3506 Камінь, Шпінель

Камінь, Шпінель


Камінь, Шпінель

Підходить знакам: Овен

Шпінель – це не вид одного каменю, а безліч різновидів одного типу. Шпінель, будучи складним оксидом алюмінію і магнію прозорий, а також володіє яскравим блиском. Колірна гамма шпінелі різноманітна – від фіолетового до кармінного або синього. Найпростіші зразки шпінелі бувають зеленими і коричневими.

Читайте также: Экстрасенсы, Рома и Леся

Найбільш виражені лікувальні властивості шпінелі у каменю червоного кольору. Він може сприяти поліпшенню кровообігу, позитивно впливати на зір, рятувати від надмірної втоми очі. Профілактичний вплив шпінелі було відомо ще великому Парацельсу. Алхімік і лікар використовував порошок, виготовлений з шпінелі як профілактичний засіб проти хвороб і для підвищення імунітету хворого.

Шпінель може сприяти збільшенню тривалості життя. Жінками ці мінерали цінуються за дар продовжувати молодість і покращувати красу тіла, а для чоловіків шпинель корисна тим, що може значно підвищувати потенцію і захищати від хвороб статевої сфери.

Мандрівникові шпинель забезпечує відсутність проблем в дорозі, приємні знайомства з попутниками і відмінний дорожній відпочинок. У подорожі вас обійдуть стороною небезпеки, і буде гарантований захист від будь-якого недоброзичливця.

Даний мінерал допоможе знайти щастя в любові, але його «відповідальність» стосується не пристрастей і глибоких переживань, а ніжної прихильності, що існує між закоханими або людьми, які добре один одного знають. Саме тому мінерал добре підходить подружнім парам, а також зрілим і досвідченим людям. Молодикам ж він може нашкодити, позбавивши емоційної сили, здатності радіти відповідного почуттю і закохуватися з першого погляду. Крім цього, шпінель може посилювати сімейні зв’язки, примиряти дітей з батьками, згладжуючи між ними розбіжності. Егоїста шпинель може навчити рахуватися з думкою інших, легковажному людині дасть почуття відповідальності і розсудливість.

Також шпинель може сприяти позбавленню від негативних впливів, як впливають ззовні, так і від внутрішніх проявів заздрості, поганих думок і гніву.

По теме: ( из рубрики Талісмани і обереги )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top