Вівторок, 31 Березень 2020
3488 Камінь, Халцедон
173
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Камінь, Халцедон

Камінь, Халцедон

Халцедон – це одна з різновидів кварцу. Назву свою цей мінерал отримав від імені древнього міста Халкедон, який перебував на берегах Мармурового моря.

See also: Recipe Rosemary and Raspberry Balsamic Roasted Leg of Lamb

Існує значна кількість різновидів халцедону. У кожної з них є власні унікальні властивості і назви. Наприклад, сард, сердолік, сапфирин, хризопраз, дендрагат, агат, сардонікс і онікс. Який би забарвлення ні конкретний мінерал, як правило, він напівпрозорий. У найдальших кінцях планети існують родовища халцедону: в Бразилії, Казахстані, Індії, Росії (на Уралі і в Сибіру), в Уругваї та в Сполучених Штатах Америки.

Халцедон з давніх часів вважають каменем захисників і миротворців, перед магічним властивостями халцедону відступає депресія, страх, і печаль. В шістнадцятому столітті вважали, що цей камінь може розвіяти чари будь-якої сили, рятувати своїх власників від будь-яких негативних магічних впливів.

Італійки носять халцедонові прикраси на грудях, вважаючи, що вони збільшують лактацію. Крім цього, за допомогою даного мінералу борються з жахливими сновидіннями.

Читайте також:  Камінь, Сугіліт
Отзывы и комментарии к статье Камінь, Халцедон
Top