3657 Талісман Корал

Талісман Корал


Талісман Корал

Підходить знакам: Терези

Корал не є каменем – це морська колоніальна кишково-полостна тварина, яка створює міцний скелет (роговий або вапняний). З таких скелетів і складається кораловий риф або острів. Корали часто застосовуються в метафізиці. Для створення талісмана купуйте корал в магазині, а не здобувайте особисто. Таким чином, ви не станете винуватцем загибелі живого організму і не забрудните карму.

Читайте также: Микола Вінграновський – Вона була задумлива, як сад…

За давньогрецьким міфом, корали з’явилися з крапель крові, що стікали з голови Медузи Горгони. Корал добре піддається обробці, і тому здавна застосовувався при виготовленні прикрас або як оздоблювальний матеріал. Так само за допомогою коралів захищаються від пристріту і уберігають дітей від прокльонів заздрісників і недоброзичливців.

Корали вважають символом енергії сонця. Вони сприяють миру і взаєморозуміння в будинку, дарують мешканцям житла удачу. Моряки споконвіку з повагою ставилися до коралів, будучи впевненими, що він в силах уберігати свого власника від загибелі в океані, запобігає шторми та бурі, а так само скрашує тривалий морську подорож.

Корал може зцілити безліч недуг; особливо корисним він буде жінкам і маленьким дітям, людям похилого віку. Корал зміцнить розум, знизить вплив вікових захворювань, налагодить цикл менструацій, сприятиме поліпшенню самопочуття під час менопаузи, матиме позитивний вплив на всі органи вашого тіла. Дітям застосування коралів корисно для профілактики зубних захворювань, і навіть епілепсії. Стариков він захистить від артриту. Але пам’ятайте, що використовувати корал повинні жінки (дівчата). «Чоловічий» аналог корала – сердолік.

По теме: ( из рубрики Талісмани і обереги )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top