Четвер, 15 Квітня 2021
2891 Камінь талісман Козерога, Рубін
336
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 3 из 5)

Камінь талісман Козерога, Рубін

Камінь талісман Козерога, Рубін

Рубін – яскраво-червоний прозорий камінь, що цінувався на Сході вище за алмаз. Його головна магічна властивість – народжувати потяг до великого. На руці благородної людини він веде до перемог, дає щастя в любові і попереджає про небезпеку зміною кольору. Він дає захист від негативних енергій, зміцнює серце, повертає втрачені сили, жене тугу, дає жінкам плодючість і запобігає нічні кошмари. Однак потрібно врахувати, що це камінь чистих помислів і віри в себе. Халдейські мудреці попереджали, що людям слабким не можна дивитися на рубін, оскільки вони ризикують опинитися у владі ілюзій.

Читайте также: Высокое давление — что делать

З давніх-давен цілющі властивості рубіна цінуються дуже високо. Рубін допомагає при анемії, хворобах органів травлення, при ослабленому імунітеті; він хороший для серця, нирок, печінки, очей, вух і кісток.

Рубін підсилює почуття єдності з іншими людьми, великодушність і здатність до співчуття, допомагає впоратися з душевним болем і відродити втрачений інтерес до життя.

Рубін камінь ревнивий, він не прощає неуважності. Перш ніж надіти рубіновий перстень, ласкаво проведіть пальцями по каменю, передайте йому свою ніжність, і тоді цілий день він буде зберігати вас від будь-якого негативного впливу, а якщо на нього дивитися в момент, коли важко прийняти рішення, він може дати мудру пораду.

Рубін також володіє магічними властивостями. Він може зняти втому, відвернути невдачі, прийдешні біди. Для цього кулон або перстень треба покласти на стіл трохи нижче рівня очей на зразок люстерка. Світло приглушите, добре запалити позаду каменя свічку, тепер зосередьте на ньому своє вніманіе.Через кілька секунд здасться, що в камені з’явився якийсь об’єм, і тоді підіть в цю глибину, залишивши зовні все погане. Потім повільно повертайтеся. Закрийте очі, відпочиньте і знову повторіть досвід, але тепер вбирайте в себе силу, відчуєте впевненість, зібраність. Не варто робити це безпосередньо перед сном, у вас повинно бути 2-3 години, щоб почитати або як-небудь розвіятися перед тим, як заснете. Після сеансу добре покласти камінь в келих з водою і нашатирним спиртом в пропорції приблизно 6: 1.

Читайте також:  Талісман Божество Кентавр

Дарувати рубін потрібно з любов’ю і радістю, не залишаючи в серці заздрість чи жаль. Даруйте із задоволенням на відкритій долоні – це принесе вам удачу.

Рубін

Основні чакри -базісная і сакральна.

Онікс щільний, твердий, непрозорий камінь від густо-темного до майже білого кольору з різнокольоровими прямолінійними або круговими смугами. Так ось: немає в природі онікса, найтемніший – це той, в якому чорні смуги чергуються з темно-сірими.

Непоказний в необробленому вигляді, камінь потрапив в розряд чарівних через разючих малюнків, що відкриваються на його розрізі. У давньогрецького царя Пірра був онікс, в якому на розрізі відкрилося зображення дев’яти муз і Аполлона з лірою. Найчастіше на зрізах онікса проявляються пейзажі (ландшафтний агат), вежі (фортифікаційний онікс), страусові пера (перистий онікс), квіти (квітковий онікс), мох (моховий онікс), очі (Глазкова онікс). Іноді малюнок виступає як би з туману – це морозний онікс, або матовий камінь.
У країнах Північної Європи особливо цінувався ласточний онікс, нібито що знаходяться в гніздах ластівок, які приносили його звідкись із-за моря. Щоб добути цей камінь, потрібно було розстелити під гніздом червону хустку. Наївна ластівка приймала хустку за вогонь і намагалася його загасити своїми оніксами.

Козерог

Як талісман онікс приносить спокій, мужність, довголіття, розвиває тонкість почуттів, з’єднує люблячі серця. Він сприяє поліпшенню добробуту, притягаючи матеріальні речі. Надає чоловікам чарівність в очах жінок, підвищує чоловічу потенцію.

Як амулет онікс відвертає блискавки і життєві нещастя, ефективний проти лихого ока, захищає від інфекцій і шлункових хвороб, послаблює біль, загострює слух.

Малахіт – водний карбонат міді всіх відтінків зеленого кольору, аж до чорно-зеленого, камінь з гарним малюнком. На Уралі в 1836 році була знайдена малахітова брила вагою 25 тонн (інші джерела називають до 250 тонн). Назва виробляють від грец. “Малахіт” – мальва (назва квітки). Цікаво, що мальва, згідно астроботаніка (є і такий різновид астрології), знаходиться під впливом Венери, і мідь, яка визначає колір малахіту, теж. Як талісман малахіт приносить виконання бажань, але популярний він головним чином як дитячий амулет. Його вішають дитині на шию для захисту від хвороб і небезпек. Крім того, вважається, що він полегшує напади астми і ревматизму, виганяє меланхолію, нормалізує діяльність серця. За старих часів його носили як оберіг від холери.

Отзывы и комментарии к статье Камінь талісман Козерога, Рубін
Top