Неділя, 24 Жовтня 2021
3620 Талісман тварина Вовк
498
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(7 голосов, в среднем: 4.3 из 5)

Талісман тварина Вовк

Талісман тварина Вовк

Цей хижак уособлює незалежність і силу. Хто не любить над собою влади вовк відмінно вміє працювати в команді. Розумний і хитрий, витривалий і спритний, він рідко залишається без здобичі.

Талісман, який зображає вовка обдарує свого власника здатністю досягати поставлених цілей. Не дивлячись на роботу в команді, цей хижак завжди залишається яскравою індивідуальністю. Не порушуючи встановлених правил, він постійно шукає можливість зайняти лідируючу позицію. Амулет «вовк» допоможе відстояти незалежність, добитися визнання своєї правоти. Людина, яка носить його, впевнений в собі і продумано докладає зусиль для досягнення поставлених цілей.

Цей талісман сприяє успіху в бізнесі і кар’єрного росту в більшості професій, а також відмінно підходить тим, хто робить перші кроки в обраній спеціальності. Дозволяючи тверезо оцінювати власні сили, він спонукає свого власника до уважною оцінці обставин, допомагає проявити свої здібності.

Але слід пам’ятати, що вовк може проявити свою підступність, спробувавши підсилити негативні якості характеру власника. Талісман «вовк», володіючи сильною енергетикою, може сприяти розвитку таких властивостей як жадібність, безпринципність у досягненні цілей, егоїзм і себелюбство.

Статью нашли по запросам:
  • талісмани вовка
Читайте також:  Камінь, Целестін
Отзывы и комментарии к статье Талісман тварина Вовк
Top