Неділя, 7 Червень 2020
3705 Талісман Павук
197
0
Раздел: Талісмани і обереги

Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 3 из 5)

Талісман Павук

Талісман Павук

Космічний павук, він же Великий прядильник, зветься Творцем. Він пряде нитку свого життя зі своїх же соків і за допомогою пуповини прикріплює до себе всіх людей, яких вплітає в візерунок світу. Перебуваючи в центрі павутини, Павук символізує собою центр світу, а також Сонце, що світить у оточенні променів, Місяць, яка уособлює життєві цикли, і пряде павутину часу.

Читайте также: Тесто

Павук в багатьох легендах виступає як талісман жіночого начала, ткаля долі, Велика Мати. Це єгипетська Нейт, грецькі Мойри, Ассірії богиня Іштар.

Християнська символіка трактує павука як злий образ, який є символом гріховного спонукання. Павук – справжній диявол, він приваблює в свою павутину грішників; це скупий, який п’є кров бідних. Павук в християнській іконографії служить алегорією отруєного пиття в чаші Святого Норберта.

На думку інквізиторів, павуки, разом з іншими інгредієнтами, використовувалися в чорній магії, їх кидали в котел при варінні чаклунських зілля. Згідно середньовічним повір’ям, відьми, наловити потрібну кількість павуків, управляли бурями і штормами.

Талісман павук допоможе глибше заглянути в себе, відшукати талант і навчитися управляти почуттями. Цей амулет нагороджує власника далекоглядністю і вмінням правильно приймати швидкі рішення.

Читайте також:  Камінь, Хризоберилл
Отзывы и комментарии к статье Талісман Павук
Top