2893 Камінь талісман Водолія, Гранат

Камінь талісман Водолія, Гранат


Камінь талісман Водолія, Гранат

Гранат (від лат. “Гранум” – зерно) об’єднує групу сильно варіюють по фарбуванню силікатів, що містять різні катіони. За складом розрізняють шість видів граната: вогненно-червоний піроп (магній – алюміній), жовтуватий або зеленуватий гроссуляр (кальцій – алюміній), помаранчевий спессартин (марганець – алюміній), прозорий лілуватий, пурпурний або фіолетово-червоний альмандин (залізо – алюміній), смарагдово-зелений уваровит (кальцій – хром), зелений, буро-червоний або чорний андрадит (кальцій – залізо).

Читайте также: Тахикардия сердца: что это такое, причины, симптомы и лечение тахикардии

Яскраво-червоні гранати в старовину називалися карбункулами ( “вуглинками”). На Русі гранати іменувалися Веніс, бечетамі, червецами або червча-гранатами як захист від природних катастроф. За старовинним уявленням, порошок граната з водою повертає рум’янець на обличчя, заспокоює шлунок і веселить душу.

Циркон. Безбарвний або жовтий прозорий мінерал, часто використовується для імітації діамантів. Намагається наслідувати він самому великому з дорогоцінних каменів і у властивостях. Але нажаль…

Циркон позбавляє людину непотрібних сумнівів, терзань, дарує непохитну зарозумілість і впевненість в собі – великі амбіції на порожньому місці. Він може бути небезпечний тим, що зробить свого власника марнославним і егоїстичним.

Оправа – золото.

По теме: ( из рубрики Талісмани і обереги )

Оставить отзыв

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*

Top