П’ятниця, 6 Грудень 2019
3651 Талісман тварина Короп
88
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 4 из 5)

Талісман тварина Короп

Талісман тварина Короп

Цю рибу китайці дуже поважають, оскільки вона символізує завзятість, витривалість і цілеспрямованість. За фен-шуй священна риба “Тай” є уособленням мудрості і гармонії.

Корисно заводити справжніх коропів, які принесуть удачу. Діти успішно складуть іспити і зроблять відмінну кар’єру, якщо ви будете утримувати цих риб в будинку або найближчій водоймі. Риба повинна плавати в ставку знаходиться зліва від вхідних дверей. Якщо ж ставок буде по праву руку, то з достатком прийдуть сварки і розлади.

Якщо немає бажання або можливостей завести справжніх коропів, то купіть картину, що зображає цих риб або просто придбайте статуетку коропа.

Талісман короп послужить ініціатором успіху в різних видах Вашої діяльності. Фігурка Риби, вміщена в зону багатства, принесе матеріальний достаток. Малюнок, що зображує 2-х коропів, символізує гармонію стосунків чоловіка і жінки, тому амулет короп бажано розміщувати в зоні шлюбу і кохання. А 9 коропів відкриють своєму власникові всілякі шляхи до збагачення і процвітання.

За китайським переказами, короп проти течії пливе до Брами Дракона, подолавши які він перетвориться в могутнього дракона. Драконівські короп на картині, що висить в будинку, приносить удачу. Особливо підійде дракона короп людям, що мріють просунутися по кар’єрних сходах і людям, які пробиваються в політику або присвятили життя військовому мистецтву.

Кращий талісман – це намальовані здвоєні драконьї коропи, зроблені з міді, порцеляни або дерева. Таку картину необхідно вішати над входом в будинок. Але не забувайте враховувати напрям, куди виходять двері. Наприклад, над дверима, які виходять на схід, південний схід і південь, повісьте дерев’яне зображення коропа; над дверима, які дивляться на південний захід або північний схід повинно висіти фарфорове зображення. Відповідно, двері, що виходять на північ, захід, а так же північний захід повинен захищати металевий короп.

Читайте також:  Камінь, Целестін
Отзывы и комментарии к статье Талісман тварина Короп
Top