Неділя, 26 Вересня 2021
3624 Талісман тварина Ворон
238
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 4 из 5)

Талісман тварина Ворон

Талісман тварина Ворон

Ворон в християнській релігії символізує надію і є вісником життя. Ця розумна птах, що володіє великим терміном життя, обережна, смілива і передбачлива, здатна наділити свого шанувальника багатьма корисними якостями.

Читайте также: Альстромерія: опис, посадка і догляд за квіткою

Ворон допомагає розкрити і розвинути потенціал, закладений в людині від народження. Власник амулета, який зображує цю птицю, з успіхом використовує свою інтуїцію і знання, вражаючи оточуючих розумом і передбачливістю. Його практично неможливо поставити в глухий кут. У кожній ситуації він побачить кілька варіантів розвитку подій і безпомилково вибере вірний – той, який з найменшими втратами дозволить наблизитися до бажаного результату.

Амулет «ворон» викликає бажання у свого володаря постійно вдосконалюватися, розвиватися, отримувати нові знання і навички, які з ефективністю будуть використані на практиці. Він допомагає в інтелектуальної професійної діяльності, особливо – в областях, пов’язаних з навчанням.

Такий талісман добре підходить викладачам, студентам, наставникам, і іншим людям, чия професія в тій чи іншій мірі пов’язана з отриманням або передачею знань, умінь і навичок.

Читайте також:  Талісман дерево Кедр
Отзывы и комментарии к статье Талісман тварина Ворон
Top