Неділя, 7 Червень 2020
3461 Камінь, Содаліт
182
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Камінь, Содаліт

Камінь, Содаліт

Содаліт – один з мінералів класу силікатів. Він відноситься до тієї ж групи, що і лазурит. Трапляються камені жовтого, білого, зеленого або сірого кольору. Рожевий мінерал носить назву гакманіта.

Содаліт називають каменем мудрості. Магічні властивості содаліта такі, що під впливом мінералу людина все більше і більше віддається роздумів, він концентрується на своїх відчуттях, прислухається до інтуїції. Камінь допомагає розлучитися з почуттям провини і старими страхами, він примножує силу розуму і можливість контролювати власні вчинки.

Тим, хто занадто гостро реагує на те, що відбувається, содаліт допоможе зберегти спокій. Вібрації содаліта допоможуть говорити переконливо і впевнено, а також передбачити реакцію оточуючих людей і змінювати її без особливих зусиль, тому камінь буде корисний ораторам.

Содаліт буде вірним помічником і хорошим другом кожному, хто не бажає жити в світі ілюзій і хоче знати правду, якою б небезпечною і гіркою вона не була. Господарю цього каменю завжди видно істина, хоча іноді він і шкодує про це.

Читайте також:  Талісман Божество Лакшмі
Отзывы и комментарии к статье Камінь, Содаліт
Top