Четвер, 28 Січня 2021
3492 Камінь, Хрізоколла
196
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Камінь, Хрізоколла

Камінь, Хрізоколла

Підходить знакам: Водолій

Блакитно-зелений з восковим або скляним блиском мінерал хризоколла дуже схожий на бірюзу, відрізняючись від неї меншою твердістю. Назва даних мінералів походить від грецьких слів, які означають «клей» і «золото». У стародавні часи слово «хризоколла» означало мідні з’єднання, які використовувалися під час пайки золота, а в наші дні ця назва застосовується щодо складного водного силікату алюмінію і міді.

See also: French Polynesia, Orohena Mountain

Лікувальні властивості хрізоколли допомагають у запобіганні виникнення виразок, зберігають здоров’я слизових оболонок. Крім того, налагоджують правильне функціонування травного тракту, лікують легені, сприяють нормалізації роботи щитовидної залози.

Великий позитивний вплив хрізоколли проявляється по відношенню до жінок. Вироби з даного мінералу літотрапевти рекомендують надягати кожної вагітної або жінки, у якої тільки що з’явився малюк. Використання хрізоколли буде виключно доречним під час гормональних перебудов в організмі.

Люди, схильні до гнітючого похмурого настрою, схильні впадати в меланхолію, завдяки хризоколлі навчаться радіти життю. Хрізоколла допоможе в подоланні замкненості і сором’язливості, навчить кращому вираження своїх думок.

Читайте також:  Талісман Божество Хотей
Отзывы и комментарии к статье Камінь, Хрізоколла
Top