Неділя, 26 Вересня 2021
3618 Талісман тварина Верблюд
283
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 2 из 5)

Талісман тварина Верблюд

Талісман тварина Верблюд

Витривалість і невибагливість верблюда відомі всім, також як його зарозумілість і гордість. Зовнішня неквапливість цієї тварини оманлива. Верблюд здатний тривалий час пересуватися по пустелі з високою швидкістю, він з легкістю залишає далеко позаду вибилися з сил скакунів.

Фігурка верблюда в ролі талісмана допоможе виконувати тяжку роботу протягом тривалого часу. Такий амулет зніме втому, додасть сил, відкриє «друге дихання». Але він здатний не тільки підтримувати працездатність свого володаря на високому рівні. Властивості цього амулета набагато ширше.

Верблюд володіє високою самооцінкою і самовпевненістю, на які не може вплинути ні важка робота, ні життєві негаразди. Людина, що володіє таким талісманом, знаходить стійкість, внутрішню переконаність у своїй цінності і здібностях. Цей амулет допоможе зберегти особистісні якості в складній життєвій ситуації, не “зламатися” під тиском обставин. Він не дозволить опустити руки, посилить віру в свої сили.

Володіє цей талісман і захисними властивостями. При виїздах на природу в кам’янисту місцевість візьміть з собою оберіг, який зображає верблюда, він допоможе уникнути зустрічі з отруйними зміями.

Однак слід пам’ятати, що під дією амулета «верблюд» аристократичності зневага до умов життя легко може трансформуватися в невгамовну гординю і презирство до оточуючих.

Читайте також:  Талісман Божество Драконочерепаха
Отзывы и комментарии к статье Талісман тварина Верблюд
Top