3616 Талісман тварина Варан

Талісман тварина Варан


Талісман тварина Варан

Цей незвичайний представник ящірок здається чудовиськом. Великі розміри, оригінальна зовнішність і загрозливий вигляд вселяють страх. Разом з тим потужність і впевненість рухів варана приковують увагу і зачаровують.

Варан символізує вищий ступінь захищеності, амулет із зображенням цієї ящірки подарує своєму власникові ментальну захист і безпеку від нападів. Якщо має бути складна розмова, якщо Ви не впевнені в безпеці місця, в яке відправляєтеся, якщо Вам просто належить відрядження – візьміть з собою талісман, який зображає варана. Він створить навколо Вас невидимий, але відчувається оточуючими енергетичний щит. Інтуїтивно люди будуть уникати направляти на Вас свою агресію, постараються мирно вирішити можливі конфлікти. Будучи сильним оберегом, варан не проявляє агресивності і не робить на свого власника негативного впливу, тому такий талісман без побоювання може використовувати навіть дуже вразлива людина.

Амулет «варан» допомагає знайти і зберегти на все життя вірну і ніжну любов. Ця ящірка під загрозливою зовнішністю приховує віддане і дбайливе серце, тому амулет з його зображенням додасть внутрішню впевненість і спокій однолюб, пом’якшить напади ревнощів. Якщо у Вашому будинку оселилося занепокоєння, якщо у відносинах з’явилася напруженість, талісман «варан» допоможе позбутися від них, повернувши в Вашу сім’ю гармонію любові і довіри.

По теме: ( из рубрики Талісмани і обереги )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top