Понеділок, 22 Квітень 2019
3486 Камінь, Флюорит
76
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Камінь, Флюорит

Камінь, Флюорит

Флюорит називають так само плавиковий шпат. Він відноситься до категорії легкоплавких мінералів. Якщо додавати його до металевих руд, то він буде знижувати температуру плавлення цих металів і збільшить властивості плинності в сумішах. Він навіть назву свою отримав саме завдяки цій властивості. Морфологічно назва походить від латинського fluor, що означає – «протягом». Флюорит буває блакитний, жовтої або рожевого забарвлення, а буває і зовсім безбарвний. Найбільш часто можна зустріти фіолетовий або зелений зразок.

See also: Recipe Za’atar Labneh

Магічних історій, пов’язаних з флюоритом, практично немає. Справа в тому, що по достоїнству цей камінь був оцінений лише відносно недавно. Так, наприклад, люди помітили, що флюорити збільшують інтелектуальні сили, а так само здатні посилити магічний вплив будь-якого іншого каменю.

Магічні властивості флюориту використовуються тими, у кого виникла гостра необхідність в духовному балансі, людьми, які перебувають у пошуках рівноваги між світлою і темною стороною життя. Флюорит допоможе в пробудженні своїх духовних сил, зосередження, подоланні бар’єрів, споруджених умовностями, традиціями, або проблем, які сформувалися в дитинстві під впливом страхів. Ще цей мінерал добре допомагає в розвитку вміння абстрактно мислити. Флюорит має значну очисну силу, його допомогою може скористатися будь-яка людина, що бореться із захворюванням, викликаним вірусом або паразитом.

Читайте також:  Талісман тварина Антилопа
Отзывы и комментарии к статье Камінь, Флюорит
Top