Четвер, 15 Квітня 2021
3627 Талісман тварина Видра
321
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 3 из 5)

Талісман тварина Видра

Талісман тварина Видра

Видра – водоплавний хижак, спритний і спритний як на суші, так і у воді, сильний і холоднокровний. Володіючи яскравою індивідуальністю, видра воліє самотність.

Читайте также: Вирощування і догляд за доларовими деревом в домашніх умовах

Талісман із зображенням видри дає своєму власникові здатність «виходити сухим з ​​води». Навіть у складній ситуації він додасть сил, підкаже незвичайне рішення, дозволить максимально ефективно використовувати представилися можливості. Тісно пов’язана зі стихією води, видра здатна вплинути на зростання фінансового добробуту власника амулета. У складної і мінливої ​​обстановці сучасного бізнесу талісман, який зображає це тварина допоможе направити свої дії відповідно до потреб ринку і уникнути втрат.

Видра – НЕ командний гравець, тому не слід очікувати від неї допомоги в зміцненні дружніх відносин. Чи не допоможе амулет з її зображенням і в сімейні труднощі. Але здатність цієї тварини піклуватися про своїх дітей, берегти і захищати їх, робить талісман «видра» досить сильним енергетичним донором батьківських почуттів. При необхідності він поширить свої захисні функції на дітей власника, допомагаючи їм виплутатися зі складної ситуації.

Читайте також:  Талісман Божество Ганеша
Отзывы и комментарии к статье Талісман тварина Видра
Top