Неділя, 26 Вересня 2021
3419 Камінь, Лігніт
353
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Камінь, Лігніт

Камінь, Лігніт

Лігніт насправді є не каменем, а викопною слабообугленною деревиною. Буре вугілля створений з нього цілком або частково. Однак лігніт за своїми властивостями не поступається іншим мінералів. Магічні властивості лігніту великі: він допомагає боротися зі страхами, захищає від негативних впливів, що виходять від представників потойбічного світу, протистоїть депресії. Володіти лігніту варто тим, хто хоче контролювати свої емоції, потребує душевну рівновагу. Лігніт добре допомагає в боротьбі з розкладницькими душу пристрастями, згубними захопленнями, з прихильностями, які приносять лише нещастя.

За часів наших предків лігніт додавали в ліки, які призначалися для боротьби з венеричними захворюваннями, чумою, гарячкою або душевними розладами. До лігніту зверталися шамани, коли хотіли запобігти грозу.Современние літотерапевт застосовують лігніт, щоб позбавити пацієнта від розладу шлунка, головних і зубних болів, хвороб щитовидної залози, його вживають для лікування нервових хвороб і припинення галюцинацій, які викликані високою температурою.

Жінкам лігніт необхідно тримати поруч з собою, якщо вони хочуть полегшити пологи або зцілиться від гінекологічних захворювань. Якщо його потовкти до порошкового стану і змішати з бджолиним воском, то можна використовувати в якості мазі, яка буде сприяти розсмоктуванню рубців і зменшення пухлин.

Читайте також:  Камінь, Турмалін
Отзывы и комментарии к статье Камінь, Лігніт
Top