзывы и комментарии к статье Жіноче ім’я: Ніна
Top