Понеділок, 1 Червень 2020
3496 Камінь, Хризопраз
162
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Камінь, Хризопраз

Камінь, Хризопраз

Підходить знакам: Близнюки, Телець

Назва хризопраз складається з частин грецьких слів, які означають «зелений» і «золото». Хріопрази є однією з різновидів халцедону. Завдяки з’єднанням нікелю, що наділяє хризопраз абсорбуючі властивості, хризопрази мають зелений колір, а його відтінки можуть варіюватися від трав’яного і яблучного до смарагдового. Видобувають мінерал в Польщі, Індії, Австралії, США і Бразилії.

See also: France, Bonneval Abbey

Хризопраз має здатність багаторазово примножити силу будь-якого переживання, але, в першу чергу, надає своєму власникові позитивний настрій. Даний мінерал – непримиренний ворог егоїзму, заздрості, жадібності і трудоголізму. Носіть прикраси з хризопразу, якщо ви відчуваєте в собі недолік переконливості і красномовства, прагнете досягти успіху в своїх нових справах, завести корисні знайомства в чужих краях або знайти однодумця в недружньому колективі.

Можуть постійно з собою носити маленький хризопраз люди, які бажають поліпшення фінансового стану. Але завжди пам’ятайте, що ці мінерали відповідають в першу чергу за стабільність трудових доходів, а не за гори скарбів і багатомільйонні рахунки в банках.

Як чоловікам, так і жінкам, можна покладатися на магічні властивості хризопразу, коли виникає бажання завести дитину. Мінерал здатний перешкодити появі венеричних захворювань, втім, не варто забувати, що не безмежні навіть його можливості. Хризопраз здатний запобігати психічні захворювання, подагру, успішно використовується при лікуванні очних хвороб.

Читайте також:  Талісман Бджола
Отзывы и комментарии к статье Камінь, Хризопраз
Top